Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A tüszős mandulagyulladás miatt is lehet nehéz a légzésem? fórum

A tüszős mandulagyulladás miatt is lehet nehéz a légzésem? (tudásbázis kérdés)

1 2
16. Guruljka (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2018. nov. 4. 19:31

Ismét kérdezem, kíváncsiságból, mit írt fel az orvos.

Mármint amit "komoly"-nak nevezel.

2018. nov. 4. 19:05
Legközelebb ha orvosnál jársz, tedd fel neki a kérdéseid. Bár mi is nagyon okosok vagyunk, és várjuk is a heti torkos kérdésed, halgass meg egy dokit is, hátha...
14. Guruljka (válaszként erre: 13. - Nati45)
2018. nov. 4. 18:03
A "komolyat" legalább 5 napon át kell rendszeresen szedni ahhoz, hogy tisztességesen hasson. De van, amelyiket mindet be kell szedni, ezeket eleve úgy csomagolják. Utána tudsz nézni, vagy legalább olvasd el a mellékelt utasítását. (Ha kidobtad, a neten megtalálod.)
13. Nati45 (válaszként erre: 10. - Piroska52)
2018. nov. 4. 17:52
Eggy komolyat meg eggy szopogatós tablettát,meg még valamit. Rosszul fogalmaztam.
12. Guruljka (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. nov. 4. 17:11

A saját mandulád nem fojt meg.

Nyugodtan visszamehetsz az orvoshoz, ha légzési problémát tapasztalsz.

Viszont az nem stimmel, hogy "pár fajta" antibiotikumot kaptál, mert csak egyet szoktak egyszerre felírni. Miket szedtél?

11. kisj
2018. nov. 4. 17:05
Már nagyon sokszor írtad ezt a nehéz légzés dolgot. Hidd el, hogy idegi alapon van.
2018. nov. 4. 17:02

párfajta antibiotikumot,

hány fajtát?

9. lapbarna (válaszként erre: 8. - Nati45)
2018. nov. 4. 16:56
Akkor ki írta fel neked az antibigyót?
8. Nati45 (válaszként erre: 6. - Lapbarna)
2018. nov. 4. 16:54
ez nem vicces és nem hiszem hogy tele van mert elősszor voltam nála és ő kérdezte meg elősszor van e nehéz légzésem és ő mondta azt is hogy a tüdőm rendben
7. 04424e865e (válaszként erre: 4. - Nati45)
2018. nov. 4. 16:49
Az orális szex hátrányai mandulagyulladás idején. Kicsit ilyenkor nagyobbat kell nyelni.
6. lapbarna (válaszként erre: 5. - Nati45)
2018. nov. 4. 16:49

Mert a hócipője tele van veled.

Komolyan.

2018. nov. 4. 16:48
komolyabb válaszokat szeretnék illetve szerintetek miért nem foglalkozott a nehéz légzésemmel ha már látta hogy a mandulám gyulladt és ah már említettem neki hogy nehezen veszem a levegőt de viszont a tüdőm az rendben annyit mondott.
2018. nov. 4. 16:47
igen és fehéres foltok vannak rajta azt vettem észre.Amikor az orvosnak említettem a nehéz légzésem akkor azt mondta hogy a tüdőm rendben és nem is foglalkozott a nehéz légzésemmel ami gondolom a manduláim lehet.Kaptam pár fajta antibiotikumot,amitől el múlt a fájdalmas nyelés viszont olyan szorító érzés van a torkomban illetve a mandulámon még mindig jelen vannak a fehéres foltok tüszők.
2018. nov. 4. 16:46
Reménykedjünk!
2. globus (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. nov. 4. 16:45
Gondolom, a garatmandulád gyulladt, duzzadt, de ettől orrodon még vehetsz levegőt.
2018. nov. 4. 16:41
Voltam orvosnál nem rég mert be gyulladt a torkom és a manduláimon fehér folt szerűségek vannak.gondolom ez nevezik tüszős mandula gyulladásnak. Emlitettem az orvosnak a nehéz légzésem de meg gyulladásnak. Említettem a tüdőm és az rendben van igy nem mondott a továbbiakban semmit a nehéz légzésről.Pedig eléggé kellemetlen és gondolom a manduláim miatt lehet ez a nehéz légzés.Szerintetek menjek vissza ezzel a nehéz légzéses tünettel vagy ha ő nem említett semmit azon kívül hogy rendben van a tüdőm amikor említettem neki a nehéz,légzésem akkor felesleges félek hogy meg is bír folytani a mandulám ha nagyon feldagad.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook