Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A sima ultrahangon is ki tudják szűrni, ha a baba beteg? fórum

A sima ultrahangon is ki tudják szűrni, ha a baba beteg? (tudásbázis kérdés)


1 2
2016. nov. 16. 11:31

a "sima" ultrahangos vizsgálatok azért kötelezőek, mert akkor szűrik a különböző betegségekre a babát, még magzati korban. A 3-4 D-s ultrahang mindig fizetős volt, sosem kötelező.

Nem értem, mit nem lehet ezen érteni, és túlkombinálni. Szóval csak terhespara, relax

2016. nov. 16. 11:14
Ezeket a kérdéseket anno kellett volna feltenni a védőnőnek vagy az orvosnak.Egyáltalán tisztában voltál te azzal,hogy milyen vizsgálatokra méssz el vagy kell elmenned?
5. Remoni (válaszként erre: 2. - 5efba4bbf4)
2016. nov. 16. 11:03
Te nemsokára szülni fogsz. Voltál genetikai ultrahangon te is többször, ezek közül a 11-14 heti, illetve a 18-21 heti volt a genetikai szűrés. A leletre az alapadatokon kívül csak az eltéréseket írják rá, ha nem volt ilyen, akkor minden rendben van.
2016. nov. 16. 10:41
12 és 32 hetesen kötelezö genetikai uh van!4D-s fizetös és nem kötelezö.
2016. nov. 16. 10:32
Szules elott nehany hettel nem aggodod egy kicsit tul magad? Az orvosaiddal nem beszeltel meg soha semmit?
2016. nov. 16. 09:49
Úgy èrtem hogy engem az orvosom akihez jártam nem küldött genetikai vizsgàra sem.Illetve 4D-s ultra hangra sem.Csak sima ultrahangon voltam.Ahol a baba belső szerveit nèztèk hogy megfelelően fejlődik-e.Illetve azt hogy nem-e nyitott a gerince.Meg mindig.le mèrtèk mindenèt az UH-n.
2016. nov. 16. 09:47
A sima ultrahangon is kitudjàk szűrni ha a baba beteg?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook