Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A vasalóm felborult a szőnyegen, mivel forró volt, a szőnyegszálak máris ráolvadtak. Mivel távolíthatom el? fórum

A vasalóm felborult a szőnyegen, mivel forró volt, a szőnyegszálak máris ráolvadtak. Mivel távolíthatom el? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 1. 11:35
Ja... most nézem, a vasalóról eltávolítani. minden tudó ciffel.
2011. okt. 1. 11:34
Nekem is történt egy ilyen. Ollóval :DDD
7. pteri (válaszként erre: 2. - Liimo)
2011. okt. 1. 11:23
ha-ha, én rátoltam az ágyat, és vettem még egy ugyanolyan szőnyeget mellé. A vasalót kidobtam, mert azért került a szőnyegre, mert szétesett a kezemben.
2011. okt. 1. 10:42

Köszi a tanácsokat.


most már a vasaló is oké meg a szőnyeg is nálam.


cif actifizzel és dörzsiszivaccsal sikerült megtisztítanom vasaló talpát :-))

2011. okt. 1. 10:28
Én ugyan így jártam pár hete. Az én vasalóm kerámiatalpas, és úgy tudtam róla leszedni, hogy elkezdtem a vasalót melegíteni, közben pedig nedves ruhával letöröltem. A vasaló oké, a szőnyeg nem :-(
2011. okt. 1. 10:23
Próbáld ki ezt én is valami hasonlóval szoktam,a szőnyegnek annyi:( [link]
3. MáLnA30 (válaszként erre: 2. - Liimo)
2011. okt. 1. 10:16

nekem a szőnyegen nem maradt nyoma szerencsére.

ott voltam mellette, és gyorsan felkaptam, így csak a vasaló látta kárát az esetnek.

2. Liimo (válaszként erre: 1. - MáLnA30)
2011. okt. 1. 10:14

Férjem csinálta ugyanezt.:)

CIF-fel lejön.


Én arra lennék kíváncsi, hogy a szőnyegről hogy lehet eltüntetni a foltot? Bár gondolom ezt sehogy.:(

2011. okt. 1. 10:04

A vasalóm felborult a szőnyegen, egy pillanat alatt felkaptam ugyan, de mivel forró volt, a szőnyegszálak máris ráolvadtak.


mivel távolíthatom el a vasaló talpáról??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook