Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A tökéletes egészség! Mi kell hozzá? fórum

A tökéletes egészség! Mi kell hozzá? (beszélgetős fórum)

1 2 3
11. manyik
2012. márc. 20. 09:00
TISZTA VÍZ ÉS TISZTA SÓ, az a titok!!!
10. hamyka (válaszként erre: 9. - Mazsinka)
2012. márc. 19. 20:36

Szioka Mazsinka és mindenkinek :)


Lehet benne valami igazság,de nekem nincs annyi helyem hogy disznot meg tyukot is neveljek... a másik dolog: Sajnos egyre több élelmiszerben ottvan az a E akármi igy marad a drága bio élelmiszerek de legalább ezekben nincs E cucc... Én még olyan bio terméket nem láttam amiben E cucc lenne, hozzá is vágnám az eladohoz hogy mit keres benne az E cucc..

9. Mazsinka (válaszként erre: 4. - Arianne113)
2012. márc. 19. 20:15
Saját nevelésű disznó, házi tyúk,annak tojásai, zöldségek és gyümölcsök a vidéki szüleim kertjéből...ettől biobb élelmiszerekkel még nem találkoztam. (Persze vannak E-s cuccaink is...)
2012. márc. 19. 19:31

Sziasztok!!


Hmm érdekes hozzászolásokat irtatok....


Az valoban igaz hogy ha az ember saját magának termel tudja mi van benne, ez igaz lehet de sajnos csak részben mert nagyon szakértönek kell lenni ahhoz hogy tudja mi van a trágyában tényleg olyan vetö magot vett amilyet szeretne termelne, hisz mint tudjuk a mai világban mindent lehet hamisitani....


El lehet érni a tökéletes egészséget csak sokba kerül!!


Köszy hogy hozzá szoltatok a témához várom a többiek véleményét is!!


Ill továbbra is várom hogy mely készitményeket ajánjátok!!


irjatok és üdv: hamyka

7. winny (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2012. márc. 19. 19:23

"készítmények" !!!!

Már nincs egészség.Csak azt együk amit mi készítünk!

2012. márc. 19. 18:34
Nem akarok illúzió romboló lenni ..csak a címre válaszolnék ..nincs tökéletes egészség , nincs tökéletesen egészséges ember !
5. Arianne113 (válaszként erre: 4. - Arianne113)
2012. márc. 19. 18:34

javítás: hiába


ezt amúgy a férjed esti étkezésére írtam :)

4. Arianne113 (válaszként erre: 3. - Mazsinka)
2012. márc. 19. 18:33

ez igaz. Csak hogy ebben az a lutri, hogy az akkori öregek ezt napközben egyrészt igen csak lemozogták, másrészt akkoriban egészen máshogyan állították elő a kaját, mint most.. nem üzemekben és nem volt bennük semmi e-s cucc mint a mai kaják többségében.

Hiána akarsz egészségesen enni, nemtudsz. Tapasztalat. Akármit veszel, akármilyen drága, nem tudhatod hogy mi van benne. Tudod mitől leszel egészséges? Termessz magadnak... abban legalább tudod mi van, a földet mivel trágyázod az állataid mivel eteted... csak hogy a mai embereknek erre se pénzük se energiájuk nincs. kár.

2012. márc. 19. 18:11
Szerintem az egészséges táplálkozás és mozgás csak hozzájárulhat az egészséghez, de egy része sajnos genetika, lutri...Én folyton nyaggatom a férjem, hogy egyen egészségesen, ne vacsizzon este kilenckor, kolbászt, szalonnát, de ő mindig tud hozni egy példát a régi öregekről, akik csak ezen éltek, és nyolcvan évig vígan megvoltak...
2012. márc. 19. 18:05

"A tökéletes egészség! Mi kell hozzá?"


Jó genetikai adottság. A többi csak mese.

2012. márc. 19. 18:02

Sziasztok!!


Ismét én!!


Nem igazán tudtam eldönteni hogy milyen nevet is adjak ennek a forum résznek....


A Mai rohano világunkban sajnos egyre jobban romlik az egészségünk, nem foglalkozunk vele, elfogultak leszünk és mindig a kényelem nálunk az elsö szempont a második helyen van az egészség....


Én nem mondom azt hogy ne legyen kényelem de az egészségünk legyen mindig az elsö és ne a kényelem.....


Az egészségi téma már nem ujdonság,de mindig elö kell venni ezt a témát mert sokan elfelejtsük hogy az egészségünkre vigyázzni kell ill a tökéletes egészségünkért igen is nagyon sokat kell tenni....


Tehát: Nyugodtan leirhassátok ide mely azok a praktikák amivel megörizhetjük egészségünket, ill jöhetnek készitmények is hogy melyik a legjobb....


Itt legalább egy helyen lenne minden-minden amivel elérhetjük a tökéletes egészségünket....


irjatok és üdv: hamyka

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook