Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A társkeresés fortélyai, csapdái II. fórum

A társkeresés fortélyai, csapdái II. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A társkeresés fortélyai, csapdái II.

1 2 3
18. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 16. - Syria)
2010. okt. 26. 15:29
Egyezik,én is ezt gondolom.
17. syria (válaszként erre: 11. - Fáradt*)
2010. okt. 26. 15:25
És? :D
16. syria (válaszként erre: 9. - 240309c047)
2010. okt. 26. 15:24

Igen, valahogy úgy kellene a társkeresésnek lebonyolódnia, ahogy Te megvalósítottad. :D

De ezt csak azok tehetik meg, akik a 20-as éveik elején járva keresik a párjukat. 40 felé közelítve, két kiskorúval a hátad mögött egész biztosan nem skype-olnál hajnalig, amikor másnap reggel dolgoznod kell menni. (Még hét végén sem, mert akkor meg ott van a harmadik műszak. Meg különben is: hetente csak egyszer kommunikálni?) Ötvenen túl (akkor is van ám még élet!) meg egyszerűen nincs idő. Nincs idő az üresjáratokra, nincs idő hónapokig „kóstolgatni” valakit, akiről az első személyes találkozásnál kiderül valami kizáró ok (nálam pl. a cigi).

Arról nem is beszélve, hogy a világ minden más területen is felgyorsult; össze kell kapnia magát annak, aki lépést akar tartani.

Örülj, hogy azon (nem kevés számosságú) szerencsések közé tartozol, akiknek sikerült igazi társat találnia a neten. :)

15. syria (válaszként erre: 5. - CsillagTM)
2010. okt. 26. 15:20

Nagyon sok szélhámossal találkoztam 20 évvel ezelőtt is, amikor még nem is volt net, tehát nem azzal van a baj!

Mitől csökkent volna a számuk? Semmitől, sőt! Tényleg nagyon észnél kell lenni; jobban, mint annak idején nekem kellett!


Ne add fel! Próbáld meg a 3 alapszabályt alkalmazni. Azon jó eséllyel fennakadnak a kamusok. Nem mondom, hogy 100%, mert egynek engem is sikerült "megvezetnie". :(

14. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 12. - Rubint67)
2010. okt. 26. 15:18
Ha találsz párat szólj itt a csajoknak.:D))
13. syria (válaszként erre: 7. - Lov.ildi)
2010. okt. 26. 14:50
A számból vetted ki a szót. :D
2010. okt. 26. 14:31

Nagyszerűen összefoglaltad a lényeges tudnivalókat, kár hogy én csak most olvastam el. Előbb is elkelt volna, de ami késik nem múlik.

Végülis nem könnyű kiszűrni a link, párkapcsolatban élő alakokat. Nálam feltétel volt, hogy egyedülálló legyen, ne legyen házas, ne éljen kapcsolatban. De az a meglátásom, hogy a pasik úgy hazudnak mint a vízfolyás. Én mondjuk a neten próbálkoztam, próbálkozom, de nem könnyű.

Azért reménykedem, vannak még normális férfiak is, csak nem könnyű rátalálni.

2010. okt. 26. 12:52

Sya SYRIA!

Elolvasva.

10. syria (válaszként erre: 6. - Vikucka)
2010. okt. 26. 12:34

Ha háromszor kérdezel, azzal szerintem már eleget törted magad a találkozóért; ha nem elég, akkor tényleg felejtős.

A "felmegyünk a pasi lakására" passzushoz zárójelbe odaírtam az ajánlásom: „csak nagyon jó emberismerettel rendelkező, talpraesett nőknek”. Egyébként meg viselkedés, kommunikáció kérdése, hogy még véletlenül se vegyék felhívásnak keringőre. Az az egy alak, aki mégis próbálkozott, azért engedte meg magának, mert akkor már másodszor vettük fel a kapcsolatot. Két különböző hirdetésemre is válaszolt; az elsőből valamiért nem lett semmi (lehet, hogy én voltam elutasító), a másik helyzetből meg kivágtam magam. Ezt az egy esetet leszámítva senki nem tételezte fel rólam még távolról sem, hogy beérem szexpartnerrel.

2010. okt. 26. 12:32
Én gyökeresen másképp gondolom mint a cikk írója. Ez a rohanás, kapkodás nem az én stílusom. A neten ismertem meg a férjemet, és előtte másokat is. Fél évig beszélgettünk és nem talákoztunk. Közben persze mással is beszélgettem,hiszen abban nincs semmi rossz. Ezalatt az idő alatt megismertük egymást, és mivel nem ugy indult az ismerkedés,hogy pasit akarok magamnak fogni, igy nem volt görcsölés sem, egyik fél részéről sem. Tetszett az, hogy miközben barátiassá vált a levelezgetés,beszélgetés, olyan dolgokat is megtárgyaltunk egymással,amit egy kapcsolatban nem szokott az ember. PL: egy másik nővel, v. férfival kapcsolatban. Igy láttam azt az oldalát is az illetőnek. Közben pedig szépen alakultak az érzelmek. Amikor már mindketten ugy éreztük,hogy valami van köztünk, addigra már majd megevett a fene,hogy találkozzunk. Én onnan tudtam,hogy fellobbant valami bennem,hogy szépen lassan lemorzsoltam a többi beszélgetőpartneremet, mert már csak vele akartam. De ehez nagyon sok mindennek és sok időnek kellett eltelnie. Több hajnalig történő skype-olás, és hosszú tartalmas levelek. Igazából tök feleslegesnek tartottam találkozni,hiszen ha szembe ül velem a pasi attól még azt mond amit akar. Végülis tudjátok nagyon jól,hogy a skyp-on is látod és hallod az illetőt. Igy mikor találkoztunk, már tudtuk,hogy mit akarunk és minden levolt tisztázva magunk körül. Nagyon jó volt. Ugy öleltük meg egymást az első randin,hogy totál szerelmesek voltunk. :DD
8. lov.ildi (válaszként erre: 7. - Lov.ildi)
2010. okt. 26. 12:05
Kimaradt egy t betűm.(
7. lov.ildi (válaszként erre: 5. - CsillagTM)
2010. okt. 26. 12:04

Sziasztok!


Ha valaki gerinctelen,akkor teljesen mindegy,hogy hol ismered meg. Mindenképpen hazudni fog.

Ha utcán, szórakozóhelyen,stb ismered meg,akkor se tudhatod,hogy igaz e amit állít.

Én is sokáig keresgéltem. A személyes találkozást tényleg sietetni kell. Sokan csak hülyülésből társkeriznek. Őket csak így lehet kiszűrni.

2010. okt. 26. 11:28

Nekem nem tetszik ez a "kezem - lábam" összetöröm, hogy találkozzunk. Háromszor megkérdeztem annak idején, ha nem válaszolt, vagy eloldázta, akkor leves.

Szerintem az első randi szintén nem alkalmas arra, hogy a pasi lakásán találkozzunk. Első randi legyen egy semleges helyen, szerintem ha felmegyünk a pasi lakására, akkor az felhívás keringőre és nem biztos, hogy csak szexpartnert akarunk.

2010. okt. 26. 11:28
az a baj, h én manapság nem mernék neten ismerkedni...sztem az emberek 80%-a hamis képet fest magáról, és félek, nem szűrném ki a kamusokat.
4. db78bacc4f (válaszként erre: 3. - Viktory1)
2010. okt. 26. 10:50
Pontosan így vagyok én is.
2010. okt. 26. 10:32
Hát igen az ember folyton keresi az"Igazit"én is így vagyok ezzel egy ideje!Sajna eddig igazán normális férfit nem fogtam ki!De bízom azért benne ,hogy ez változni fog bár néha nagyon elég belőle!De ahogy mondják a remény hal meg utoljára!:)
2010. okt. 26. 10:16
Nagyon jó a cikked.Nekem nagyon tetszett.Tényleg nehéz társat találni,olyat aki szintén úgy gondolja ő is komoly kapcsolatot szeretne.Leginkább link férfiakkal találkoztam én is csak mikor a társkerseőn voltam.
2010. okt. 26. 10:08
Értelemszerűen női szemszögből írok, de néhány ötletem férfiak is sikerrel alkalmazhatják. Az ismerkedés eleinte jó játéknak tűnt, hellyel-közzel még szórakoztattak is az esélytelenek. Egy darabig tudtam derülni azon, hogy mennyire vakok. Hogy nem veszik észre...

Ugrás a teljes írásra: A társkeresés fortélyai, csapdái II.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook