Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A tett után - Gypsy Rose Blanchard sorsának alakulása fórum

A tett után - Gypsy Rose Blanchard sorsának alakulása (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A tett után - Gypsy Rose Blanchard sorsának alakulása (Napi érdekes)

ápr. 19. 12:13

Amúgy azt olvastam, hogy egyesek szerint ez az Anderson hasonlít DeeDeere 😳

Szerintem nem is baj, hogy szakítottak, hiszen Gypsy nem is élt még jóformán, nem kéne elköteleznie magát és családot alapítani. Meg lehet amúgy sem. Azért tényleg remélem, hogy valaki hozzáértő szakember figyel rá, nehogy valami szörnyűséget tegyen ő is.

ápr. 19. 08:54

"A TMZ értesülései szerint a szakítás Anderson élelmiszer-felhalmozási szokásai miatti harc miatt történt. Egy forrás azt mondta az üzletnek, hogy Blanchard nem volt tisztában ezzel a szokásával, mielőtt Andersonhoz költözött.


A forrás azt állította, hogy Anderson ömlesztve fog tartani és gyűjteni élelmiszereket, ami Blanchardot néhai anyjára emlékeztette. Ez a szokás állítólag oda is vezetett, hogy elhidegült férje sok lejárt terméket tartott a hűtőszekrényében. Blanchard állítólag úgy döntött, hogy kitisztítja a hűtőszekrényt, amikor Anderson nem volt otthon, ami hatalmas vitát váltott ki, amikor visszatért."


Gondoltam, hogy a pasi se teljesen normális.

Persze a csaj sem.

Ebből jó nem is sülhetett ki.

23. pötibaba (válaszként erre: 22. - Fluorescent)
ápr. 19. 08:51
A férjével? Na megyek Goooogle...
ápr. 7. 21:35
Valaki tudja, hogy mi történt, miért szakítottak? 🙄
márc. 27. 09:01
Ha esetleg tényleg lesz gyerekük, remélhetőleg a múltjuk miatt jobban oda fognak figyelni rájuk a környékbeliek vagy a szakemberek. Mondjuk a mai világban már bármi megtörténhet, de tényleg bízom benne, hogy Gypsy normális anya lesz, vagy ha nem akkor majd fokozottan figyelnek rájuk.
20. timycat (válaszként erre: 19. - Pötibaba)
márc. 23. 16:42

Bocs 😂


Mentségemre, hogy ezzel a 4 sorral valószínűleg kevesebb idődet raboltam el, mint amit idegen emberek életén való csàmcsogàsra elpazaroltàl már.

19. pötibaba (válaszként erre: 18. - Timycat)
márc. 23. 13:06
Akkor ezt minek kellett ide beírni? Számodra csak elfecsérelt betűk. Számunkra is felesleges olvasás...
márc. 23. 10:50
Csak hallottam róla közbeszédben egyszer-kétszer, nem láttam, nem olvastam semmit (a csatolt írást sem) és a legkisebb mértékben sem érdekel.
17. pötibaba (válaszként erre: 16. - Gyöngy:))
márc. 23. 09:10
Azért nem kellene törvényszerűnek lennie, mert rengeteg szakember foglalkozott vele és az ügyével. Nekik kellene foglalkozniuk azzal is, hogy gyereket vállal. Sok év terápia után tart itt. Bele sem merek gondolni, honnan indulhatott.
16. gyöngy:) (válaszként erre: 14. - Pötibaba)
márc. 23. 08:53
Az egész élete nem volt normális. Fogalma sincs mi a normális. Sajnos törvényszerű, ahogy alakul az élete, ez a gyors házasság, gyerek.
15. pötibaba (válaszként erre: 8. - SzuzyF)
márc. 23. 08:51

Nem védeni akarom, mert nem pártolom a gyilkosságot.

De ő egy szűkített világban élt, nem tudta a "jogait", nem ismerte a lehetőségeit, nem látott semmilyen kiutat onnan, ahonnan ő nézte. Innen kívülről nyilván másképp látjuk.

14. pötibaba (válaszként erre: 13. - Epresturmix)
márc. 23. 08:49

Komoly???? Hát ez nagyon gyorsan megtörtént.

Eleve a férjezmenés is nagyon nem oké, hogy még a börtönben. Nem is ismerte rendesen és úgy hozzáment. Most meg jön a gyerek. Még alig szabadult. Ez nem normális.

13. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
márc. 21. 13:50
Már mindegy. Terhes. 😞
12. michelle.r (válaszként erre: 11. - Epresturmix)
márc. 21. 11:23
Amit eddig olvastam róla és ha hihetünk a sorozatnak, jobban haza van vágva, mint az anyja. Szerintem se biztos, hogy jó ötlet gyereket vállalnia.
11. Epresturmix (válaszként erre: 10. - Fluorescent)
márc. 20. 18:43
Jelenleg férjnél van. De szerintem az ipse is beteg, minden téren! Félek ez a nagy felhajtàs sem tesz jót az elméjének majd. Vagyis ha megszűnik a fényűzés, imàdat, csodálat! Nem tartom kizàrtnak, hogy súlyosabb eset mint az anyja valaha!
10. Fluorescent (válaszként erre: 9. - Fluorescent)
márc. 20. 18:37
Remélem azért, hogy Gypsy megtöri ezt a kört és mindezek ellenére egy normális életet fog tudni élni.
márc. 20. 18:36

Pár éve én is láttam a sorozatot.

Megölni talán tényleg nem kellett volna és nem is volt helyes, nagyon nem, de mégsem tudok úgy tekinteni Gypsyre mint egy bűnözőre vagy gyilkosra. Dee Dee anyja sem volt ép elméjű, talán nem is ő tehetett róla, hogy ilyenné vált.

márc. 20. 12:02

Semmi nem lehet ok arra, hogy megöljünk egy másik embert!

Nagykorú volt, egyszerűen el kellett volna hagynia az anyját, felfedni az állapotával kapcsolatban az igazságot, és nem kihasználni egy másik, mentálisan beteg embert arra, hogy megszabaduljon az anyjától.


Számomra Natalia Grace esete megdöbbentőbb.

7. pötibaba (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
márc. 20. 11:24

Igen, mindennek van gyökere.

Ilyen elven viszont nem hiszem, hogy Gipsy Rose valaha elmondhatja majd magáról, hogy teljesen ép pszichésen. Bármennyi terápia is lesz mögötte.

márc. 20. 11:22
Egy levegővel néztem végig a sorozatot. Borzalom. De nem véletlen volt az a nő ilyen, az anyja nyomorította meg a lelkét. Emlékeztek azokra az epizódokra, amikor Rose megszületett és előtte is, folyamatosan azt tolta az agyába, hogy nem képes ellátni a csecsemőt. Nem mentem fel, de én érteni véltem az okát, hogy hogyan torzult el ennyire.
márc. 20. 11:21
32 éves most a csaj. Őrület azért.
4. pötibaba (válaszként erre: 3. - Amaunet)
márc. 20. 11:19
Szerintem erős, lehengerlő személyiség lehetett az anya és az orvosokban fel sem merült, hogy valaki így tenne rosszat a gyerekével. Másrészt úgy emlékszem, hogy nagyon sok egészségügyi intézményben megfordultak és többször azt mondta, elvesztek a korábbi beteglapok, stb. Ha valaki (orvos, nővér) gyanakodni kezdett, akkor mindig átmentek máshová.
márc. 20. 10:36
Az felfoghatatlan számomra, hogy az anya hogyan tudta ennyi éven át átverni az embereket?
márc. 20. 10:08
Láttam a sorozatot, sokáig a hatása alatt voltam.
márc. 20. 09:35
Talán többen is láttátok a filmet erről a lányról, aki révette barátját, Nicholas Godejohnt, hogy ölje meg az anyját. A történethez hozzátartozik, hogy Dee Dee, az anya lényegében fogva tartotta a lányát, arra kényszerítve, hogy úgy éljen, mint aki súlyos betegségekben szenved. Kiderült, hogy Dee Dee-nek Münchausen-szindrómája volt.

Ugrás a teljes írásra: A tett után - Gypsy Rose Blanchard sorsának alakulása

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook