Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A volt párom holmijai még nálam vannak. Ti mit tennétek a helyemben? fórum

A volt párom holmijai még nálam vannak. Ti mit tennétek a helyemben? (beszélgetős fórum)


1 2
20. pesmár (válaszként erre: 19. - Endris)
2009. jan. 19. 21:45
Sajnos a fiús anyák már csak ílyenek,nálunk is ez volt a gond!Kíváncsi vagyok,én is ílyen leszek,mert nekem is két fiam van.
19. endris (válaszként erre: 17. - Zsuzsa88)
2009. jan. 19. 21:18

Persze nem titok, de ez elég zavaros még számunkra is legalábbis nekem, mivel még az utolsó együtt töltött napunk, éjszakánk is jó volt. Munka után elment az Anyukájához és már úgy jött haza, hogy látszott rajta, hogy valami nincs rendben. Nem mondott semmit. Az utolsó sms-ben azt írta "nem azért jöttem el, mert nem szeretlek, ez így alakult, nem tudni mit hoz még a sors". Szóval ez volt a mi szakításunk.

Az családjával elég jó volt a kapcsolatom, de az Anyukájáról annyit tudok, hogy minden kapcsolatába beleszólt és szétszakította őket pár hónap után. Pedig már 32 éves lesz, egyébként én pedig 24. Szakítás óta nem beszéltünk, igaz egy településen lakunk,de csak messziről láttuk egymást. Annyit viszont tudok, hogy még most sincs barátnője, pedig több mint 1 éve szakítottunk.

2009. jan. 19. 19:57
Nálam is maradtak már ex ruhák, ez meg az..egy ideig félreraktam, hogy ha kell neki jelentkezik. Ha nem, akkor kuka. Ezen nincs mit gondolkodni, nem vagyok szeretetszolgálat.
17. Zsuzsa88 (válaszként erre: 16. - Endris)
2009. jan. 19. 19:55
Ha nem titok, miért szakitottatok? Beszélőviszonyban vagytok még? Ha igen, akkor már csak azért a 2 évért is megérdemlitek mindketten, hogy találkozzatok. Még ha utoljára is...
16. endris (válaszként erre: 2. - 89b99f816e)
2009. jan. 19. 18:52
2 évig együtt éltünk, a ruhái többségét elvitte, mikor szakítottunk, de egy pár dolga maradt még nálam.
2009. jan. 19. 17:33
Szia!Én is voltam ílyen helyzetben,már több mint 10 éve.Szakítottunk,maradt nálam 1-2 dolga,de sokáig nem találkoztunk,aztán egyszercsak bejött a boltba,ahol dolgoztam,ráadásul nem egyedül,hanem egy jó ismerősömmel,együtt jártak.A csaj köszönt nekem jó hangosan/de ő akkor még nem tudta,hogy mi együtt jártunk/de én nem köszöntem neki,az exemnek meg mondtam,jöjjön be holnap,mert valamit vissza akarok adni.Be is jött másnap,még puszit is adott/akkor egyedül volt/,visszaadtam neki a dolgait,de hozzáteszem,elég sokáig beszélgettünk.Igaz,már akkor én is együtt voltam a párommal,aki a férjem.De a te döntésed!
14. ee8583e1f3 (válaszként erre: 13. - Zsuzsa88)
2009. jan. 19. 17:29
Egyetértek!
2009. jan. 19. 17:24
Szerintem attól függ, hogyan váltatok el. Ha nem üvöltözve, ajtócsapkodva váltatok el, szerintem az lesz a legjobb lépés, ha felhivod telefonon, megkérdezed, hogy van, és megkérdezed, hogy kellenek -e a cuccai. Teljesen nyiltan, természetesen beszélj vele, mintha egy barát lenne. Ha azt mondja, kellenek, megbeszéltek egy időpontot, és SZEMÉLYESEN adod vissza neki. Ebből, hogy közvetlenül viselkedsz vele, nem az jön le neki, hogy fuj, utálod, le akarsz zárni mindent, csak szimplán visszaadod neki, ami az övé, és szüksége van rá. Jól fog esni neki, ha személyesen adod vissza, mindenféle NESZE nélkül. És mégsem fogja azt gondolni, hogy na, most akkor kész, le van zárva, többet nem is beszél velem. De azt sem fogja gondolni, hogy akarsz tőle valamit, mert mégiscsak visszaadtad neki a cuccait. Szerintem a legjobb megoldás ez lenne. Teljesen közvetlenül. Ha nem bunkó, és jelentett neki valamit a kapcsolatotok, nem fogja elutasitani, hogy személyesen találkozzatok.
2009. jan. 19. 17:22

Kérdezd meg tőle,kell-e neki,mert ha igen,akkor visszaküldöd,ha nem kell,akkor nem tárolod tovább,ha már megtaláltad a cuccokat.

Szerintem nem fogja azt hinni,hogy akarsz tőle valamit ezért..

2009. jan. 19. 17:22
Én meg megkérdeztetném, hogy kell-e neki...
10. survivor3 (válaszként erre: 1. - Endris)
2009. jan. 19. 17:20

hát...

Ha jól szedi a vizet befognám felmosórongynak.:)


Szerintem add vissza. Lehet, nem merte visszakérni.

2009. jan. 19. 17:20
Hát igen ez nehéz.Szerintem azzal hogy visszaadod a ruháit még nem hiszem hogy azt gondolja hogy akasz még tőle valamit.De azzal hogy visszaadod neki attól függetlenül nem változnak az érzelmeid.Attól még nem fogod elfelejteni.De viszont megérdemli hogy visszakapja.
2009. jan. 19. 17:19
Én visszküldeném.
2009. jan. 19. 17:19
Küld vissza neki!
2009. jan. 19. 17:19
Hát ha eddig nem küldted el akkor miért most jutott eszedbe?
2009. jan. 19. 17:19
Szerintem vágd ki a kukába. Ha hiányoznának neki, már megkeresett volna.
2009. jan. 19. 17:19
Küldd vissza!
2009. jan. 19. 17:18
Én a helyedben visszaküldeném...
2009. jan. 19. 17:18
Miért nem adtad neki oda korábban, szakítás után?
2009. jan. 19. 17:16
A barátommal 1 éve szakítottunk és egy pár darab ruhája még nálam van. Nem tudom mit tegyek, az egyik családtagom napi szinten találkozik vele és nem tudom, hogy elküldjem e tőle vagy ne. Ha elküldöm nem tudom mit gondolna, azt hogy végleg lezártam vagy azt, hogy még akarok tőle valamit? Ti mit tennétek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook