Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A windows-om állandóan frissít, frissíteni akar. Muszáj ilyenkor elfogadni? fórum

A windows-om állandóan frissít, frissíteni akar. Muszáj ilyenkor elfogadni? (tudásbázis kérdés)


1 2
29. access
2010. ápr. 29. 05:40
Mit is?? Ezzel én nem sokat segítettem. Nem én fogom eldönteni melyik lesz alkalmazva.
28. Rozália (válaszként erre: 27. - Access)
2010. ápr. 29. 04:40
Oké, köszönöm:)
27. access (válaszként erre: 26. - Rozália)
2010. ápr. 28. 08:52
Mért lenne baj??? Szívesen segítek, persze ha tudok is. Ha az AVG 9-est szerzed meg, akkor abban tudok segíteni, de azt már nem itt.
26. Rozália (válaszként erre: 25. - Access)
2010. ápr. 28. 08:49

Nos, ez bizony elég nagy probléma számomra, de majd csak megoldom valahogy.

Köszi a segítséget.

Nem baj, ha valami kérdésem van, ismét felteszem?

25. access (válaszként erre: 24. - Rozália)
2010. ápr. 28. 07:48
A Comodo elég sok mindent le blokkol, tetejébe még a NET kapcsolatot Passzívvá teszi. Az AVG az teljes körű komplett program. Vírusírtó, spyvareírtó, levélszemét szűrő, tűzfal stb, 11 különböző védelmet ad. A Kaspersky Internet Security is ezt teszi. Egyben van minden. Ezek mind olyan programok, amiket meg kell vásárolni, vagyis fizetni kell érte. Az AVG 9-est javasolnám. Persze nem én döntöm el. Van más féle program is, de szinte mindhez kell a szériál szám, hogy teljes legyen. Nem sok lehetőség van olyanra ami Free program.
24. Rozália (válaszként erre: 23. - Access)
2010. ápr. 28. 04:57

Sajnos, amit letöltöttem, az csak simán Kerio személyi tűzfal, a tetejébe egy 30 napos próbaverzió:(

A K.Int.Sec-t nem is találtam. Találtam viszont olyat, hogy Comodo Int. Sec., ha a Kerio lejár, az megfelelő lesz szerinted? Mondjuk az AVG-vel.

23. access (válaszként erre: 22. - Rozália)
2010. ápr. 27. 13:14

Van humor érzékem, de ez pont nem humornak számít. Szívesen segítek, ha tudok.

Ha a Kerio tartalmaz tűzfalat, vagyis a neve Kerio Inretnet Security, akkor az AVG-vel ütni fogják egymást. Együtt nem fog működni. A tudásuk szinte ugyan az. Mivel mindkettőnél létezik olyan változat, amelyik a tűzfalat is tartalmazza.

22. Rozália (válaszként erre: 21. - Access)
2010. ápr. 27. 10:38

Jaaaajj, azt hittem van humorérzéked.... Hát azok a szavak, amiket én nem ismerek, illetve nem mondanak semmit:)

Köszönöm a jó tanácsaidat, hogy segítesz eligazodni ezek között a programok között. Örülök, hogy a Kerioval legalább beletrafáltam:)

Az Avastot meg lecserélem AVG-re.

21. access (válaszként erre: 20. - Rozália)
2010. ápr. 27. 07:51
Csúnya szavak??????? Melyikek azok????? Az Avast hajlamos arra amit nem rég írtam és a NOD32 is. A kerio az nem csak tűzfal. Más is. Vírusirtó és kémprogram-eltávolító is. Sok mindent tud. Az jó. Az AVG is jó. Vagy a Kaspersky Internet Security. Ezek is komplett védelmeket biztosítanak. Tűzfalak, vírusirtók.
20. Rozália (válaszként erre: 19. - Access)
2010. ápr. 27. 06:13

Légyszíves és ne használjál csúnya szavakat!:)))

Nem értek én ezekhez a dolgokhoz... Egyébként Avastot töltöttem le. A tűzfalam meg Kerio Személyi Tűzfal...

19. access (válaszként erre: 18. - Rozália)
2010. ápr. 27. 06:04
A frissítésnek semmi köze hozzá. Nem tudom milyen vírusirtót használsz. Van olyan, amelyik az OP rendszer SIS és DDL fájljait egy idő után vírusnak minősíti, majd karanténba is teszi, vagyis leblokkolja. Ekkor lép fel az olyan hiba, amit írtál. több féle vírusirtó létezik. Azt amit agyon reklámoznak, azt nem javasolnám. Van olyan amelyik együtt van a tűzfallal, vagyis saját tűzfala van. Jobb is mint a Windows tűzfala. Van olyan amelyik még külön IP védelmet is ad.
18. Rozália (válaszként erre: 17. - Access)
2010. ápr. 27. 05:00

Akkor majd mást keresek. Vagy nem is teszek fel magamnak. A párom gépén is van, majd ott írok:) Legalább nálam nem foglalja a helyet:)


Viszont ma reggel, mikor bekapcsoltam a gépet, kint volt egy kis tábla, hogy a rendszer le fog állni, és számolt visszafelé és nem lehetett kikapcsolni. Vártam, lejárt az ideje és látszólag nem történt semmi. Utána viszont egyetlen program sem indult. Megnézettem a vírusirtóval, nem talált semmit... A gépet sem lehetett kikapcsolni, csak a főkapcsolóval... Mit ne mondjak, nem örülök ennek:(

Ijedtemben visszakapcsoltam az automatikus frissítéseket... Szerinted?

17. access (válaszként erre: 15. - Rozália)
2010. ápr. 26. 17:22

Abból is több féle verzió létezik. A szoftverbázisban lehet azt is találni.


[link]


Ha DVD írásra van szükség, akkor a verziószám ne legyen 6-osnál kisebb. Viszont mivel Nero gondod volt, ha jól emlékszem, akkor ismét fel fog ugyan az a gond lépni.

16. era06 (válaszként erre: 14. - Rozália)
2010. ápr. 26. 16:23
start menü beállításokban van, ott lehet bekapcsolni
15. Rozália (válaszként erre: 13. - Access)
2010. ápr. 26. 15:59

Köszönöm, sikerült találnom, letöltöttem, kint is a jele és ha rámutatok jelzi, hogy be van kapcsolva.

Még egy Nero burning kellene, egy régebbi,de azt csak angol nyelvűt találtam. Azért azt szeretném, mert azt ismerem már.

14. Rozália (válaszként erre: 12. - Era06)
2010. ápr. 26. 15:55
Úgy tudom, a windowsnak a tűzfala volt, úgyhogy ma telepítettem egyet a netről. Vagy ha van is, nem tudom, hol lehet bekapcsolni. A másik windowsnál kint volt a jele is. Ennél nem.
13. access (válaszként erre: 11. - Rozália)
2010. ápr. 26. 11:57

Igen, található tűzfal a neten. Több féle van. Eldönteni nem fogom, hogy melyiket szeretnéd. Van Free verziós és fizetős is. Van amelyik a Magyar nyelvet is ismeri.


[link]


Ezen az oldalon van néhány.

12. era06 (válaszként erre: 11. - Rozália)
2010. ápr. 26. 10:52

onnan ki lehet törölni

ilyen kevés helyed van, akkor szelektálva kellene telepíteni, feltéve ha nem karod használni a base, draw stb

biztosan van tűzfalad is, csak nincs bekapcsolva, de ezt "szóvá teszi" a gép :)

2010. ápr. 26. 09:19

Még az 5. hsz-ra is kérnék választ...:)

és külön tűzfalam nincs:( Azt is tudok a netről telepíteni?

10. access (válaszként erre: 7. - Rozália)
2010. ápr. 26. 08:20
az csak sablon szöveg. nem kell rá figyelni. Ha van jó vírusirtód és tűzfalad, ami nem az alap Windows tűzfal, akkor nem gond.
9. access (válaszként erre: 6. - Rozália)
2010. ápr. 26. 08:19
A fel van már telepítve, akkor lehet törölni, vagy írd ki lemezre és akkor később is meg lesz.
8. Rozália (válaszként erre: 4. - E47d027f74)
2010. ápr. 26. 07:01
Köszönöm, de az MSN-t nem tettem fel és nem is áll szándékomban, nem használom... Se a Skype-ot.
2010. ápr. 26. 06:59
És azzal ne foglalkozzak, hogy azt írja, hogy a sz.gépem sebezhetőbbé válik, ha nem frissítek????:(
2010. ápr. 26. 06:58

Aranyosak vagytok, hogy ilyen gyorsan itt a segítség:)

Még egy, amit nem tudok: letöltöttem pl. az Office-t. A dokumentumok közé mentette. Felinstalláltam, most bent van a progik között. Akkor a dokuk közül kitörölhetem? Attól a program marad?

2010. ápr. 26. 06:15
A vírusirtó frissítése külön dolog és független a Windowstól. A Windows frissítését ki lehet kapcsolni, sok esetben felesleges dolgokat frissít és csak a helyet foglalja. Kikapcsolni a vezérlőpultban lehet az Automatikus frissítésekre rá kattintani, majd ott lehet kikapcsolni.
4. e47d027f74 (válaszként erre: 3. - Rozália)
2010. ápr. 26. 06:10
szia.. ha gondolod szivesen segitek.. privátban ha irsz megadom az msn cimem.. megoldjuk a problémát ! :)
2010. ápr. 26. 05:40
Ilyeneket frissít: WindowsXP biztonsági frissítés, vagy csak WXP gyorsjavítás, vagy WXP frissítés, és Windows Media Player biztonsági frissítés. Ez pl. 2 x 4,7 Mb. Nem olyan nagy az én gépem és már alig van 3,5 Gb szabad hely és még egy csomó dolog nics visszatelepítve, mert a napokban lett újratelepítve a windows.
2010. ápr. 26. 05:31
Muszáj ezt elfogadnom? Nem törölhetem? Összefüggés van e között és a vírusirtó frissítése között? Ha a windows frissítést kikapcsolom, attól a vírusirtó frissít?
2010. ápr. 26. 05:31
A windows-om állandóan frissít, frissíteni akar.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook