Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A rák okozhat ekcémát, gombát? fórum

A rák okozhat ekcémát, gombát? (beszélgetős fórum)


1 2
11. Tücke (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. okt. 20. 17:21
ne gondoljál semmi rosszra az ekcéma az egy olyan betegségcsoportnak a neve ami mindenkinél más testrészen jön ki .... van akinek gyerekkorában és van akinek jóval később .. soha nem lehet belőle kigyógyulni maximum tüntementessé vállni. az ekcéma egy allergiás reakció a száraz vagy éppen a nyirkos levegőre vagy porra esetleg növényre....
10. homokóra (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. okt. 20. 17:20
Milyen rákra gondolsz? Ne butáskodj:) Nekem akkor jön ez ki az arcomon, ha csokit vagy fűszereset eszek..aztán bekenem és elmúlik..de mindig vissza-visszatér..
2010. okt. 20. 17:20

Nekem is szülés óta van ekcémám a kezemen. Piros, száraz, csíp, fáj...

Téltől tavaszig tart. És hüvelyi gombafertőzésem is gyakran van.


Hát, nagyon megijedtem, ahogy a fórum címet olvastam!!

Ráadásul a petefészkemben cystozus képlet ábrázolódik... Rák is lehet?!

8. bf5264a5b9 (válaszként erre: 6. - Clau26)
2010. okt. 20. 17:16
vérképet néztek? Nekem ott vették észre, hogy hormonháztartás van felborulva. A kezemmel utána nem is foglalkoztak, mondták hogy ha jók lesznek a hormonszintek helyrejön.
7. Anatita81 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. okt. 20. 17:16

Szia, nekem is a 2. terhességem óta súlyosbodott ennyire és magam jöttem rá, hogy tej és tojás fogyasztása után jön ki. Semelyik vizsgálat nem mutatta ki, pedig voltam mindenhol, a legmenőbb bőrgyógyásztól kezdve a fizetős vérből történő allergiavizsgálatig...


(Amúgy a candida gomba okozhat rákot és ekcémát is, de ez nem lehet a rák tünete! ;) )

6. Clau26 (válaszként erre: 3. - 29de075fa0)
2010. okt. 20. 17:11
itthon vagyok gyeden nekem is szülés után jött ki
2010. okt. 20. 17:10

Az én kisfiamnak óvodás korában volt ilyen a keze. Kiszáradt a tenyere, hámlott, kivörösödött, vérzésig kirepedezett. Ennek a betegségnek lelki eredete van. Amit adnak rá. sajnos csak a tüneteteket enyhíti. Ha enyhíti. Azt a lelki traumát kellene megszüntetni, ami kiváltotta.

Ez a helyzet a gombás fertőzéssel, és az ekcémával is. Azért gyógyulnak nehezen, mert az orvos nem az okot kezeli, hanem a tünetet. Sajnos.

2010. okt. 20. 17:04
Én nem tudom, de nem kell egyből eltemetned magad. A gomba nagyon nehezen irtható, és az ekcéma is, és lelki okai is lehetnek.
3. 29de075fa0 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. okt. 20. 17:04
mi a szakmad? esetleg azzal nem lehet kapcsolatban?
2. bf5264a5b9 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. okt. 20. 17:04

Szia!


Nekem uez, télen vérzésig reped. Szülés óta tapasztalom, és hidegben jön igazán elő. Nekem elvileg hormonális a dolog. Krémet kaptam rá tavaly, mást nem csináltak.

2010. okt. 20. 17:01

Sziasztok!


Erre szeretnék választ kapni..nagyon bevagyok parázva mert már 8 hónapja próbálnak gyógyitani túl vagyok 8 kenőcsön,gyógyszeren,most megyek kivizsgálásokra,mert annyira már rájöttek a bőrklinikán,hogy belsőleg van valami..nagyon csúnyán szét vannak repedve az ujjaim és már a legrosszabbra gondolok..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook