Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pénisz mérete mennyire befolyásolja a hüvelyi orgazmust? fórum

A pénisz mérete mennyire befolyásolja a hüvelyi orgazmust? (tudásbázis kérdés)


167. rosewood (válaszként erre: 164. - Fde954d8c0)
2007. júl. 10. 16:26

Értelek. Lehet, hogy én vagyok a maradi ebben a témában, de nekem a házasság egy eskü, nemcsak egy papír. És lehet, hogy azért, hogy védjem magamat és a családomat a bizonytalanságtól, ezért törekszem biztonságra.

Ettől még lehet igaza Czeizel doktornak, csak olllyan nehéz ezt belátni...

ja, és ismerek abszolút monogámia-ellenes anyát, tehát nőt is. Hm.

Na, itt a péniszről volt szó, ne offoljak már ennyie :-))))

166. szulim
2007. júl. 10. 16:26
ez elég pontos megfogalmazás,de ha kihül egy kapcsolat akkor mindig nézzünk más után?az más kicsit kellemetlen:(vagy padig tartsunk szeretőt?az meg még kellemetlenebb.mi a teendő?????
165. fde954d8c0 (válaszként erre: 162. - Rosewood)
2007. júl. 10. 16:23

még szép hogy jól tartom magamat:)))

nem iszok, nem dohányzok, és max egy két kerty partyra szortíkozik az éjszakai életem:))))

mozgok:)) mi kell még több:????:)

164. fde954d8c0 (válaszként erre: 161. - Rosewood)
2007. júl. 10. 16:22

érdekes hogy megváltozott a kép rólam:))

sebaj!

nem magamból indultam ki hanem nyitott füllle járok, és többek közt olvastam hazánk nagy,é s szinteegytlen genetikásnak írását, amiben leírja hogy ostoba találmány a házasság!

a szexuális vonzerő max 5 évig működik utánna van a megszokás.

persze lehet ezt félremygarázni, meg saját magunknak sem bevallani, de a névtelenül kitöltött és feldolgozott többezres részvételi arányra építő mindeki Endre bácsija azért nem hülye!

és én hiszek is neki!

ezt persze egy nő sosem fogja tolerálni, de ez a dolga hogy ne tolerálja!

egy nőneka biztonságra való törekvés a legfőbb kapocs. az utódok biztonségban tudása, maga mőgé állít mindent!

ezt pedig egy sabil kapcsolatban tudja elérni!

a csélcsap férfi sem szentírás, de akiben kicsit is több a tesztoszteron, az bizony megnéz más nőket is!

én sem csaltam meg a feleségemet 12 évig'!!!!!

amíg nős voltam!

163. szulim (válaszként erre: 162. - Rosewood)
2007. júl. 10. 16:19
az igy van:)aki jó az jó:))))
162. rosewood (válaszként erre: 156. - Fde954d8c0)
2007. júl. 10. 16:16
Szulim, akkor nem jól tippeltünk! carscac, jól tartod magad.
161. rosewood (válaszként erre: 154. - Fde954d8c0)
2007. júl. 10. 16:15

Nem tudom.. szóval, biológiailag szükséglet egy férfinak, hogy szórja a magot. Igen, ezt értem. De ehhez hozzáadódik a társadalmi és erkölcsi elvárás, a hűség. Vagyis, hogy azért nem muszáj kikacsingatnia. :-) A nő félelme: és ha jobbat talál, és mégsem tér vissza? nem csa a szexben, hanem jobbat, általában véve? Szerintem magadból indultál ki, hogy visszatér, mert talán Te ezt tennéd. De van sok macho, aki nem. :-(

Ez volna a nyitott kapcsolat. De ez nem működik. én legalábbis még nem láttam rá JÓL működő példát...

160. szulim
2007. júl. 10. 16:13
jó hogy egy férfi is elmondja a vééleményét:)
159. szulim (válaszként erre: 154. - Fde954d8c0)
2007. júl. 10. 16:12
hát ez bölcs dolog:)és igaz!csak ehez kell némi rugalmasság a nő részéről,mert másképp nem tud megbocsájtani a kicsapongó életmódnak:)
2007. júl. 10. 16:12
szörnyű a melléütéseim száma, de sosem nézek fel csak írok, ezért nézzétek el nekem:))
2007. júl. 10. 16:11
jólesset=jólesett
2007. júl. 10. 16:10

ez jólesset lányok, több vagyok mint 33, habár az a krisztusi kor:)))

38 vagyok

155. szulim (válaszként erre: 153. - Rosewood)
2007. júl. 10. 16:10
én nem tudom:)))))
2007. júl. 10. 16:09

mondjuk hozzáteszem az egészhez, hogy valamirevaló férfi sosem fogja engedni hogy a nő kielégületlenül fejezze be az aktust!

akár így ,akár úgy, de meg kell annak lennie:)))

a hüvelyi orgazmushos való ragszkodás pedig férfi szemszögből oktalan dolog.

ez egy férfit mindenképpen fruzstrál, ha egy nő csak arra törekszik. ekkor a férfi a háttérbe fog szorulni, és méginkább nem fog neki menni a dolog! nem az erekcióra gondolok, hanem hogy egy láthatóan arra töreksző nő pillantását feldolgozza!

a hüvelyi orgazmus tabutéma.

amiken sikerül az esküszik rá, akinek nem az úgyérzi hogy beteg, és természetessen a férfia bűnös amiért úgy nem tud elmenni.

nem kellene erre mindenképpen törekedni! egyéb kielégülési formákis avannak, és idővel jól összeszokott pároknál, ez jön magától!

kimutatták, hogy a házasság pl: ugyanannyira hat serkentőleh egy nő számára, mint aférfira lelombozólag!

a férfi feladata a fajfenntartás, és ezálltal szórnia magot:)))

a nőé a családalapítás, a gyereke nevelése, biztonságra való törekvés.

ha a nő házasságban él, az orgazmuskészsége meg 5-szöröződik míg a férfié felére csökken!

ezzel magyarázható, hogy idővel a nők mondjuk 10 év után, állandóan szexelénenk,,, a férfiak viszont nem.

ezt nem az unalom szüli, hanem a természet így allkotta meg a férfit!

erre mondják, hogy pár évente szabadságot kell adnia férfinek, hogy jól kitombolhassam agát, aztán vissaz fog térni!

a férfi mindíg vvisszatér!

mert az a családja!

ehhz viszont felvilágosult nők kellenek, akik ,megértuik hogy a férfi teljessen másképpen van bedrótozva mint a nő!

ezrét nem várható el, hogy maximálissan eleget tegyen egy nő minden óhajának, és mindez fordítva is igaz!

153. rosewood (válaszként erre: 152. - Szulim)
2007. júl. 10. 16:09
most már tényleg fúrja az oldalamt a kíváncsiág!!!!lécci-lécci áruld el! :-)
152. szulim (válaszként erre: 151. - Rosewood)
2007. júl. 10. 16:07
kb.igen:)))a kép alapján:)))
151. rosewood (válaszként erre: 150. - Szulim)
2007. júl. 10. 16:06
jaj, hadd tippeljek, hány éves carscac! ööööööööööö, 33?
150. szulim (válaszként erre: 148. - Fde954d8c0)
2007. júl. 10. 16:01
élet tapasztalat?megkérdezhetem hány éves vagy?:)
149. szulim (válaszként erre: 147. - Rosewood)
2007. júl. 10. 16:00
ez a lényeg!!!jól vagyok,és boldog!!!!
148. fde954d8c0 (válaszként erre: 146. - Rosewood)
2007. júl. 10. 15:59

pedig ez így van!

élet tapasztalat!:)))

147. rosewood (válaszként erre: 143. - Szulim)
2007. júl. 10. 15:56
Igen, de túlléptél, és most jó! :-)
146. rosewood (válaszként erre: 144. - Fde954d8c0)
2007. júl. 10. 15:55

Hű. Naná. Még el is pirultam, pedig az már nagy szó... :-)

Ebben is van valami. Hogy akkor sokkal nagyobb tud lenni a hímvessző, ha nagyobb az élvezet, erre nem is gondoltam még így.

145. szulim (válaszként erre: 144. - Fde954d8c0)
2007. júl. 10. 15:53
hát te már tudsz valamit:))))))
144. fde954d8c0 (válaszként erre: 142. - Rosewood)
2007. júl. 10. 15:51

és még én vagyok otthon???

te sem panaszkodhatsz.....

az érzelem az első!

a második az hogy akarja mindkét fél,

a harmadik hogy nyugalom legyen.....

a negyedik hogy értelem legyen és ha mondjuk valami nem jó, azt egy szem rebbenésből megértse a másik.

az ötödik hogy behatolás után észrevegyük azt hogy mikor mi a jó!

ha ez megvan, csak utánna számít a méret!

a lényeg, amit sokan nem mondanak ki.

a szex közben egyrészt idővel síkosabbá válik a hüvely, másrészt bizonyos technikáktól tágul is.

bármennyire is izom az egész, az bizony tágul!

és innentől kell a technika, mert ami először csak csúszott, az immár síkossá vált, és nem " szorít" annyira............

na ekkor ekll a méret! hogy még mindíg elég erős legyen az inger a férfinek az erekció fenntartáséhoz! ha fenn tudja tartani, akkor akár centiket is nőhet a szex végére a pénisz, ezért mondják hogy gyakorlás, és használat során ez a férfi testrész is fejlődik!

elég kielégítő voltam:)))?????

143. szulim
2007. júl. 10. 15:48
épp ezért ment tönkre a házasságom:(
142. rosewood (válaszként erre: 140. - Fde954d8c0)
2007. júl. 10. 15:44

Te is otthon vagy ám a témában, Kisapám ;-)


Egyetértek: mindenkinek meg KELLENE ismernie a saját testét, mielőtt máséval próbálkozik. A maszturbáció segít a testünk megismerésében. Csak ez is olyan tabutéma. ...

Summam summárum: Mi kell a psaitól? Méret, fifika, ötlet, technika és ki ne felejtsük érzelem... Megy az anélkül is, de más az egész, ha olyannal csinálod, akit szeretsz..

141. szulim (válaszként erre: 140. - Fde954d8c0)
2007. júl. 10. 15:44
hát igen!de szerintem ha a sex jó akkor sok problémát kiküszöböl!!!
140. fde954d8c0 (válaszként erre: 139. - Szulim)
2007. júl. 10. 15:39

én férfiként azt mondanám, hogy a hüvelyi orgazmus, és a méret nem számít. együtt nem. a jó technika, és a méret igen!

de csak a méret az nem!

mondjuk ehhez a nőnek is kell ismernie a saját testét!

139. szulim
2007. júl. 10. 15:26
Nos mivel nem ismertek,leirom életem rövid történetét.Második házasságban élek.az elsőférjemmel 10 évig éltem ja majd 10 évig,szégyen,vagy nem szégyen nem volt hüvelyi orgazmusom mert nem volt nemi méretes!!Itéljetek el,de ez az igazság!!A második férjemmel kb.9 éve vagyok,és az orgazmust vele éltem át,és sok szeretkezés után.Szóval többet nem irok,MÉRET!
138. fde954d8c0 (válaszként erre: 136. - Rosewood)
2007. júl. 10. 15:21

ez a válasz meg nekem esett jól:)!!!!!!!!

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook