Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom nem akar szexelni - mi a megoldás? fórum

A párom nem akar szexelni - mi a megoldás? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
30. Arón1 (válaszként erre: 1. - 9a095cf031)
2016. dec. 5. 08:47
Volt már olyan, hogy megvártad még ő kezdeményez? Magától milyen gyakran szexelne? El tudom képzelni, hogy bár huszonéves fiatalember, mégsem akar naponta szexelni. Nekem volt olyan pasim, aki naponta többször is akart, minimum naponta, én meg nem. Sokat nyaggatott, az lett a vége, hogy szakítottunk.
2016. dec. 5. 08:46

Minden tokeletes, csak eppen a legfontosabb nem mukodik. A szex minosege mindig kihat ket ember kapcsolatra. Ha az rendben, mindent meg tudnak oldani.

Sikerult tudatositanod benne, hogy vele vannak gondok.

Hagyd beken. ezzel az erovel "allj vagy lovok" technikat is alkalmazhatnad.

2016. dec. 5. 08:42

Szerintem is várd ki,hogy Ő közeledjen feléd.

Pontosan hány éve vagytok együtt ?

Mi a párommal 3 éve de Ő meg a te párod ellentéte ha lehetne mindennap csinálná de kb. heti 3-4-szer szoktuk :)

Egy hormon vérvételt mindenképp csináltatnék vele,ennyit biztos kibírna.

De ezt így hosszú távon nem fogod bírni ha csak nem törödsz bele.

Volt már előtte kapcsolatod ?

És Ő neki te előtted ? Ott is volt gond mit mond ?

27. c73db520ef (válaszként erre: 1. - 9a095cf031)
2016. dec. 5. 08:36
Agyuval nem lehet verebet fogni.
2016. dec. 5. 08:16
Kolléganőm mindennek elhordta a férjét olyankor , pedig azzal csak a legközelebbi alkalomtól fosztotta meg saját magát , ki a manónak van kedve ilyen előzmények után ?! volt a férje minden buz.tól-frigid-ig , pedig az utóbbit inkább nőre mondják :(
2016. dec. 5. 07:53

véleményem szerint,zavarja a párod a folytonos nyaggatásod.


nem hiszem el,hogy ne bird ki 2-3 hétig akár milyen fiatalok is vagytok.


hagyd a szexet,hagy irányitsa a párod. várd ki türelmesen mig rádindul. mi lesz veletek 10-20-30-40-év mulva ha már most gondok vannak.

24. forrest2010 (válaszként erre: 1. - 9a095cf031)
2016. dec. 5. 07:50
:) volt régebben 1 kolléganőm aki mindig panaszkodott , h a férje nem akar...... lehet ? h nem egyforma az igényük ?
2016. dec. 5. 07:12

Én azért megkérdezném azt hogy mit és hány órát dolgozik? Mi lassan 10 éve vagyunk együtt a párommal (25 évesek vagyunk) és soha nem volt még ilyen rossz a szexuális kapcsolatunk. Van hogy 2 hétig nem szexelünk. Ez egy párszor frusztrált ez a dolog, de mindig megnyugszom. Először is kénytelen vagyok elfogadni, hogy 10 éve vagyunk együtt, ezt táplálni kell, de az úgy nem megy ha mindketten fáradtak vagyunk. Másodszor pedig tényleg fáradt amikor mondja.. Erre nem gondoltál, hogy tényleg fáradt? A reggeli szex az mindig bejön. Nálunk mindig úgy van, hogy amikor már 1 hete nem szexeltünk reggelente jön oda én meg persze utálom reggel :D

Sehol nincs leírva hogy mikor és mennyit kell szexelni. Mindenki más. Lehet hogy neki elég ennyi, nem csak erről szól az élet. Az már más ha neked nem elég, akkor neked kell lépni. Egyébként én egy próbát megtennék, vajon mikor jön el az az idő amikor hozzád ér? Segíts magadon ha kell, de szerintem várd ki. A másik ezzel kapcsolatban akár hasznos is lehet gondolom fura lesz majd neki hogy nem is próbálkozol-nem gondoltál arra hogy az embereknek az kell amit nem kaphatnak meg? Én kivárnék a helyedben. Értem hogy ez egy kapcsolat és úgy gondolod ennél ez több is lehetne, de ha ennyire görcsösen hisztizel miatta szerintem még úgy sem fogja akarni.

2016. dec. 5. 07:11

ha nem hajlandó elmenni orvoshoz a te kedvedért, akkor nem ő az igazi. ha az lenne, ő is meg akarná oldani ezt a helyzetet.

amúgy meg veszett fejsze nyele, ebből a pasiból sose lesz olyan igényű, amilyen te vagy. sajnálom.

21. vacsa (válaszként erre: 1. - 9a095cf031)
2016. dec. 5. 06:44

Az én olvasatomban nem szeret téged.


De mindegy is... El fogsz sorvadni mellette...

Arról nem beszélve hogy ha jön valaki aki annyira kíván hogy már attól lázba jön hogy neglát téged...

2016. dec. 5. 06:41
Na ez az ami nem megy parancsszóra!
19. rinike (válaszként erre: 18. - Rinike)
2016. dec. 5. 06:36
A "Szerintem érdemes próbálkozni a kivizsgálással, az a gond." mondat helyesen: Szerintem érdemes próbálkozni a kivizsgálással, hátha az a gond, hogy hormonhiánya van.
18. rinike (válaszként erre: 1. - 9a095cf031)
2016. dec. 5. 06:34
Nálunk van és mégsincs ilyen jellegű probléma, csak épp fordítva van. Nálunk a férjem akarná naponta, nekem elég kéthetente. Ezt max. heti egyig tudom magamon erősíteni, úgy, hogy görcsmentes legyen. A többit a párom rosszallás nélkül megoldja. Szerintem érdemes próbálkozni a kivizsgálással, az a gond. Már a kivizsgálás előtt hoznék azonban döntést, hogy csak akkor maradok-e vele, ha orvosolható ez a gond, vagy mindenképpen. Ha nem áll szándékodban nélküle élni, én azt javasolnám, old meg (akarom mondani szeresd meg) magad.
2016. dec. 5. 06:07
Szerintem neki lehet, hogy másak az igényei...neki ennyi elég. Vagy egyszerűen nem úgy tudja élvezni a szexet ahogy kellene.
16. ea3e7161c6 (válaszként erre: 1. - 9a095cf031)
2016. dec. 5. 04:45
A szex a legfontosabb egy kapcsolatban! Nem csak a digidugiról szól, meg orgazmusról, hanem olyan érzelmekről, amik máskor nem jönnek elő az emberből, csak amikor együtt vagytok! Abban minden benne van! Nem kellene szükséges jónak tekinteni a szexre. Ez a pasi nem kíván. Nekem nem kellene ilyen, akkor sem, ha napjában 5* csókolna a nyakamba, de nem áll fel rám a farka!
2016. dec. 4. 23:49
Mik ki nem derülnek a tökéletes életedről....
2016. dec. 4. 23:37
Vannak természetes tesztoszteron fokozó gyógynövények. Tribuszteron pl(asszem így kell írni) gyúrósboltban lehet kapni. Nézz utána esetleg :) Ha nem ez lenne a baja sem ártana neki, de legalább kiderülne.
13. massalhangzo (válaszként erre: 12. - Mosolyka1111)
2016. dec. 4. 23:22

es akkor mi van? irta, hogy sokszor beszeltek mar errol, volt vita, veszekedes, beszelgetes, igergetes, semmi nem tortent. ha hormonalis problema lenne, akkor valoszinuleg mukodesbeli problemak is lennenek. de ha egy pasi rogton kifogasokkal jon, akkor azert gyanus, hogy mas van mogotte


ha hormonalis, akkor sem kepes elmenni egy dokihoz a noert, akit allitolag szeret? osszebujva aludni nagy romantikakban az tinikent sem eleg


a noket sem ertem, mert felmerul egy ilyen problema, beszelnek a parjukkal, aztan nem tortenik semmi valtozas, es balheznak szazszor is. mire jo ez? egyszer kell megbeszelni normalisan, tenni kozosen, ha a pali nem hajlando, akkor megmondani, hogy ennyi. kiveve, ha valakinek ennyi eleg es belefer a kozos eletbe, tervekbe, hogy szex csak elvetve es erovel szinte


ha a masiknak mindegy, hogy a parja lelep vagy sem, akkor felesleges mindent megtenni erte es turni varni, mert cserebe nem kapja meg ugyanezt a tevest, figyelmet.


nem jo az, ha az egyik fel ennyire frusztralt, es ez gyakori vita, veszekedes forrasa. mert mi lesz par ev mulva? siman dobja majd egyszer egy normal szexualitasu pasiert, vagy felrejar majd gyerek mellett, mar ha osszehozzak

12. mosolyka1111 (válaszként erre: 11. - Massalhangzo)
2016. dec. 4. 23:16
Szerintem írta, hogy hormonális dologra gyanakszik.
11. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 9a095cf031)
2016. dec. 4. 23:13

nem tudsz mit csinalni, es en ketlem ilyen esetekben, hogy olyan nagy lenne a szeretet, szerelem. tudja, hogy neked ez fontos, azert a szex nem egy foghuzas, biztos nem szenved kozben. eroskodni, konyorogni szexert, vagy hogy menjen orvoshoz, tenyleg ezt kene csinalni?


fiatalon, par eve egyutt, keress mast, vagy fogadd el, hogy ritkasan lesz szex, kesobb meg semmi


attol, mert homofob szerinted, meg siman lehet meleg. ha folyton kifogasol, nem kezdemenyez, nem kivan, szerinted megis mi lehet az oka?

10. Elza4
2016. dec. 4. 22:21

Egyébként szokott magán segíteni?

És igen, amit még itt előttem írt jajjj, ez a reggeli közelítés is hasznos lehet (tapasztalat) :)

2016. dec. 4. 22:20

Nekem is ilyen a férjem, és meg sem fordul a fejemben, hogy nem szeret... minden más a lent felsoroltak közül már igen.

Nálunk egy dolog vált be stabilan. Ha kora reggel közelítettem. Nálunk talán annyiban szerencsés a dolog, hogy az én libidóm sem olyan hűde... és amikor a babánkon dolgoztunk, akkor lehetett számítani rá.

2016. dec. 4. 22:19

Egek, meleg, nem szeret, nem is szeretett sose...:D egy kicsit könnyen megy ma este a diagnózisgyártás mindenkinek :D

Szerintem is simán játszhat a hormonprobléma, de ezt meg kéne tudjátok beszélni. Ülj le Vele, és nagyon őszintén mondd el Neki egyszer és utoljára, hogy Te ennél többet vársz szexuális téren, és szereted, de érzed, hogy ez így nem elég. Nem kell mondani, hogy szakítani fogsz, nem hiszem, hogy felesleges jelenet kéne, egyszerűen csak kérd meg, hogy menjen el vizsgálatra, egy vérvétel az egész. Gondolom szeretne gyereket, a tesztoszteron szint azért nem csak a libidó útján hat a fogamzóképességre, de a hímivarsejtek keletkezésében is jelentős szerepe van. Ez hátha megmozgat benne valamit, innen messziről elég családcentrikusnak tűnik nekem. :)

7. 9a095cf031 (válaszként erre: 5. - Vilma22)
2016. dec. 4. 22:05
Azért ilyen félelmeim nincsenek, egy kicsit még homofób is... ;) Én valami másra gyanakszom, több hasonló sztorit olvastam, ahol az orvosnál kiderült, hogy pl. a pasinak alacsony a tesztoszteronszintje, na puff, kapott rá valamit és aztán minden rendben volt. Persze, az is előfodulhat, hogy valakinek simán kicsi az igénye a szexre, de ez nekem nem elég.... :/
6. mrssecret (válaszként erre: 1. - 9a095cf031)
2016. dec. 4. 22:03
Hagyd. Így nem lehet életet tervezni,ha ebben az alapvető kérdésben nem egyeztek,sosem lesztek boldogok. Szomorú és sajnállak emiatt, de ilyen életet te sem akarsz.
5. Vilma22 (válaszként erre: 1. - 9a095cf031)
2016. dec. 4. 22:02
Volt egy ismerős pár, akiknél ugyanez volt a probléma, aztán kiderült, hogy a srác meleg.
4. 9a095cf031 (válaszként erre: 2. - Levarosbukta)
2016. dec. 4. 22:02

Eszembe nem jutna, hogy nem szerelmes belém. Mással nincs is probléma, egyébként bújós, sokat ölelget, csókolgat, ha elmegy mellettem, végigsimít rajtam, a nyakamba puszil, a mai napig úgy alszunk el, hogy átölel, ésatöbbi.


A szex az egyetlen, amiből gond van.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - 9a095cf031)
2016. dec. 4. 22:01
Alkalmazkodj hozzá.
2. levarosbukta (válaszként erre: 1. - 9a095cf031)
2016. dec. 4. 21:56
Hiába rángatod el orvoshoz vagy bárhova, ha benne nem működik feléd a kémia akkor megette a fene az egészet. Valószínűleg nem szerelmes beléd és nem is volt sosem.
2016. dec. 4. 21:51

Ő a férfi.


Fiatalok vagyunk, pár éve együtt és ezen az egy ponton kívül minden tökéletes, minden rendben van - azt gondolom, őszintén szeretjük egymást, sőt egyre jobban.


A szex viszont állandó vitatéma. Mindig akad valami kifogás, fáradt, fáj a foga, most nincs kedve, épp filmet néz. Szinte sosem kezdeményez, mindig nekem kell, már ott tartunk, hogy reggeltől kezdve célozgatnom kell, hogy este szexelni szeretnék, mert ha nem teszem, akkor neki eszébe sem jut két hétig. A múlt hónapban mindössze három alkalommal volt szex, ebben a hónapban még egyszer sem, de most fog megjönni, akkor azért nem lesz, mire elmúlik, majdnem a hónap közepén járunk és még nem szexeltünk.


Akkor sem volt egy lepedőakrobata, amikor összejöttünk, de akkor ez talán fel sem tűnt, most már viszont nagyon frusztráló. Egy ideig türelmes voltam, próbálkoztam, csini fehérnemű, sztriptíz - hiába. Később már kiakadtam, volt belőle veszekedés, sírás, megbeszélés, hogy heti kétszer szexelünk, de hiába ígérte meg ötvenszer, semmi nem változik.


Ha szexelünk, akkor sem nyitott az újdonságokra. Normális családból jön, nincs benne semmi "prűdség", nem gondolom, hogy ilyen jellegű probléma lenne. Kedvesen kártem, hogy menjünk el orvoshoz, mert nem normális, hogy huszonéves férfi létére úgy kell kikönyörögni heti egy szexet, lehet hogy valami hormonproblémája van, nézessük meg. Nem akarja, nem megy orvoshoz.


Nem tudom, mit tehetnék. Imádom, együtt tervezzük az életet, de most már heti szinten vita van emiatt...most is csak azért írtam ki a kérdést, mert már egy hete nem voltunk együtt, tegnap próbáltkoztam, de nem volt kedve, ma fáradt, pedig szóltam is, hogy holnap megjön...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook