Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szex felül írja a szerelmet? fórum

A szex felül írja a szerelmet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
59. 04e95f637a (válaszként erre: 56. - Szilvamama)
2011. febr. 3. 19:43
hogy kicsi,de legalább rövid :DDDD
58. Szilvamama (válaszként erre: 57. - 06bfdda89d)
2011. febr. 3. 19:39
CSak össze ne roppanjon :D
57. 06bfdda89d (válaszként erre: 56. - Szilvamama)
2011. febr. 3. 19:37
Jajj,dehogy...csak tartsd szorosan...:DDDDDDD
56. Szilvamama (válaszként erre: 55. - 06bfdda89d)
2011. febr. 3. 19:23

Hmmm... Ugye azt tartja a mondás, hogy nem a méret a lényeg. Ezt lehet, hogy a férfiak találták ki a saját megnyugtatásukra? :) Vagy a nem baj ha kicsi, csak játékos legyen szlogent.


Szerencsére én még nem találkoztam olyan "kicsivel", ami ne lett volna elég. A legkisebb olyan 11-12 cm lehetett, a legnagyobb verte a 20 cm-t felülről. A vékonyság/vastagság sem lehetne probléma, persze ha csak nem ceruzaszerű. Azért egy olyanon én is meglepődnék :)

55. 06bfdda89d (válaszként erre: 3. - 3265084553)
2011. febr. 3. 18:57

"...valószínűleg csak lelki problémák álnak a háttérben."


Férfinél? :O Hát...pedig ti aztán olyanok vagytok,hogy "kakukk600" olyankor...:O Az egész világ összedőlne körülöttetek,azt sem vennétek észre,akkora nagy munkában vagytok...:P :DDD Tuti nem kívánja 100%-ra a csajt.Valami más van a háttérben...Valami a csajszival...Most nem akarok példákat sorolni,nem akarom megbántani,félő ez a hsz. is még felrobban,de...Ez az én meglátásom,így elsőre...Meg sztem uccsóra is,csak leírtam.


Méret...Hát...elkéne dönteni végre csajok,hogy mi számít akkor kicsinek...Mert én is találkoztam "bájng"-ilyen hosszúval,de igen vékony,meg olyannal,hogy max.15,de olyan vaskos...pl...

Azt'?Én még hoppon nem maradtam...

54. Pahet a vadász (válaszként erre: 52. - Crystall)
2011. febr. 2. 18:30
te is megbékéltél a szőrös mellkassal nem? Elképzelhető, hogy neki is éppen elég lesz ami van, csak türelem, és szerelem kell :)
53. Lhara (válaszként erre: 52. - Crystall)
2011. febr. 2. 16:56

Ebben lehet valami.

De később is kifejlődhet a szerelem bennünk, nem?

Arra gondolok, amikor úgy kerül mellénk valaki, hogy már nagyon vágytunk párra, szeretetre, szerelemre, de valahogy nem "lángolunk" rögtön, viszont mellette maradunk, mert jó, jobb ez a helyzet, mint az előző és ezt próbáljuk tovább "építgetni" reménykedve míg keressük közben a felmerülő "hiányosságokra" a megoldást.

Te is "kibékültél" a szőrös mellkassal, mert eltörpült ez a tényezó a sok jó mellett. Sikerült megalkudnod önmagaddal ennek érdekében.

52. Crystall (válaszként erre: 1. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 16:37
Szia! Szerintem ha neked probléma a méret akkor hagyd a francba...az elején amikor az ember lángol ennek fel sem kellett volna merülnie, Én undorodtam régen a szörös mellkasú pasiktól, aztán megismertem a férjem, aki közéjük tartozott, pár hét után azon kaptam magam, hogy imádom, söt izgat, hogy olyan...szerintem ez (is) a szerelem.
51. Pahet a vadász (válaszként erre: 48. - 76cc21754a)
2011. febr. 2. 14:58

Talán mert megijedt? Talán mert már tapasztalt hasonlót? Talán mert szeretné a lehető legjobban lereagálni? Talán mert más már járt hasonló helyzetben, és segítséget kért? vagy csak egyszerű támogatást lelkileg????

Miért? Megcsalásról lehet írni? Az érdekes?

Vagy egyéb más szaftosabb dologról???

Szerintem nem írt nevet címet, telefonszámot! Egyszerűen csak kétségbeesett egy pillanatra, és várja más gondolatait...

Persze a tiéd is egy gondolat!!! és szükség is van rá!!!

50. Lhara (válaszként erre: 47. - Pahet a vadász)
2011. febr. 2. 14:49
Köszi!
49. Lhara (válaszként erre: 48. - 76cc21754a)
2011. febr. 2. 14:48

Légy megértőbb!


Ha valaki aggódik, így is reagálhat, pláne, ha valóban szereti és nem akarja csak úgy eltolni ezért magától a fiút... és ez itt azért nem címmel és tb-kártyaszámmal fémjelzett.

48. 76cc21754a (válaszként erre: 44. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 14:43

Akkor nem értem mi a problémád és miért nyitsz erről fórumot, ha ez ilyen természetes. :)

Én, ha valakihez kötődöm és többet kapok tőle, mint bárkitől akkor nem mondom el, hogy mekkora neki meg, hogy puha.


Mindegy te tudod.:)

47. Pahet a vadász (válaszként erre: 46. - Lhara)
2011. febr. 2. 14:31
Egyet értek!
46. Lhara (válaszként erre: 45. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 14:29

Szerintem erre mindenkinek van igénye. Még azoknak is, akik tagadják. Azért enélkül nem teljes, nem igazi semmi egy párkapcsolatban.

Mert lelkünk valamennyiünknek van.

45. Júliaaaa (válaszként erre: 40. - 76cc21754a)
2011. febr. 2. 14:23
Volt már olyanban is részem... csak éppen a lelkemmel nem foglalkozott! Én már csak ilyen lelki ösztönlény vagyok...
44. Júliaaaa (válaszként erre: 41. - 76cc21754a)
2011. febr. 2. 14:22

:) részben igazat adok!

DE! ez volt a második próbálkozásunk... még csak 3 hónapja ismerjük egymást! az első csók is csak egy hete volt! Nem siettünk el semmit! Viszont minden más téren maximálisan odafigyelt rám ! Többet kaptam érzelmileg eddig tőle, mint bár ki mástól.

2011. febr. 2. 14:12
Egy ideig nem kellene akarni... csak egymás közelébe lenni.
42. Lhara (válaszként erre: 41. - 76cc21754a)
2011. febr. 2. 14:10

Az érzelmi intelligencia mellett nem biztos, hogy van technikailag kiforrott szexuáliskultúra is.


A be nem teljesült vággyal kapcsolatban pedig maximálisan egyetértek. Bár én egy ilyen alkalom után még ugyan nem, de előbb-utóbb biztosan "lelépnék". Még Júliaaaa helyében is...

Már ha valaki lehet a másikunk helyében.

41. 76cc21754a (válaszként erre: 30. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 14:04

És ezzel a be nem teljesült vággyal vigyázni kell, mert úgy elveszi az önbizalmadat saját magadban, NŐI mivoltodban, ha ez így fog menni, hogy csak nézel majd!

Én már egy ilyen alakalom után is lelépnék, de nem vagyunk egyformák.


És, ha már nem megy neki, mert ugye kicsi is meg nem is áll úgy, ahogy kéne akkor igazán kárpótolhatna máshogy Téged. Ezért van nyelvünk, szájunk, kezünk stb. stb...

Sok sikert neked!

40. 76cc21754a (válaszként erre: 1. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 13:59

Kedves Júlia!


Keress egy olyan hapsit aki igazi FÉRFI ÖSZTÖNÁLLAT! Aki nem fog agyalni nem fog lelankadni, nem kicsi neki, hanem olyan, mint egy gép. Hidd el van ilyen sok. Akkor meglátnád, hogy nem érdemes kínlódni szerencsétlenkedni senkivel. Én a helyedben keresnék egy ilyet és nem problémáznék!

39. Lhara (válaszként erre: 2. - Lhara)
2011. febr. 2. 13:50

Bár a címre válaszoltam ebben a hsz-emben, és később az 1. hsz-ed elolvasva, kedves Júliaaaa, kicsit elbizonytalanodtam, hogy jól látom a dolgot, de micimaci87-nél azt találtam, amit végül is gondoltam:

"ha két ember őszintén szereti egymást, akkor a szeretkezésnek is menni kell!!. . ."


Így gondolkodva viszont csak megértésre és türelemre van szükség a boldog végkifejletik mindkettőtök részéről ezzel a helyzettel szemben.


Szeressétek hát egymást ahogy csak tudjátok. Megéri! Hiszem.

38. Szilvamama (válaszként erre: 1. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 13:24
Ha érzelmek is vannak a kapcsolatban, mindkettőtök részéről, akkor érdemes időt adni arra, hogy összecsiszolódjatok ezen a téren is. A férfiak borzasztó gátlásosak tudnak lenni, van, aki megkérdezi, hogy megfelelő-e a mérete, van, aki magában rágódik rajta, és ez gátlásossá teszi. Az biztos, hogy hasonló szituációban kivárnék. Persze nem évekről, max. hetekről, 1-2 hónapról beszélek. Ha ennyi idő nem elég, akkor bármennyi sem lenne az. Sok sikert!
37. Júliaaaa (válaszként erre: 36. - Pocokfarok)
2011. febr. 2. 12:59

igen, szerintem is...mondom, azt érzem és látom, hallom tudom, hogy mennyire kellek neki, és bizonyítani akar...

csak ma reggel kissé elkeseredem... ezért írtam ki a kérdést is...

36. pocokfarok (válaszként erre: 35. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 12:57
Latod, akkor varnod kell turelmesen. Nagyon bizonyitani akar neked, csak ahogy irtak itt elottem, annak nyoges a vege. Varj, es biztasd. De semmikepp sem erezze azt, hogy csalodott vagy azert, mert nem jott ossze. Akkor meginkabb ra fog stresszelni a dologra.
35. Júliaaaa (válaszként erre: 32. - Pocokfarok)
2011. febr. 2. 12:56

így legyen!!!!

amúgy tökéletesen így történt ahogy leírtad! szóról szóra!

2011. febr. 2. 12:55
A kérdésedre a válasz szerintem semmiképp sem írja felül a szex a szerelmet.. De nélküle.. hát...:(
33. 5bfba16667 (válaszként erre: 30. - Júliaaaa)
2011. febr. 2. 12:51

Igen, tudom milyen az..:S

Azért remélem, hogy lesz erőd kivárni :)

2011. febr. 2. 12:50

Azthiszem en voltam hasonlo helyzetben. Ugyan rossz elmenyeim nem voltak elotte.

Tehat osszejottem a baratommal. Harom hetig csak kostolgattuk egymast, ismerkedtunk. O elottem nagyon lazan elt, mindenkit becserkeszett akit csak lehetett. Nagyon kivantuk mar egymast, akartuk a masikat, nagyon nagyon. O annyira ideges, stresszes volt hogy lepuhult. Az elso egyuttlet nem jott ossze, nem is eroltettuk. Eltelt egy pici ido, megint megprobaltuk, de ugyanazt tortent, mint eloszor. Nagyon bantotta a dolog, de en turelmes voltam, es nyugtatgattam. Harmadszorra mar osszejot, az utana ugy csinaltuk, mint a nyulak, ejjel-nappal.

31. Júliaaaa (válaszként erre: 28. - Zsanci79)
2011. febr. 2. 12:47

nagyon akar bizonyítani!

Ezt tudom, érzem!

30. Júliaaaa (válaszként erre: 27. - 5bfba16667)
2011. febr. 2. 12:43
idő... tudom, hogy időt kell adnom neki... megérdemli!!! Ő az az ember akinek annyi időt adok amennyit kell... attól függetlenül, hogy rossz érzés...mármint a be nem teljesült vágy...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook