Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯
1021. hpkati (válaszként erre: 1019. - 608d92130a)
2010. szept. 24. 15:35

Szia!

Nagyon aranyos vagy, köszönjük szépen!

1020. 235ecfad88 (válaszként erre: 1017. - Hpkati)
2010. szept. 24. 06:33

Szia Kati

Hidd el engem se érdekeltek az ilyen dolgok.Megnéztem a horoszkópom azt ennyi.Amióta meg sorozatosan jöttek az életünkbe a negatív történések elgondolkodtam.Én nagyon beteg voltam lelkileg és valahogyan el kellett gondolkodnom miért történnek ezek a rossz dolgok velünk.Mára rájöttem és alakulnak a dolgok.

Neked se könnyű de a szeretet és az összetartás nagyon sokra képes.Igen mutassátok meg hogy nálatok vannak csodák!

1019. 608d92130a (válaszként erre: 1017. - Hpkati)
2010. szept. 24. 06:03

Szia hpkati!

Nagyon jó érzés volt olvasni a hozzászólásod.

Látod,vannak csodák!És ha a csodák működtek a nagy fiadnál,működni fognak a kicsinél is!!!

Az országos verseny eredményéhez sok szeretettel gratulálok,minden elismerésem a tiétek!!!!Biztos nagyon büszke vagy rá!:-)További sok sikert kívánok Nektek az élet minden területén!

1018. stella22
2010. szept. 23. 21:25

Én megvettem a könyvet,de nagyon megbántam és szeretném is elcserélni,de eddig még nem sikerült.

A Titok már régóta nem titok.Én azt gondoltam valami újról olvashatok benne,valami olyanról,amiről eddig még sosem.Szerintem ez egy nagy üzleti fogás volt,olyan dolgokat foglaltak össze benne és taglaltak sok-sok oldalon keresztül,amiket már ezelőtt réges régen nagy filozófusok,bölcsek elmondtak.

Nekem ami furcsa volt,hogy a könyvben úgy voltak feltűntetve az emberkék,mintha olyan nagy jelentősséggel bíró személyek lennének...hát utánuk néztem,sok mindent nem találtam róluk.:(

Szóval én semmi új információval nem gazdagodtam a könyv elolvasása során.

1017. hpkati (válaszként erre: 1016. - 235ecfad88)
2010. szept. 23. 19:02

Szia!

Sokáig nem nagyon foglalkoztak az "ilyen" dolgok. Nem hittem a természetgyógyászokban, nem is tudtam a Titokról...

Mindig nagyon féltem, hogy beteg lesz a gyermekem. (nekem sok betegségem van...). Az első kincsünket elveszítettük még méhen belül. Danikánknak nagyon meg kellett küzdeni az életért. Koraszülött volt, vérmérgezéssel, tüdőgyulladással született. Intenzív osztály, lélegeztető gép, PTX-e lett, rászokott a lélegeztető gépre.... Szerencsére egészséges nagyfiú!!! Országos Bajnokságot nyert, karatézik.


Dávidkánkért még a mai napig is küzdünk. A természetgyógyásznak köszönhetjük, hogy még köztünk van. Megpróbálok pozitívan gondolkodni. Egy egy rossz hír után nehéz felállni, de utána megint csak a jóra gondolok! Megmutatjuk az orvosoknak, hogy létezik még csoda és kincsünk egészséges lesz!!!! (2 évet jósoltak neki, már 3,5 éves!)

1016. 235ecfad88 (válaszként erre: 1015. - Hpkati)
2010. szept. 23. 05:59

Szia Kati

Az nem baj a lényeg hogy olvasod.Van honlapjuk is atitok.hu oldal ott is sok érdekes dolgot tudsz olvasni.

1015. hpkati (válaszként erre: 1013. - 235ecfad88)
2010. szept. 22. 18:54

Én is magam alatt vagyok most egy kicsit, biztos azért találtam rátok.

A Titok című könyvet én is elkezdtem a napokban olvasni, sajnos nem sok idő jut magamra, így nehezen haladok:))

1014. 235ecfad88 (válaszként erre: 1011. - 608d92130a)
2010. szept. 22. 07:46

Szia Rituka

Lásd a kiutat.Ne arra összpontosíts amit nem akarsz hanem arra amit akarsz és menni fog!!

Neked is szép napot majd írok privit

1013. 235ecfad88 (válaszként erre: 1012. - Hpkati)
2010. szept. 22. 07:43

Szia Kati

Örülök hogy rá találtál erre a fórumra is.Tudod én mindig akkor találok egy fórumra mikor egy kicsit magam alatt vagyok.Gyere csak mindig mikor van időd.Én ezt teszem mert nekem jót tesz itt lenni.Megvitatjuk,elmeséljük a Titok müködésének az élményét.

1012. hpkati
2010. szept. 22. 06:23

Sziasztok!

Most találtam erre a fórumra, ha megengeditek, kicsit itt időzök:))

1011. 608d92130a (válaszként erre: 1010. - 235ecfad88)
2010. szept. 22. 06:15

Szia Philip01!

Olvastam a naplód.Hát,a Te életed sem egy egyszerű eset...De látod,megtaláltad a kiutat!!!!

Az én életem még cifrább,persze mindenki a saját gondját látja a legnagyobbnak..Nem is ez a baj,hanem az,hogy nem látom a kiutat...Kezdek elfásulni...De igyekszem tartani magam,a jóra,a szépre gondolni,egy álomvilág félét kialakítani...Most nincs időm,ha ráérek,írok priviben.

Addig is szép napot Neked!

1010. 235ecfad88 (válaszként erre: 1009. - 608d92130a)
2010. szept. 21. 07:51

Szia Rituka

Nekem itt mindig van kedvem írni csak néha az időmmel vagyok gondban.Köszönöm a kis ajándékot.

Neked is szép napot és tartsunk össze ha valami miatt lehangoltak vagyunk támogassuk egymást mert ez is valamilyen szinten erőt ad.Priviben is írhatsz ha gondolod.

pussz!

1009. 608d92130a (válaszként erre: 1005. - 235ecfad88)
2010. szept. 21. 06:42

Szia pilip01!

Kértem az olvasási jogot a naplódhoz.És küldtem neked egy kis "ajándékot":)

Kész lett a laptopom,szegény csak egérrel működik...:( De működik!!!:))))

Ha lesz kedved meg időd,akkor írhatsz ám...:)

Szép napot Neked!Puszika!

1008. t.Ili
2010. szept. 20. 11:32

Sziasztok!

Én is olvasgatlak benneteket,egyenlőre csak a háttérből.A könyv nekem is megvan ,de még nem olvastam.A lányomnak vettem meg,de nem érdekli.Nagyon szkeptikus a témával.

Már bele-bele néztem,de úgy látszik nagyobb elmélyülés kell hozzá.

Azért jó,hogy ennyiőtöknek bejött!

1007. 235ecfad88 (válaszként erre: 1006. - Évi-)
2010. szept. 20. 10:28

Szia Évi

Igazad van nagyon magam alatt voltam most már elmondhatom alakulok.Örülök hogy erősít az hogy én is javultam.Elszomorít az a tudat hogy sokan ilyen vagy olyan problémákkal küzdünk,de vigasz az a tény hogy támaszt kapunk ,kapok itt a hoxán.Ez nekem legalábbis sokat jelent.

Igen működik a titok mert saját magamon tapasztalom.

1006. Évi-
2010. szept. 20. 09:49

Sziasztok, szép napot!

Olvasgatom az írásaitokat és jó titeket olvasni. Philip01-et pl. olvastam az év elején valahol, meglehetősen maga alatt volt és szkeptikus a titokkal kapcsolatban, most pedig működik. Ez engem is még jobban megerősít. Nagyon mélyről indulok, depis voltam (néha vagyok)de már észrevehető rajtam a változás. Hangulat változás elsősorban. A családom nem tudja mire vélni, mi történik velem. Én is kihagynám az utóbbi két évet, amiért dolgoztunk veszni látszik. Van egy betegségem, a betegségtudatom is le kell kűzdenem. Úgy 1 hónapja néztem meg a filmet, utána megvettem a könyvet is. Tudom, hogy lépésről-lépésre fog menni, de sikerülnie kell, mert akarom.

No, ez kezdetnek is hosszúra sikerült..

1005. 235ecfad88 (válaszként erre: 1003. - 608d92130a)
2010. szept. 20. 07:56

Szia Rituka

Szerintem vedd meg nem nagy beruházás mert úgy mindig előveheted ha kell.Nem fog ártani az biztos.A másik naplóm az titkos oda kérned kell az olvasási jogot.Kattincs rá és kérd én meg vissza igazolok.

1004. moncsi654
2010. szept. 19. 21:06
Hiszek benne, és megpróbálok e szerint élni a mindennapokban.:) Az Univerzum "meghallgatja" a gondolatainkat.
1003. 608d92130a (válaszként erre: 1002. - 235ecfad88)
2010. szept. 19. 17:58

Szia philip01!

Vettem ma egy szép kis füzetet,"Ő" lesz álmaink naplója!Bogarat ültettél a fülembe ezzel a könyvvel,amit ajánlottál nekem!Kíváncsi vagyok rá!Ártani tuti nem árt!

Szerinted kölcsönözhető könyvtárból is,vagy inkább vegyem meg?

Olvastam a naplódat.De csak az egyiket....A másikat hogy tudom megnézni,megnézhetem egyáltalán?Új vagyok ebbe teljesen...

1002. 235ecfad88 (válaszként erre: 1000. - 608d92130a)
2010. szept. 19. 13:04

Szia Rituka!

Nagyon örülök Neked és a hozzáállásodhoz!Hidd el így kell gondolkodni ahogy ezt leírtad tartsd mindig ezt szem előtt!Mert ha így teszel akkor kezdenek jönni a kis örömök és egyre haladsz felfelé.Én a naplómban írtam le a történetet igaz sok rosszat nem tettem bele mert azt próbálom elfelejteni de a lényeg benne van.

Nagyon ajánlanám Neked a könyvet amit én a mai napig olvasok és csinálom a benne leírtakat:Váltsd valóra a legvadabb álmaidat.Én még nem olvastam a titok könyvet csak a filmet láttam,de ez a könyv nagyon jó és működik ahogy a titok is.De ha Te nem akarod akkor mindig a szívedre hallgass és azt csináld amiben hiszel.

Isten nem sújt olyannal ami elviselhetetlen.

1001. *kiscsiga* (válaszként erre: 1000. - 608d92130a)
2010. szept. 19. 10:43

pontosan igy van. a gonosz probara tesz titeket, de nem szabad feladni, a legmelyebb godorbol is van kiut. ti vagytok a legfontosabbak, penz lehet meg az eletben.


amugy tavaly enis leontottem az uj laptopom, nemis kicsit, raadasul be is kapcsoltam utana szoval volt alkalmam latni "tonkremenni", de szervizben kitisztitottak nekem, azota is jo :)

1000. 608d92130a (válaszként erre: 999. - 235ecfad88)
2010. szept. 19. 08:38

Szia philip01!

Igyekszem megváltoztatni a gondolkodásom,és vele együtt az életünket.Pl.tegnap balfácán voltam,még soha nem csináltam ilyet:(Kiborítottam a kávém...Szerinted hová???Naná hogy a laptopra...Ekkora idiótát!!!!!!!Elvitte a számítógépes srác,hogy megcsinálja,talán nem kell kidobni,max.billentyűzetcsere lesz rajta.De azt mondta szétszedi,megpróbálja kiszárítani.Úgyhogy tegnap este elképzeltem,ahogy szárítom...És ez olyan hálás kis gép,biztos meg lehet "gyógyítani",és kiszárad,h ne kelljen kicserélni a billentyűzetet rajta...

Biztos kinevettek,hogy ilyen balfék vagyok,de az én agyam mostanában nem itt van....

De majd alakul minden szépen lassan...

Ma nem kell főznöm,kivasalok gyorsan,és utána elkezdem az új életünk "alapköveit lerakni"...Szeretnék írni egy naplófélét,tele pozitív gondolatokkal!!!És minden nap el fogom olvasni!!!!Azt mondják,egyszer fent,máskor lent.Hát mi voltunk lent eleget,most szépen megindulunk felfelé!!!És ha veszik is minden,(mert sajnos veszni fog,ez már tuti)mi akkor is itt leszünk egymásnak a férjemmel és a gyermekünkkel,és ez a legfontosabb!!!Autót,lakást lehet pótolni,de minket nem!!!Ha a Jóisten ad erő,egészséget és munkát,akkor talpra állunk!!!

És nem vagyunk rossz emberek,miért ne adna????

egyébként is...örökké nem eshet.......:)

999. 235ecfad88 (válaszként erre: 995. - 608d92130a)
2010. szept. 18. 09:04

Szia Rituka

Nekem nagyon nehéz még mindig de alakulok.Én úgy szoktam ha jön a negatív elképzelés gyorsan valami szépre, jóra gondolok.Pl:a fiamra vagy valamelyik kirándulásunkra amit fel is idézek és a gyerekkel beszélünk róla.Vagy ha nincs itthon senki akkor vagy itt olvasgatok vagy a könyvet kapom elő.Mindig el tudom így vonni a gondolataimat.Igaz én aggódom és félek mi lesz ha kezdő mondatokkal.De már alakulok.Nekem nagyon súlyos volt a dolog tehát ahoz képest már jobban vagyok.Nekem nem volt az elején segítség támogatás én magam kutakodtam hogyan változzak meg.Tudom hogy az én akaratom nélkül nem tartanák itt ahol most.Ha Neked az álmodozás segít hiszel benne akkor álmodj és váltsd valóra az álmaidat.Itt mindig kapsz hozzá lelki támaszt hogy még véletlenül se add fel!Itt mindenki szurkol mindenkinek hogy jobb boldogabb szeretetteljesebb életet éljünk.

998. 608d92130a (válaszként erre: 997. - *kiscsiga*)
2010. szept. 17. 20:43

Ez az álmodozás-dolog lehet,hogy működik nálam!

Úgy volt,hogy sokáig nem tudunk találkozni a párommal,este alvás előtt mindig elképzeltem,hogy együtt vagyunk...És erre mi történt a héten????????Találkoztunk!!!!!!:-)))

997. *kiscsiga* (válaszként erre: 995. - 608d92130a)
2010. szept. 17. 20:36

nézd meg a filmet ha a könyv nem köt le. ott elég konkrét tanácsokat adnak. valami olyasmit kell csinálni mint az álmodozás igen. tudod mikor valamibe annyira beleéled magad, hogy már el is hiszed, hogy tényleg úgy van :D

azt nem szabad mondogatni, hogy mit NEM akarsz, csak azt, amit akarsz :)

996. *kiscsiga* (válaszként erre: 994. - 608d92130a)
2010. szept. 17. 20:31

ó nehogy azt hidd. látok énis sok családot akik gyerekkel jönnek, nyelvtudás nélkül. te meg fiatal vagy, 1 év alatt megtanulnád a nyelvet nyelvterületen. olyan jól elvannak ezek a családok is. kicsit igyekeznek, és cserébe sokkal stresszmentesebb életet kapnak.


nem rábeszélni akarlak, csak éreztetem, hogy ha otthon a világ a feje tetejére is áll a veletek, akkor is lesz remény. :) plusz, mostanában lesz az usa zöldkártyalottó jelentkezés, ahol családok különösen esélyesek :)


---


amúgy ez a titok-dolog működik. először énis csak huzogattam a szám rá, hogy ugyanmár... aztán kipróbáltam, mondván miért ne. minden nap, amikor jöttem el a munkahelyemről, amikor bezártam az ajtót elképzeltem, hogy utoljára zárom, mert már nem dolgozom itt, elköltözünk. (nagyon szerettem volna elköltözni ebből a városból és mivel külföldön vagyok ez nem olyan egyszerű) először tiszta nevetséges volt erre gondolni, hiszen tudtam, hogy úgyis jövök holnap :D aztán csináltam ezt egy hónapig... na a lényeg, hogy holnap költözünk, másik államba ráadásul :)) nagyon örülök neki. lehet nem nagy eredmény, meg véletlen, de ilyenek legyenek mindig :D

2010. szept. 17. 19:34

Kedves KeA és philip01!

Nagyon aranyosak vagytok,hogy írtatok nekem!!!

Nagyon rossz napom volt ma,sajnos eldőlt az első dominó..És ez dönti a többit...

De olyan jó volt,hogy feljöttem a netre,és teljesen idegen emberek próbáltak lelket önteni belém!!!Köszönöm szépen!!!

A titok könyv megvan nekem is,de nem jutottam a végére,nem köt le,csak cikáznak a gondok a fejemben..

A séta biztos,hogy jó!Ma esőben sétáltam egyet,jólesett,pedig utálom az esőt!!!

Ti hogy csináljátok,hogy pozitívabban tudtok gondolkozni?Álmodoztok,levetítitek magatoknak,vagy hogyan csináljam??

Valamit ki kell találnom,mert bedilizek!!

Szép estét Nektek!

994. 608d92130a (válaszként erre: 993. - *kiscsiga*)
2010. szept. 17. 19:23

Szia kiscsiga!

Nem olyan egyszerű külföldre se kimenni.Főleg nyelvtudás nélkül,gyerekkel..Egyébként már gondoltam rá,de a válság kint is érezteti hatását,nyelvtudás nélkül pedig esélyed sincs..

De azért köszi,hogy visszaírtál!

993. *kiscsiga* (válaszként erre: 986. - 608d92130a)
2010. szept. 17. 11:34
Rituka! nem tudtok elköltözni? külföldre mondjuk? ha esetleg minden úszna tényleg. egy gondolatot megér. sokkal hálásabb élet lenne hidd el.
992. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 986. - 608d92130a)
2010. szept. 17. 11:21

Ez nagyon szomorú. De ha úgy tűnik, akkor még nem biztos, hogy úgy is van. Nem csak a gyerekednek van szüksége rád, hanem saját magadnak is.

Dobj egy e-meil címet priviben, küldök neked valamit. Fel a fejjel, mindenből van kiút!!!! ;)

❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook