Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesség jelei fórum

A terhesség jelei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A terhesség jelei

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
143144. garnier24
2013. dec. 6. 10:20
sziasztok. Már a második teszten jön ki a 2 csík. igaz halványan. 1 hete késik. de semmi jele csak többet alszok. :)) dec. 16-án megyek orvoshoz.
143143. Manyi80
2013. jún. 13. 14:01
Sziasztok! Korai terhességnél mennyire gyakori,hogy csak az egyik mell fáj?
143142. Buboka85 (válaszként erre: 143138. - Vuccli)
2013. máj. 27. 07:58

Szia Vuccli!

A 16. hétbe léptünk. :)

143141. gerduska (válaszként erre: 143140. - Zsannii)
2013. máj. 26. 17:53
Szia.Köszönöm a kedvességet.azt amit irtál megrtem,sajna nagyfiam után 3babát vesztettem el,mire sikerült a középső,a párommal első közös gyerekünk.a harmadikon 2hónapig gondolkodunk,e összejött hirtelen,és ngyon örültünk neki.Viszont a mostani kis bolyhost egyáltalán nem terveztük,meg védekeztünk is (igaz csak megszakitással,nem szedhetek gyógyszert :( ).A vetélések miatt félek inkább,de 3fiam mellé nagyon vágyom ey kislányra..hátha :)
143140. Zsannii (válaszként erre: 143139. - Gerduska)
2013. máj. 26. 17:43

Szia!

Még ha tudom, hogy talán a harmadik után már én sem tervezném a negyediket, azért irigyellek, és talán ha úgy lenne, ahol 3 felnő, ott négy is, nem? Nekünk ssajnos a második baba, vagyis akistesó is akadályokba ütközik, és talán már félig le is mondtam róla, úgyhogy inkább lennék a Te helyzetedben, ha ez vígasztal, és így jobban örülsz :)Jó egészséget, és azt kívánom, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd! :)

143139. gerduska
2013. máj. 26. 17:21
Sziasztok..Én elég terhes-gynús vagyok :)..késik is,tnetek is vannak pár napja..kicsit parázok,4ik gyerek lenne...ugyh örülök is meg hát félek is..
143138. Vuccli (válaszként erre: 143132. - Buboka85)
2013. máj. 26. 14:35

Szia!

Nekem is dettó ezek vannak... Gondolom neked azóta kiderült a dolog. Van baba? :)

143137. Marticacsere
2013. máj. 17. 09:19

Sziasztok!


Tegnap csináltam egy tesztet, halványan, de két csíkos lett. Fogamzásgátlót szedek. Az alőző levélből hiányzott egy db tabletta, így folyamatosan 20-at szedtem, nem 21-et. Tartottam a hét nap szünetet, majd 8. nap elkezdtem az új levelet (ebből van még 3 szem) Ettől a csúszástól elindulhatott egy peteérés, és teherbe is estem? Köszi!

143136. whatsup
2013. máj. 15. 19:05

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha barátommal 12 napja voltunk együtt, és kb. a 9. nap óta érzem, hogy fáj a petefészkem, ha leülök, az lehet a terhesség jele? Olvastam hogy ez is lehet jele, csak nem tudom mennyi idő után. (Ha igen, akkor nagyon peches lehetek, mivel a barátommal úgy voltunk együtt utoljára, hogy óvszerrel védekeztünk, de időben kihúzta, és akkor vettük észre, hogy el van szakadva, és az utolsó fél percben szakadhatott el, mert néztük előtte, és nem volt baja. És az egyik petefészkem is ki kellett műteni pár hónapja, és egy petefészekkel elvileg nehezebb teherbeesni.) Majd 20.-a körül kell megjönnie, addig terhességi tesztet sem tudok csinálni, meg a dokik sem tudnák megmondani terhes vagyok-e, azért lennék kíváncsi itt a véleményekre =/ Előre is köszönöm a válaszokat!

143135. Zsannii (válaszként erre: 143118. - Tidujka)
2013. máj. 6. 23:23

Szia!

Olvastam a hozzászólásod, kíváncsi lennék, hogy összejött-e a baba akkor, amikor gyanakodtál. Kicsit hasonló helyzetben vagyok, nekem szeptemberben volt egy sajnálatos "szívműködésre utaló jelek nem láthatók" élményem az akkor 10. héten, szörnyű volt. Most ugyan már érzek jeleket, de nem akarom bebeszélni magamnak, csak várok, még alig vagyunk a feltételezett fogantatás után.

Minden jót, és mielőbbi babaázást!

Üdv

Zsani

143134. csibe10
2013. ápr. 9. 12:04
Sziasztok!megkérdezlek titeket is,hátha tud valaki segíteni...!az a helyzet hogy március 30.-án kellett volna megjönnie,helyette április 3.-án jött meg,de csak aznap volt barnás vérzésem,utána 3napig csak cseppek!utána semmi!elötte már hetek óta nem voltam jól.fájdogált az alhasam,a melleim érzékenyek voltak,hányingerem volt reggelente!azóta a melleim még érzékenyek,hányingerem nem nagyon van,hasam csak néha görcsöl kicsit,inkább mint ha izomlázam lenne! Lehet hogy terhes vagyok??vagy mi lehet ez?ja tesztet április 1.-jén csináltam...negatív lett!
143133. Hikari85 (válaszként erre: 143130. - Ricsi59)
2013. ápr. 4. 18:29
lehetséges a terhesség. menjetek el a nőgyógyászhoz.
143132. Buboka85
2013. márc. 28. 10:51

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Érzett valaki az első pár hétben állandóan édes ízt a szájában. Engem pár napja ez "gyötör". Sokat iszom, de előtte is sokat szoktam. Többször eszem keveset, egyszerre nem is kívánok sokat enni. A hasam meg olyan, mintha izomláz lenne benne, pedig a gyalogláson kívül most nem sportolok semmit.

Szép napot mindenkinek!

143131. ricsi59 (válaszként erre: 143130. - Ricsi59)
2013. márc. 25. 16:32
bocsánat a helyesirási hibákért ... :S:S
143130. ricsi59
2013. márc. 25. 16:28
sziajtok horváth richárd vok és 18 éves a barátnöm 19 éves a barátnöm nagyon szeretne töle m gyereket én igenis meg nemis tugyátok hogy megy ,remélem tudnátok hozá szolni vagy segiteni a kérdésemhez kb minden szeretkezéskor kb 2 naponta mindik bene megyek el kb ugy 5 honapja és idáig mindig meg jöt neki 5 6 nap késésel de most az utobi idöben kb másfél honapja ara panaszkodik hogy sorolom álandoan álmos reggel alig bir fel kelni napközbeis álmos ,állandoan éhes hasa környékén fáj hányingere van elég sorszor háta szokott fájni fejeis gyengének érzi magát fáj a melle és sötétem lett a pinboja és a vaginája környékénis ha valaki adna javaslatot bármit szivesen elolvasnám és segicségetis kérnék .. elöreis köszönöm!
143129. adyka0121 (válaszként erre: 143125. - ,,Csillagom")
2013. márc. 20. 13:08
nekem is ilyenek a tünetek :)
143128. adyka0121
2013. márc. 20. 13:06

lehetek terhes ha menstruàlok

gyógyszert szedtem yasminellet de antibiotikum kuràm volt közben.amid gyengiti a gyógyszert.terhességre utaló tüneteim vannak

143127. adyka0121
2013. márc. 20. 13:05
lehetek terhes ha menstruàlk gyógyszert szedtem yasminellet de antibiotikum kuràm volt közben.amid gyengiti a gyógyszert.terhességre utaló tüneteim vannak
143126. Bonti74 (válaszként erre: 143124. - V.Doll)
2013. febr. 22. 15:34
Én csak annyit tudok erre írni, hogy még bármi lehet, DE: nekem mindhárom terhességemet kimutatta a legolcsóbb teszt a fogantatás után 11. napon. Ergo 9 napos késés után ki kellene mutatnia mindenképpen. Nekem általában nagyon pontos, de mindig előfordul egy évben egyszer, hogy valami miatt késik, mondjuk 9 napot azért nem, de egy hetet simán.
143125. ,,Csillagom"
2013. febr. 21. 22:48

Csajok, mitől lehet hogy pé után 3-4 nappal elkezdtem barnázni és szurkált a hasam is , és ez a barnázás már vagy 5 napja tart is, a hőm magasabb picit mint szokott lenni, csak 4-5 tized fokkal...


Most meg még görcsölök is ott lent,mióta felidegesítettem magam, és olyan megjövős érzésem van,pedig csak jövő hét Keddre várom pirit.... vagyis nem várom,mert szeretnénk babát :)

143124. V.Doll
2013. febr. 20. 19:41

Sziasztok,

már 9 napja késik a menstruációm, terhességre utaló jeleket nem érzek magamon mást csak duzzadt melleket (mint általában a menstruáció előtt) és puffadt alhast(közvetlenül a szeméremajkak fölött kissé kidudorodva), a folyásom is erősebb lett, tesztet is csináltam, és negatív lett. Bízhatok ebben, hogy ilyen rövid idő után kimutatja h nem lehetek terhes? Eddig is gyakran előfordult, hogy sokat késett, de aggódom, hogy még mindig nem jött meg.

143123. Tidujka
2013. jan. 17. 17:18

Sziasztok Lányok!


Az első laborvizsgálat után vagyok... és nagyon aggódom, ugyanis a vizeletemben a vörösvértest magas. A látótérben 11 van a 0-2 tartomány helyett, illetve 61 /ul a 0-25 tartomány helyett.

A többi eredmény teljesen jó.


Volt valakinek hasonlóan magas vörösvértest a vizeletében?

143122. Nina27
2013. jan. 7. 20:24

Sziasztok!

Ide is beirom, hátha :)


lenne egy kérdésem :) kb 1 hete hányingerem van, pl kávé és bizonyos ételek miatt. És olyan fura érzésem van néha a hasamban, mintha izomláz,lehet buta hasonlat..de valami olyan érzés. csak pár pillanatra..és már 2x olyan történt hogy szeretkezés után hányingerem lett és 1x véreztem is pár cseppet. Nagyon szeretnék babát a férjemmel..Már van egy kisfiam aki 6éves de vele semmi tünetem nemvolt anno. igy ezt nem tudom hogy most mit jelent. Lehetek terhes? teszt lett csinálva karácsonykor de az negativ volt. Utolso menszeszem dec 7-án volt. Köszönöm a válaszokat :)

143121. Babagi (válaszként erre: 143120. - Bettyboop13)
2013. jan. 7. 18:57
reggel csinalj tesztet. aztan ha pozitiv, mehetwsz a dokihoz. ha meg negativ, akkor vardd a kovetkezo mensiszt. a kivanosagon kivul erzel meg valamit?
143120. bettyboop13
2013. jan. 3. 22:06

sziasztok!


itt is feltenném a kérdést. egy 20 éves nagyon alultájékozott nő vagyok nőgyógyászati ügyekben, ezért kérném a véleményeteket.

december közepén voltunk együtt a barátommal, és rá 4 napra meg is jött nekem, ahogy kellett, de csak 2 napig volt meg, és az is nagyon gyenge volt (és inkább barnás). eddig nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de most az elmúlt pár napban nagyon kívánós lettem (ami csak a havi előtt szokott lenni, és akkor sem ilyen mértékben). Ma este csináltam egy tesztet, ami negatív lett, de most olvastam itt, hogy nem mindegy, hogy melyik napon csináljuk a tesztet, meg az sem, hogy reggel vagy este. Mi a véleményetek, valamikor csináljak még egy tesztet, vagy szerintetek egyáltalán nincs esélye a terhességnek?

előre is köszönöm a válaszokat!

143119. Babagi (válaszként erre: 143118. - Tidujka)
2013. jan. 3. 13:35
szerintem teljesen elkepzelheto. ha nem is a mutet miatt, hisz minden terhesseg masmilyen. pe. az edesanyam sem erzett semmit. azota mi ujsag? van valami hir?
143118. Tidujka
2012. dec. 15. 12:00

Sziasztok Lányok!

Október 12-én volt missed ab. műtétem, mert a 8.héten már nem volt szívhang. :(


Most ismét terhes vagyok (kb. 5 hetes), viszont tüneteim nincsenek. A mellem abszolut nem reagál, a hasam eddig kétszer ha húzódott pár percre.


Elképzelhető hogy a műtét miatt kevésbé érzem a jeleket? A második terhességnél missed ab. után ki hogy volt? Tudtok segíteni?

143117. Duncan (válaszként erre: 143116. - Ttiimmii)
2012. okt. 26. 14:16
Szerintem nyugodj meg, nem hiszem, hogy terhes lennél, annak idején én is ezt a gyogyit szedtem, nekem is voltak ilyen gondjaim de ezt inkább a változás, stressz váltotta ki. Remélem meg tudtalak nyugtatni:)
143116. ttiimmii
2012. okt. 26. 14:13

Sziasztok!

Tri regolt szedek 3 éve, még sosem volt vele gond. A legutóbbi havim viszont nagyon nehezen akart beindulni, igaz, a várható napon érkezett nagyon gyengén, aztán az első 2 napban szinte semmi nem volt, pedig akkor szokott a legerősebb lenni, de aztán a hátralévő 3.4.5. napon erősödött és a megszokott mértékű volt.

Ettől viszont megijedtem, amint elmúlt, csináltam tesztet (kb 2 vagy 3 hét telhetett el a fogantatástól), negatív lett. Most az elmúlt pár napban azt vettem észre, hogy 3 kg-al nehezebb vagyok mint voltam, nemtudom, hogy a terhesség jele lehet? Illetve tapintásra mintha nagyobb lett volna a mellem, de látványra abszolút nem, és a sok helyen említett mellfeszülést sem éreztem soha, a mellbimbó sem lett sötétebb, nem is érzékenyebb, és mirigyeket sem látok körülötte. Nagyon aggódok, vagy csak beképzelem magamnak az egészet és nem lehetek terhes? A gyógyszer soha nem maradt ki, a +3 kg is lehet hogy attól van, hogy új barátom van 3 hónapja és azthiszem többet eszek azóta mint szoktam... de akkor is nagyon ideges vagyok, a következő havim jövő hétvégére várható, azt most idegeskedjem végig? :(

143115. Bugs02 (válaszként erre: 143112. - Egylany584)
2012. júl. 30. 18:54

Nem akarlak megrémíteni, de a gumi sem véd 100%-an!

Sajnos én már tapasztaltam, nincs 100%-os védelem max nem szexelsz:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook