Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A szép csúnyalány fórum

A szép csúnyalány (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szép csúnyalány

1 2
11. korteforma (válaszként erre: 6. - Fb546889fa)
2011. nov. 22. 10:49

A szép fiú - kevésbé szép nő párosítás fordítva is igaz.

Mindenkinek más a szép :) Lehet egy kevésbé szép férfinak/nőnek remek kisugárzása, humora, szép lelke és még sorolhatnám.

Nos, a cikk után nem lehet mondani, hogy olyan világban élünk, ahol csak a külsőségek számítanak. ;)

2011. nov. 22. 10:47
Nagyon jó volt a cikk,örülök,hogy megírtad!Sajnos a mai világban tényleg a külsőt nézik,és nem látják meg az emberek a nem olyan szép külső mögött az igazi értékeket.Mert lehet valaki szép,de belülről lehet,hogy romlott a lelke,de lehet csúnya ember gyönyörű lélekkel.
9. korteforma (válaszként erre: 1. - Bdioda)
2011. nov. 22. 10:47
Nagyon tetszett! Köszönöm :)))
2011. nov. 22. 10:20

ez tetszett..gratulálok..)


a szépség belülről fakad...

7. fb546889fa (válaszként erre: 4. - Ageeca)
2011. nov. 22. 10:18
Régebben én sem szerettem a szeplős lányokat. A suliban nálunk is kiközösítették a szeplősöket. Ma meg már annyira nem érdekel, sőt néha izgatóan is hat. Végre valami ami nem 12 egy tucat.
6. fb546889fa (válaszként erre: 1. - Bdioda)
2011. nov. 22. 10:13

Hát igen. Sajnos a nők azt nem veszik észre, hogy a férfiak nagy része nem egy Barbie babára vágyik, hanem egy társra, akit óvni, vigyázni lehet. Szerintem a külső inkább csak a nőknek fontos egy kapcsolatban, bár nem beszélhetek mindenki nevében.

Gyakran látom én is az utcán, hogy a legrondább nőnek is van pasija, de a ronda pasiknak nincs nőjük. :DDDD

Elgondolkodtató sorokat írtál.

5. Basset (válaszként erre: 4. - Ageeca)
2011. nov. 22. 09:59
Szerintem a szeplő szép! :) Az ismerőseim közül, akinek van, szerintem jól áll! :)
2011. nov. 22. 09:56

Én is nagyon sok kiközösítést kaptam a szeplőim miatt... De elmúltak ezek az idők...

Mindenki szép a maga módján. És az hogy valakin pl több kiló smink van... Lehet a smink alatt ugyanolyan csúf... Azért a smink sem minden...

2011. nov. 22. 09:44

Ki mit szeret szépnek látja - mondják a régi öregek és igaz is. Jó cikk és főleg a mai világban, mikor mindenki arra hajt, hogy úgy nézzen ki , mint egy címlapfotó.

Persze lehetőleg adjunk magunkra, legyünk ápoltak, de ne Barbi babák, hanem egyéniséggel, saját karakterrel bíró hús-vér emberek.

2011. nov. 22. 09:39

"Van aki gyönyörű. Van akin észre kell venni. És van aki attól szép, hogy hasonlít egy csúfra, akit szeretek..." (Fodor Ákos)


Klassz a cikk!! :)

2011. nov. 22. 09:20
A minap a buszmegállóban összefutottam egy általános iskolai osztálytársammal. A kisfiával várakozott, aki -az én fiamhoz hasonlóan- a napokban kezdte az ovit. Gyönyörű gyerek, nagy, kék szemekkel, kavicsokat keresgélt a földön. Fölnézett rám, kutató, vádló tekintettel, hiába köszöntöttem kedvesen, válaszként csak aggódó vizslatást kaptam. Rögtön tudtam, azt figyeli, tényleg rendes vagyok-e, az, akinek mutatom magam, vagy csak az udvariasság mögé bújtatott szánalom állított meg. Tapasztalt ilyet eleget. Édesanyja mindig az lány volt, akit finoman szólva, szerény külsővel áldott meg az ég.

Ugrás a teljes írásra: A szép csúnyalány
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook