Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A páromnak gyereke van! fórum

A páromnak gyereke van! (beszélgetős fórum)


1 2
25. kisgynevtanonc (válaszként erre: 21. - R.angel)
2012. jún. 10. 11:55
Egyébként ezt nem tudhatod. Én is csak a fiam véleményére hagyatkozom (persze az a legfontosabb,) de az apja meg azt mondja nem olyan szörnyű amikor együtt vannak. No meg meg is kell szokni egymást.
24. r.angel (válaszként erre: 22. - Kisgynevtanonc)
2012. jún. 10. 11:54
Az apjával van már pár éve, nyilván hozzászokott valamilyen szinte, de míg együtt éltünk nem igazán foglalkozott vele. Elperelni is csak bosszúból tette. Mindegy. Szigorú az apja nagyon vele, nagyon tart tőle, és azt mondja, hogy velünk szeretne élni, de ő ezt nem meri elmondani az apjának. Úgy érzem, hogy kiszolgáltatott helyzetben van és meg akar felelni az apjának. Eléggé visszahúzódó gyerek, bár mostmár kezd a kamaszkornak a jelei mutatkozni rajta. A nőről nem sok mindent mond nekem sem, de 1x aludt nála az apjával együtt, és azt mondta soha többet, nem puszilja meg soha, de ha akarná akkor is elszaladna tőle. Hát ilyenek... mit szólsz?
23. r.angel (válaszként erre: 17. - Kisgynevtanonc)
2012. jún. 10. 11:50
A nőnek nincs gyereke (30-as).
22. kisgynevtanonc (válaszként erre: 19. - R.angel)
2012. jún. 10. 11:49
Basszuskulcs. Ez nem semmi. Megértelek. Van egyí fiam meg egy lányom , más más az apjuk. A fiam apja klassz, csak a jelenlegi felesége gáz. Egyre többet vannak együtt a fiammal, eyenlőre csak kettesben, de hamarosan többen is, mert külföldön élnek és ki akarja vinni kicsit a fiam... Nem ez a lényeg. Az asszony. Morcos, nem szeretem, fiam sem mond róla semmi jót. DE apját rajongásig imádja. Nem tudám elképzelni hogy azzal a nővel és az én fiam. Nekem jobb a helyzetem mert a gyerek nálam van elhelyezve. Nem is hiszem hogy szeretnék ha velük élne. És ugye van a gyereknek is döntési joga. Nem szereti , nincs vele. De a tied??? Bár attól még jól meglehetnek együtt. Apjával milyen a viszonya?
21. r.angel (válaszként erre: 18. - Pethoevi)
2012. jún. 10. 11:46
Csak ez a nő nem aranyos és minden csak nem kedves.
20. r.angel (válaszként erre: 16. - Kisgynevtanonc)
2012. jún. 10. 11:45
Mesélj kérlek, mert engem minden apró részlet érdekel. Nyilván minden eset más és más, de tapasztalatokból lehet tanulni.
19. r.angel (válaszként erre: 15. - Kisgynevtanonc)
2012. jún. 10. 11:40
Köszi, aranyos vagy. Amúgy az én kisfiamról van szó, elperelte tőlem az apja a gyereket, évekkel ezelőtt, és most a párjával akar összeköltözni és a fiammal. Ezért érdekel a téma. A nőt nem nagyon ismerem, de a kisfiam (elmondása szerint) nem kedveli. Eléggé zárkózott, magánakvaló kicsit antiszociális személyiség, velem ellentétben. A volt párom (a gyerek apja) szintén ilyen személyiség.
18. pethoevi (válaszként erre: 14. - R.angel)
2012. jún. 10. 11:38
Hát az nem könnyű...De szerintem ha érdeklődsz kedvesen,játékosan,le tudod venni a lábáról.:-)
2012. jún. 10. 11:37
Van a nőnek is gyeremeke?
2012. jún. 10. 11:35

Szerintem nem kell eröltetni semmit, senki részértől.


Jajj ez olyan bonyolult téma. Annyi mindent tudnék mondani, csak nehéz itt a neten. :)

2012. jún. 10. 11:33
ELmondom az én tapasztalatomat. Párom fia, 10 éves volt, naggyon aranyos kisfiú. Szófogadó, csendes. Én nehéz természet vagyok. :) Én úgy fogtam fel, hogy ő egy havergyerek. Van anyja, van apja, nekünk pedig nagyon jó barátoknak kell lennünk. Ment is egy ideig, a bibi akkor kezdődöt, amikor a párom azt akarta, hogy anyja legyek anyja helyett, mert az nem olyan jó anya. Na ez már nem ment. Szét is mentünk. De mondom, amíg barátok voltunk, és nem voltak elvárások felém mint ANYA, addig minden rendben volt. És bizonyos tekintetben ugyanúggy bántam vele mint a saját fiammal.
14. r.angel (válaszként erre: 12. - Pethoevi)
2012. jún. 10. 11:32
Igen, minden kornak meg van a neheze. 8,5 éves kisfiú
13. r.angel (válaszként erre: 8. - Kisgynevtanonc)
2012. jún. 10. 11:30
Akkor te tudsz tapasztalatból beszélni, hogy mit jelent az ahogy háááát.... mi következik utána? :) Amúgy a gyerek 8,5 éves kisfiú, és a nő (akivel együtt fog élni) az eléggé zárkózott. Mit gondolsz?
2012. jún. 10. 11:25
Ne akarj az anyja lenni,inkább a barátja.Talán így könnyebb lesz.Idővel elfogad majd.Bár nem elhanyagolható,h hány éves...
11. Tücke (válaszként erre: 6. - R.angel)
2012. jún. 10. 11:24
Ez nagyban függ a gyerek természetétől is sztem... a pasiknak ugyan olyan nehéz mert bennük is mindig ott van h bakker nem az enyém de lehetne is akár... én azt tudom h engem baromira nem zavarna ha pl a páromnak gyereke(i) van(nak). Tény h a nők is sajátra vágynak mint a pasik ilyen helyzetben kérdés h az új pár készen áll-e egy következő gyerekre.
10. kisgynevtanonc (válaszként erre: 8. - Kisgynevtanonc)
2012. jún. 10. 11:22
könnyebb
2012. jún. 10. 11:21
Az élet a feladatokról szól. Többek leszünk tőle...
8. kisgynevtanonc (válaszként erre: 6. - R.angel)
2012. jún. 10. 11:21
Na! Így oké. Én nő vaggyok, az ex pasinak fia. Együtt éltünk kicsit. HÁááát. Nőtől függ szerintem alapból. Persze gyerektől is, de minnél kisebb, annál könyebb.
7. kisgynevtanonc (válaszként erre: 5. - Nikita83)
2012. jún. 10. 11:20
Sajátjaként!!!! Az a nem semmi :)
6. r.angel (válaszként erre: 4. - Kisgynevtanonc)
2012. jún. 10. 11:19
:) tudod, a filmekben minden megtörténhet. De az érdekelne inkább hogy egy nő hogy tud együtt élni a férfi gyerekével nap mint nap, nem csak láthatás ideje alatt.
5. nikita83 (válaszként erre: 4. - Kisgynevtanonc)
2012. jún. 10. 11:18

:D

Igen, a BK-ben mindenki a másik gyerekét neveli.

2012. jún. 10. 11:16
Egyébként nekem mindkettőben volt részem. Volt párom akinek gyereke volt, van, és nekem is van yerekem és az apja nem a párom. Én egyik félnek sem, egyik alkalommal sem könnyű. Szerintem. Kivéve a Barátok közt-ben
2012. jún. 10. 11:16
Szerintem ez az egész nagyban függ attol hogy hány éves vagy. Ugyanis 20 évesen nem "kötelezö" elfogadni (ha alapbol zavar a dolog) mert van sok korban hozzád illö pasi akinek nincs gyereke. Ha idösebb vagy akkor természetes ha mondjuk egy 40 körüli pasinak van már gyereke. Legalábbis én mindig igy álltam ehhez a kérdéshez. Sokakat egyébként nem zavar ha van, van akit meg igen.
2012. jún. 10. 11:14
Pontosítod?
2012. jún. 10. 11:11
Tapasztalatok hogyan fogadjuk el a párunk gyereke(it), és a gyerek(ek) a párunkat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook