Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A rendetlenség káosza, avagy mi lehet mögötte? fórum

A rendetlenség káosza, avagy mi lehet mögötte? (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - F7f780f355)
2022. ápr. 16. 16:53
De te csak szimplán a takarítást utálod, ha jól értem. Nincs lelki eredetű probléma mögötte.
8. 8d00a82c06 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 16:53

Ez a hölgyike már nyitott itt fórumot.

Gondolod hogy én személy szerint beveszem, hogy te más ember vagy??

Gondolom nézzük a videókat, mert ha sok a kattintás azzal már keres a szentem-lelkem.

2022. ápr. 16. 16:51

Nekem amugy nincs semmi depim, egyszeruen csak fax kivan a takaritasal. Feleslegesnek tartom heti 2x megvsinalni, ugyis koszos lesz. Amolyan lathatatlan munka.

De mondom, ilyen kaoszt mint a videon nem engedek meg magamnak. Azonban par porszemtol, vagy mosatlan edenytol nem fogok vilagga futni, raer az hetek mulva is.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2022. ápr. 16. 16:51
Mire érted, hogy már megint?
2022. ápr. 16. 16:50
A videón látható hölgy magyar származású és New Yorkban él, ha jól tudom. Szabadidejében önkéntesként segít a rászorulóknak.
2022. ápr. 16. 16:47

Amugy elhiszem hogy van akinek ez nehezseget okoz.

Tobbek kozott nekem is, van hogy 2-3 hetig nem takaritok semmit. Se porszivo, se mosogatas, se kadsikalas. Szoval ja, utalok es nincs is emergiam hozza.

Mikot mar nagyon nagy a kaosz akkor veszem a faradtsagot es kipuccantok mindent, mert az ilyen merteku koszhoz nekem nincs gusztusom. Viszont hatalas lelki rakeszulest kovetel ez a dolog reszemrol. Most is kb 1 honapja nem pucoltam ki a furdot...

2022. ápr. 16. 16:47

Nem ismerek ilyet.

Igen, nyilvánvaló, hogy mentális problémákkal küzdenek.

Ha az én hozzátartozóm lenne beteg segitenék.

2022. ápr. 16. 16:44

Már megint??

Nem ismerek, de ha ismernék sem avatkoznék bele az életébe.

2022. ápr. 16. 16:42

Van a környezetetekben olyan család vagy személy, aki az alább látható videón bemutatott körülmények között éli a mindennapjait?


[link]


Gondoltatok már arra, hogy ezek az emberek nem egyszerűen csak lusták rendben tartani a lakásukat, házukat, hanem mindenki elől takargatva komoly mentális problémákkal küzdenek (szorongás, depresszió, eltitkolt élet tragédiák a háttérben), ami miatt képtelenek rendet tartani a saját otthonukban? Ha ismersz ilyen embert, hajlandó lennél neki segíteni?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook