Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom megbánt, majd kigúnyol mikor sírok.... fórum

A párom megbánt, majd kigúnyol mikor sírok.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. reload (válaszként erre: 6. - AyurLéna)
2015. febr. 11. 15:23
De milyen kapcsolat az, ahol nem lehet beszélni a másikkal?
8. Mézes-Krémes (válaszként erre: 6. - AyurLéna)
2015. febr. 11. 15:22
Persze egy kapcsolat sem tökéletes. Te tudod, hogy titeket mi köt össze, és Neked mi a jó ebben. Az alapján, amit leírtál, hááát, nem tűnik túl fényesnek a dolog... Nem csoda, hogy nem tudsz csak úgy átlépni ezeken...
2015. febr. 11. 15:21

Nem, nem minden férfi ilyen, de még egy haver

ffi. sem csinálna ilyet!

Én nem voltam ilyenben, de nem is tűrtem volna az ilyen megalázó helyzetet!

Nem mondom, hogy hagyd el, de állj a sarkadra!

2015. febr. 11. 15:19
Azt mondja neki is rossz napja volt es ő is fáradt volt... Nem akart megbántani,ne veszekedjünk ő szeret és ma már nagyon kedves! De ez mar bizony nem az első alkalom. Es én nem tudom ezeket másnapra elfelejteni. Beszelni nem lehet vele mert csak annyit tud mondani amennyit leírtam :D vagy inkabb :-(
5. lilimia (válaszként erre: 1. - AyurLéna)
2015. febr. 11. 15:19
Tipikus bántalmazó viselkedésforma. MENEKÜLJ!
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - AyurLéna)
2015. febr. 11. 15:14

Letagadja? Nagy jellem lehet :(

Mikbol erednek a megbantasai? Tisztaban van vle, hgy mivel bant meg?

3. Mézes-Krémes (válaszként erre: 2. - Reload)
2015. febr. 11. 15:11
Sajnos egyet kell veled értenem. :(
2015. febr. 11. 15:09
Ne haragudj, de ha nekem egy rossz napom után magamra zárt ajtó mögött kéne sírnom és még utána ki is gúnyolna a párom, erősen elgondolkodnék, hogy mit is keresek ott? Főleg ahogy a soraidból kiveszem nem egyedi esetről van szó..
2015. febr. 11. 15:05
Aztán letagadja az egeszet. Ez meg persze olaj csak a tűzre. Másnap meg mintha semmi nem történt volna. Minden ffi ilyen vagy csak az én parom? Hogy lehet az ilyen szituációkat helyén kezelni? Mert sokszor úgy érzem nem bírom elviselni ezt a viselkedést. Hozzáteszem nem elotte sírtam,magamra zártam az ajtót,de meghallotta es tiszta idegbeteg lett. Nekem meg nagyon rossz napom volt amugy is es nem tudtam elfolytani. Másnap meg jön a szokasos ne veszekedjünk én szeretlek szöveg. :-\ Voltatok már ilyen szituációban? Kíváncsi vagyok a véleményekre! Köszönöm :-)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook