Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Abban, hogy valaki nőies lesz, szerepet játszik, hogy az édesanyja milyen volt? fórum

Abban, hogy valaki nőies lesz, szerepet játszik, hogy az édesanyja milyen volt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2014. febr. 9. 00:03

Az alma ritkán esik messze a fától :-) ám vannak felvett szokások és persze a másik szülő genetikai állománya.

Amúgy anyum és én személyiségre éles ellentétek vagyunk de külsőre nagyon hasonlítunk.

2014. febr. 9. 00:01

Jó, mondjuk más téma de összeszorul a szívem hogy anyu 45 évesen halt meg, és már 12 éve nincs.

Pedig még nem volt idős. Más anyák meg most élik az új életüket: jönnek az unokák, kiszálltak a gyerekek a fészekből és a szórakozás, kirándulások, munka.


Na de ez nem tartozik ide annyira.

7. moonlight13 (válaszként erre: 5. - 20e8f501cd)
2014. febr. 9. 00:01
Hány éves vagy? Milyen stílusban öltözködsz?
6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - 20e8f501cd)
2014. febr. 8. 23:59

Sajnálom.

Szerintem mindenkinek van egy saját stílusa, amiben jól érzi magát. Én pl. ha nem dolgozom, a sportosan elegáns stílust kedvelem. Ugyanakkor, ha már jön a tavasz, kisüt a nap, akkor átmegyek a nőiesebb stílusba, szoknyákat, ruhákat veszek fel. Ősztöl tavaszig viszont kizárólag nadrág!

5. 20e8f501cd (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2014. febr. 8. 23:54

Nekem anyukám meghalt 12 éves koromban.

Így hogy visszaemlékszem óvodás koromban meg általános iskolában ő csinosan, lányosan öltöztetett. Szoknyák, hajam megcsinálva lányosan, csinos cipő stb.

Ő viszont mivel molett volt, a szülés után nem adta le a felesleget, nem is öltözött "csajosan". Csinos volt, de inkább takargatta magát.


És mikor meghalt akkor 12-13 évesen nem igazán tudtam mit kezdeni magammal, elég ramatyul öltöztem, meg nem is alakult ki bennem úgy a nőiesség. Kb most kezdtem el csinosabb göncöket venni, bár még ez sem az igazi...

4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2014. febr. 8. 23:51
Miért, Te olyan vagy, mint az anyukád?
3. 72497ec515 (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2014. febr. 8. 23:50
nem hiszem
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2014. febr. 8. 23:49

Ez egy elég összetett dolog. Mindenki viszi magával genetikailag a szülei tulajdonságait. Én pl. arcra hasonlítok anyukámhoz, de azért mégiscsak ő jóval idősebb nálam, tehát mindenki a korának megfelelően öltözködik.

Nyilván kicsi korában meghatározó, hogy valakit hogy öltöztetnek, hogy nevelnek, de sok múlik azon is, hogy a baráti körben mi a divat.

Az én gyerekem mindig úgy szeretett öltözködni, hogy ne lógjon ki a sorból, tehát hasonlóan, mint a barátai.

2014. febr. 8. 23:42

Pl van egy lány akivel jóban voltam 24 éves. Ő ilyen "csilivili" csaj: hosszú festett haj, 13 éves kora óta festi magát, ápolt szemöldök, magassarkú cipők, miniszoknya, melleket ki ha olyan kedve van, körömlakk, tehát nőies, de már 15 évesen is az volt. Mindezek mellett nagyszájú, karakán, mindig neki van igaza, ha úgy alakult össze is verekedett másik csajokkal, mindig érvényesül.

Ma összefutottam az anyukájával: 43 éves, szőke festett haj, fiatalosan öltözik, vékony, jó alakú. Sminkeli magát, ő is nagyszájú, olyan mint a lány.


Ez ezen múlik? Olyanok leszünk amit otthon látunk?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook