Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A renitens - új krimivígjáték fórum

A renitens - új krimivígjáték (beszélgetős fórum)


8. michelle.r (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 13:14
Igen, közben már ki is derült, valamelyik epizód elején ki is írták, hogy melyik sorozatból merítettek.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
márc. 22. 15:00
Candice-t imadom, valoban cuki, Antoine Dumas is😉, de nem az a sorozat az otletado.
6. michelle.r (válaszként erre: 4. - 55Judit)
márc. 22. 14:32
Cuki a sorozat, a főszereplő pedig szerintem azért néz ki úgy, ahogy mert érzésem szerint a Candice Renoir sorozat ihlette. Csak az kicsit elegánsabb. De a karakter abszolút annak a másolata, azt kivéve, hogy ő maga a rendőrkapitány.
5. 55Judit (válaszként erre: 4. - 55Judit)
márc. 4. 07:27
jav: "vizsgálatba bevont emberek 20%-ának volt 140-es."
4. 55Judit (válaszként erre: 3. - Pötibaba)
márc. 4. 07:26

Vedd alapul, hogy mesét nézel.

160-as IQ-ja nem tudom hány embernek lehet a valóságban, azt tudom hogy vizsgálatba bevont emberek 20%-ának volt 14-es.

Az érték megállapításánál a ruházatot nem nézik, sőt az okosságot is kis mértékben. 95%-ban a problémamegoldó képességre van kiélezve. A történet hősének - ne feledkezzünk meg róla hogy mese az egész - viszont a problémamagoldó képessége kimagasló még azokhoz az emberekhez képest is, akik évekig tanultak nyomónak.


Elmondta hogy miért takarítónőként dolgozik. Innen nem rúgták még ki 2 hónap után, ezt neki értékelnie kell mert 3 gyereket nevel egyedül.


Nem olyan rossz ez, mint mese, elmegy. Ha lenne jobb műsor ingyenes csatornán, azt nézném.

márc. 4. 07:14
Egy dolog zavart benne. A főszereplő 160-as IQ-val rendelkezik, de úgy öltözik, mint aki a c.soron él a 90-as években, párducmintás leggings meg rózsaszín hajgumi. Ezt el kéne engedni, mert bántja az ember szemét. Nem is illik a karakteréhez se. Oké, hogy lázadó zseni, de szerintem egyetlen egy ilyen nő se süllyedne ilyen öltözködésig. Hacsak nem az adományos konténerek végső madarékára szorul az időutazása során...
márc. 4. 07:10
Tegnap megnéztem. Nekem tetszett. Eleve szeretem a rendőrös sorozatokat, meg szeretem a magyar sorikat is. Ez meg a kettő egyben. Persze voltak benne nagyon gyenge színészi(?) teljesítmények is, de alapvetően jó volt a hangulata. A főszereplők szerintem rendben vannak.
márc. 1. 13:29
Mi a véleményed?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook