Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szex miatt nem Őt választani fórum

A szex miatt nem Őt választani (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
107. f6390e6b9b (válaszként erre: 105. - Aranyzita)
2014. aug. 31. 13:29
Jól látod,ez nem normális!Sem a helyzet sem a pasas!
106. caec98f8ea (válaszként erre: 104. - F3000dc5ef)
2014. aug. 31. 13:28
"beszéd céljából" :))
105. aranyzita (válaszként erre: 96. - Szafaripók)
2014. aug. 31. 13:27
Szafaripok! Itt inkabb az volt a kerdes, hogy realisan latom-e ezt a dolgot, es nem tulzom -e el. Esteleg volt mar valaki hasonlo szituacioban. Normalis-e ez a viselkedes? Nincs nagy tapasztalatom, nem volt 15-20 kapcsolatom. Ugy ereztem nehezen ertem ezt meg, es ovatosan szeretnem kezelni. Es szerettem volna megerteni azt, hogyan lehet valaki ilyen kettos szemelyisegu. Ebben kertem tanacsokat, illetve ugy gondolom, hogy egy ilyen jellegu forumnak pont ez a lenyege, hogy kapjunk erositest nehez kedesekben, beszeljuk meg, velemenyezzunk.
104. f3000dc5ef (válaszként erre: 102. - Caec98f8ea)
2014. aug. 31. 13:26

Az...ezért kellett volna már közben kinyitni a száját.

Beszéd céljából :)

103. angelic smile (válaszként erre: 97. - Aranyzita)
2014. aug. 31. 13:26
Hidd el, hogy jót teszel vele.
102. caec98f8ea (válaszként erre: 98. - F3000dc5ef)
2014. aug. 31. 13:25

igen, kevés a két alkalom.

de ez a pasas elég extrém.

101. angelic smile (válaszként erre: 96. - Szafaripók)
2014. aug. 31. 13:25
De ne is maradjon vele, ha rossz érzéssel tölti, ha már csak beszél is róla. Ha nem akarsz vele már próbálkozni a beszélgetés után, ne tedd! Viszont megbeszélni mindenképpen megbeszélném az illetővel, mert a szerencsétlen lehet azt sem tudja, hogy mi a probléma vele. Nem megsérteni kell, hanem szépen elmondani, hogy ez a baj.
100. f3000dc5ef (válaszként erre: 97. - Aranyzita)
2014. aug. 31. 13:24
Neked meg a sex fájt. Nem testileg, lelkileg. Fifty-fifty.
99. caec98f8ea (válaszként erre: 97. - Aranyzita)
2014. aug. 31. 13:24

kemény az élet.

nem kell feláldoznod magad senkiért.

98. f3000dc5ef (válaszként erre: 96. - Szafaripók)
2014. aug. 31. 13:24

Megértem éppen őt is. Nem jött be neki, nagyon nem. (bár két alkalom????? édeskevés.) Ott fogja hagyni a pasit, csak még nem tudja, hogy hogyan.

Mondjuk ő is hibás....nem kellett volna végigcsinálni mindent amit az a férfiember kitalált.

2014. aug. 31. 13:23
Osszeszedem magam, es megbeszelem vele....bar Ot ismerve ez nehez lesz, es fajni fog neki, barmilyen finom is leszek.
96. szafaripók (válaszként erre: 95. - F3000dc5ef)
2014. aug. 31. 13:21

Igen - én úgy látom, a fórumindító már döntött. És azon hozzászólásokra, amik nem őt erősítik meg, inkább kifogással, nem valódi érvekkel reagál

Szíve joga, csak akkor teljesen felesleges fórumot kiírni...

95. f3000dc5ef (válaszként erre: 93. - Szafaripók)
2014. aug. 31. 13:19

Teljesen igazad van.

Lehet a pasi azt hiszi ez jó a csajnak is. De ezt leírták már. A sex nem arról szól, hogy el kell tűrni bármit. Meg kell beszélni.

94. aranyzita (válaszként erre: 86. - F6390e6b9b)
2014. aug. 31. 13:16
Igen, es egyre inkabb azt latom hogy ez csak egy rossz tapasztalat volt a "kevesbe sarmos, de nagyon gyenged" ferfi utan, es ugy erzem magam mint egy kis naiv kislany, aki nem erti milyen dolgok tortennek korulotte.. Es ezert jo ez a forum, rengeteget segit a sok hozzaszolas abban, amikor tudja az ember hogy mi a megoldas, csak kell egy kis erosites.
2014. aug. 31. 13:15

Nem kell a földbe döngölni. Egyszerűen el kell neki mondani, hogy te az ágyban teljesen más dolgokra vágysz, ami borzasztó messze van attól, amit ő nyújt, ill. ami szerinte a szex. És így nem akarsz belemenni egy kapcsolatba.

Ha annyira tökéletes pasi egyébként, akkor beszéld meg vele, hogy legközelebb te irányítassz az ágyban. Megmutathatod, hogy neked hogy jó. Ha neki meg nem jön be, akkor annyi. De előre ne döntsd el, hogy ő mit mondana, gondolna. Ha nem megy bele, akkor meg annyi.

Valahogy számomra teljesen elképzelhetetlen, hogy ha két ember olyan jól megérti egymást, ahogy írod, akkor képtelenek legalább egy próbát tenni a megoldásra.

És valahogy azt se tudom elképzelni, hogy mikor csináljátok, te tűrsz mindent, aztán meg... Ha nekem valami nem tetszik, vagy kényelmetlen, stb. a mai napig rászólok a páromra, de ez már az első alkalommal is így volt. Nem erőszakolom meg magam, csak hogy a másiknak ne tapossak a lelkébe... Ez nem erről szól...

92. vacsa (válaszként erre: 16. - Aranyzita)
2014. aug. 31. 13:15
Lófüttyöt szerelmes. Akkor gyengéden szeretne, nem mint egy állat.
91. angelic smile (válaszként erre: 87. - Aranyzita)
2014. aug. 31. 13:14

Nem kell bántóan. Mond meg neki, hogy neked nagyon megtetszett, az általad 1. hsz-edben felsoroltak miatt. Mindez azonban sajnos megváltozott, mert úgy érzed, nagyon durva az ágyban és ezt egyszerűen nem tudod feldolgozni. Gondolkoztál rajta, hogy elmond-e, de szeretted volna, ha tud róla, mert megérdemli, hogy őszinte legyél vele.

Majd könnyes szemmel elbúcsúzol. Ennyi.

90. caec98f8ea (válaszként erre: 87. - Aranyzita)
2014. aug. 31. 13:14

normális esetben beszélned kellene vele.

majd újra megpróbálni.

de ez a pasas nem normális.

így fölösleges.

de azért úgy mellékesen megemlítheted, h nem jött be a stílusa.

majd lapát.

89. vacsa (válaszként erre: 1. - Aranyzita)
2014. aug. 31. 13:13
Ezt nem komolyan kérdezed, ugye?
88. vacsa (válaszként erre: 4. - Féknyom)
2014. aug. 31. 13:11
:)))) De hüle vagy :))
87. aranyzita (válaszként erre: 83. - Angelic smile)
2014. aug. 31. 13:09
Angelic smile, es Szafaripok! Megis ezt hogyan mondjam el neki szerintetek? En mar nem akarom hogy miattam ebben valtozzon. Inkabb tovabb lepek, de ugy lepjek tovabb, hogy megbantom ezzel hogy az agyban katasztrofalis?
86. f6390e6b9b (válaszként erre: 85. - Aranyzita)
2014. aug. 31. 13:08

Ne tétovázz!Gondolkozz!Először durva volt,aztán még rosszabb a következő szerinted...??

Nem éri meg,hidd el!

85. aranyzita (válaszként erre: 81. - Zebracsikó)
2014. aug. 31. 13:06
Zebracsiko, es Ancsa! Eppen ezekre a dolgokra gondolok En is rosszabb pillanataimban, es neha magamat sem ertem miert tetovazok ezen. Nehez lesz ezt megertetni, es lezarni vele.
84. aranyzita (válaszként erre: 80. - Szafaripók)
2014. aug. 31. 13:03
En az elso randi utan meg nem kezdem el a kapcsolatot. A kapcsolat komoly dolog reszemrol, es hosszu tavra szol, ezert is megyek bele nehezen. De ez a forum igazabol most nem is errol szol. Lelkileg epitettunk fel egy szep dolgot, es amikor megtortent a testiseg, azutan ereztem azt hogy ezert nem lett volna jo otlet az elso randi utan mar egy parkent tekinteni magunkra.
83. angelic smile (válaszként erre: 74. - Aranyzita)
2014. aug. 31. 13:02

Zita! Ha nem mondod el neki, mi a probléma, akkor honnan fogja megtudni? Ha nem önmagaddal, mással még jót tehetsz, ha elárulod neki, mi az, ami miatt nem szeretne vele senki együtt élni, miért van az, hogy senki nem vele képzeli el a jövőjét. Ha intelligens ember el fog rajta gondolkozni.

Mindezek ellenére én nem azt mondom, hogy legyél vele továbbra is! Nem! Azért sem mondom, mert ahogy egyre gyarapodik az írásod, úgy látom, hogy a vele való szeretkezés nagyon mély nyomot hagyott benned. Biztos nagyon durva volt. :(

De azért 1 évig együtt voltatok és szerintem megérdemli az őszinteséget.

82. f6390e6b9b (válaszként erre: 81. - Zebracsikó)
2014. aug. 31. 12:59
Ott a pont Zita!!!
81. zebracsikó (válaszként erre: 55. - Aranyzita)
2014. aug. 31. 12:58

alig kaptál levegőt?


hát én a helyedben úgy kotortam volna le az ágyról, hogy csak az árnyékom látja!


mi a fenének rendeled alá magad ennek a dúvadnak?


Mondd meg neki, hogy egy vadállat, Te nem így képzelted, viszontlátás.


Francért kell itt hezitálni. Fúj. Fáj, durva, erőszakos, Te meg még masszíroznád a kis lelkét?

80. szafaripók (válaszként erre: 78. - Aranyzita)
2014. aug. 31. 12:57
Bocs, biztos én nem néztem eleget a szexésnyújorkot, de nekem egy kapcsolat az első randinál kezdődik, nem az x. kufirc után...
79. szafaripók (válaszként erre: 74. - Aranyzita)
2014. aug. 31. 12:56

És gondolod azzal nem fogod megbántani őt, ha "dobod" valami mondvacsinált indokkal?? Attól nem fog kételkedni magában, ha egy tökéletesnek induló kapcsolatot ilyen kurtán-furcsán lezársz??


Ha meg már férfi aggyal akarsz hosszú távon gondolkodni, akkor egy férfi hozzászólását esetleg vedd komolyabban...

78. aranyzita (válaszként erre: 75. - Szafaripók)
2014. aug. 31. 12:56
Ez meg nem egy kapcsolat, nem kezdtuk el, csak talalkozgattunk hosszu ideig, es megtortent 2 alkalommal. De sajnos egyre kevesbe hiszek abban, ha ezt megbeszeljuk akkor hirtelen gyonged szereto lesz, es elfelejti ezeket a durva vagyait.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook