Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szép mell titka fórum

A szép mell titka (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
47. Anita123 (válaszként erre: 35. - Aranyalma)
2007. jan. 17. 23:14

Melyikkel szoktatok befejezni hideggel vagy a meleggel?

En ma este elkezdtem.Kivancsi vagyok lesz e valami latszata...?

46. Anita123 (válaszként erre: 25. - Mókica)
2007. jan. 17. 23:08

Kedves Monika!Milyen jo Anyukadnak!Buszke lehet Magara!

Te is hasznalod a hideg-meleg zuhanyt?Mi a velemenyed?

Szereinted az jo a mell "regeneralasara"?

En meg mindig az 1 evig valo szoptatas "kovetkezmenyeit" viselem,habar az mar eleg regen volt.Mindent megtennek(a mutet kivetelevel),hogy egy kicsit feszesebb,formasabb legyen a mellem.

2007. jan. 17. 14:29
Nekem már 14 éves koromtól melltartót kellett hordanom, mert hirtelen megnőttek. Vékony, sovány kislány voltam, és tök ciki volt, mikor 90-es melltartót kellett vennünk az 57 centis derekamhoz. Ráadásul a hátam is fájni kezdett a nagy súlyok miatt, úgyhogy tornáznom kellett, főleg kerékpároztam és aerobikoztam, bár sok pénzünk nem volt, mivel eléggé szegények voltunk. Vékonyságomból alig vesztettem, de sokkal izmosabb lettem. A melleim azonban egyre nőttek (egyrészt nekik köszönhetem, hogy 16 évesen mentem férjhez!), a szülés után főleg. Most 18 és fél vagyok, és 60 centis derekamhoz képest 102-es a mellbőségem. Én így elégedett vagyok az alakommal, csak nyáron szokott némi probléma lenni (egyrészt a bepállások és a pasik undok beszólásai miatt).
44. Mókica (válaszként erre: 43. - 93a74b44ea)
2006. máj. 28. 16:45

Igy kell hozzáállni:)

Mert ezzel az erővel ugye ,minden porcikánkat fikázhatnák, örök elégedetlenek lehetnék...

Ha megtanulod szeretni a kisebb nagyobb hibáidat , azzal csak szebbé válsz! ;)

Senki se tökéletes...

43. 93a74b44ea (válaszként erre: 40. - Mókica)
2006. máj. 28. 16:15

Hát, nem mondom, ha felesleges millióim lennének, valszeg megműttetném.

De mivel nincsenek,ÍGY el kellett fogadnom, és nem is olyan nehéz ez!

Ettől az ember nem kevesebb, az meg már csak rajta múlik, hogy boldogtalanabb se legyen tőle.

Hát én nem vagyok!:)

42. Mókica (válaszként erre: 41. - Aranyalma)
2006. máj. 28. 16:12

;)


Pusza

41. Aranyalma (válaszként erre: 39. - Mókica)
2006. máj. 28. 16:09
Édi vagy. :D
40. Mókica (válaszként erre: 34. - 93a74b44ea)
2006. máj. 28. 16:06

Amúgy ez a legnagyobb dolog, hogy sikerül az embernek elfogadni magát...senki sem tehet róla , hogy éppen mekkora...és változtatni se lehet rajta (max palsztika)!

Gratula ,hogy igy állsz hosszá!:)

Ez tök pozitiv:DDD


A pár kilócska meg hidd el el fog majd tűnni, csak légy kitartó:)

39. Mókica (válaszként erre: 37. - Aranyalma)
2006. máj. 28. 16:01

Biztos hogy az leszel..de nincs kétségem, hogy már most is az vagy:)

Szivike amúgy:)

38. Mókica (válaszként erre: 33. - Droma)
2006. máj. 28. 16:00

Én egyszer próbáltam ki, de csak itthon...hát nem éreztem magam valami jól :(

Zavart, hogy lötyög, ide-oda himbálózik, na meg a súly húzta lefelé....én csak alvásnál veszem le ;)

Pláne ha még kimennék az utcára is..ááá :)))

37. Aranyalma (válaszként erre: 36. - Mókica)
2006. máj. 28. 16:00

Köszi. :)


Remélem szép leszek tőle! :)

36. Mókica (válaszként erre: 35. - Aranyalma)
2006. máj. 28. 15:57

Helló Alma:)


4-5×-i váltás tökéletes:))Csak csináld szorgalmasan;)

<b>Ügyike vagy!!!!!</b>

35. Aranyalma (válaszként erre: 25. - Mókica)
2006. máj. 28. 11:53

Szia Mókica!


Én is szoktam használni a hideg-meleg váltott zuhanyt. De csak 4x vagy 5x váltok. Szerinted ez elég, vagy töbször kell?

Köszi!

2006. máj. 28. 11:46

Nekem is állandóan kell melltartó.:(

De nem azért,mert nagy,ellenkezőleg.:(((

Azt sem egyszerű elfogadni, hogy az embernek nő létére gyakorlatilag nincs melle.De mert emiatt még senki nem hagyott el,sőt nem is "panaszkodott",ki lehet vele békülni.

Engem még az általam plusznak vélt 5 kilóm is jobban zavar pillanatnyilag.

33. Droma
2006. máj. 28. 09:24
Rajtam is van mindig melltartó!Egyszer egy szórakozóhelyen láttam hogy egy barátnőm,akinek kisebb melle volt mint nekem,melltartó nélkül van!És következő 7végén én igy úgy mentem el!Igaz hogy olyan ruhát vettem fel ami alá nem szép a melltartó,ezért nem is húztam!Nincsenek nagy melleim,és a ruha még inkább lenyomta!De jól éreztem magam úgy!:)Lehet h hülyén jön ki,de sokkal szabadabbnak!:)
32. 'szti
2006. máj. 28. 08:55

Nekem van egy kolleganőm, jó 50es és nem hord melltartót.Nem egy nádszál típus.

Van két gyereke is, de biztos szerencsés alkat.

Viszont sokat úszik.

2006. máj. 28. 08:13
én is mindig hordtam melltartòt:)De azèrt nèha szivesen felvennèk olyan ruhàkat is ami alà nem lehet melltartòt venni:(
30. Mókica (válaszként erre: 28. - Brigitte)
2006. máj. 28. 01:43

Tudod mi a furcsa, nekem még iskolás koromban egy orvos mondta, hogy akinek nagyobb a melle,annak ajánlatos melltartót hordani, még fiatalon is. Mert ha mondjuk futsz, a melleid ugye fel-le ugrálnak és ezáltal az izom is kinyúlik, lógós lesz a cickó:)....Szóval igazad van, mindenképpen kell a cicifix..hiába mondják sokan, hogy egészségtelen:) Én is világ életemben hordtam:)

Viszont te szerencsés vagy,hogy onnan nem fogysz:)

És a gyerkőc után is szép maradt a melled, de te szerintem nem is hizhattál túl sokat, nem??? Mert ugye aki 30kilókat hizik terhessége allatt, annak a melle is sokkal nagyobb lesz, igy nehezebb...lógósabb...és nehezebben is regenerálódik vissza a régi állapotába!:( Vagy rosszul látom?

29. Mókica (válaszként erre: 27. - Zoja)
2006. máj. 28. 01:38

Szerintem kezd el csinálni, biztos vagyok benne, hogy használni fog! Csak légy szorgalmas:) Majd egy idő után már annyira megszokottá válik, hogy autómatikusan igy fejezed be a tusit:)

Bár azt én is észrevettem, hogy mikor nagyon lefogytam (anorexia jelleg)nekem is a melleim mentek össze először,lógósak lettek :(( viszont most ,hogy egy kicsit egészségesebben eszem, nem cigizek és feljött pár kiló a melleim lám újra a régiek, és halvány jele sincs a megereszkedésnnek...jó jó én még nem szültem, de azt hittem már nem tudom helyrehozni a régi hibám :(


Szal hajrá:))

28. Brigitte (válaszként erre: 25. - Mókica)
2006. máj. 28. 00:49

Jajj, a hideg-meleg zuhanyt ki nem bírnám, főleg mellre.

A mell tudom, főleg alkati dolog, de nekem meg az jött be, hogy éjjel-nappal hordok melltartót, nem merevítőset. 3 gyerek után is elég szép maradt a mellem, ráadásul ha fogyok, akkor sem onnan. :)


Szerintem nagyobb mell esetén a melltartó a titok.

27. zoja (válaszként erre: 25. - Mókica)
2006. máj. 27. 23:41
És ha elkezdem a jelenlegi állapoton tud valamit javitani.Fogyás után olyan mint a kéthetes alma a napo.
26. 4726e582cf (válaszként erre: 24. - 33e0394ae2)
2006. máj. 27. 18:13
Értem, akkor mi lenne, ha elfogadnád így magad? Tudom nehéz, én beletörődtem, hogy nincs szép mellem, ez van. Ezért nem fogok kés alá feküdni... brrrrr.
2006. máj. 27. 18:12

Édeasanyukám 3 szülés, szoptatás után igy 46 évesen,mint egy (20-as éveiben járó lány) mellekkel büszkélkedhet! A titka, semmi extra, biztos már beirta ide is valaki, csak gondoltam leirom én is:)

Fiatal kora óra, minden nap, hideg-meleg zuhany...soha nem hagyja ki...soha....

Megéri elkezdeni, csinálni! ;)

24. 33e0394ae2 (válaszként erre: 18. - 4726e582cf)
2006. máj. 27. 17:33
Neki nagyon tetszik igy is,de engem nagyon idegesit.
23. Aranyalma (válaszként erre: 22. - 4726e582cf)
2006. máj. 27. 00:30

Remélem is. :)


Hát elég durva nálam a különbség, az egyikre elég lenne egy B-s kosár, de a másikra + C-s kell. Bár ha melltartó van rajtam nem annyira látszik.

Meg különben is ne bámulják a cicimet. :P


Nekem már elég jól lement mindenhonnan valamennyi, de a hasamból szinte semmi, pedig az lenne a lényeg. Muszáj lenne tornázni... :)

22. 4726e582cf (válaszként erre: 20. - Aranyalma)
2006. máj. 27. 00:02

Ez aranyos... mindenkinek úgy van, hogy nem egyformák :).

Én is kérdeztem annó az orvost, hogy létezik, hogy ennyire más méretűek? (na jó nem nagyon de akkor katasztrófának láttam ezt) Mondta, hogy normális, nem szimmetrikus az ember. Úgyhogy majd a másikból is menni fog le biztosan :).

21. 4726e582cf (válaszként erre: 19. - Cdc6d6d4be)
2006. máj. 27. 00:01

Ezaz, el kell fogadni magad, olyannak, amilyen vagy. :)


Amúgy egen, sajna a melleimből fogyok előszőr! :(, aztán a vállam, meg az arcom és minden egyéb aztán... :(. Mé' nem lehet először a hátsómból vagy a hasamból fogyni?? :) Jó is lenne...

2006. máj. 26. 23:57
Nekem az a bajom most, hogy a jobb cicimből sokkal több ment le, mint a balból. Remélem azért, ha leadom a többi súlyfelesleget is, egyformák lesznek.
2006. máj. 26. 23:36
Én most elégedett vagyok a melleimmel,bár szoptatás után nekem sem tetszett.Aztán 2 évvel ezelött sokat fogytam,és a melleim is kicsik lettek.Na de akkor meg olyan aszottnak tüntek a fogyás miatt.Mióta visszaszedtem pár kilót,a melleim is kigömbölyödtek,és a párom odáig van értük.Na és most én sem panaszkodom.Az embernek megkell tanulnia elfogadni magát.
18. 4726e582cf (válaszként erre: 17. - 33e0394ae2)
2006. máj. 26. 23:13
Párod mit szól a melleidhez? Vagy csak téged idegesít?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook