Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nőtlen férfiak titkai... fórum

A nőtlen férfiak titkai... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
83. 3a6250d900 (válaszként erre: 81. - Miss Sárika)
2013. szept. 18. 16:55
Az orok almodozo...
82. gribedli*** (válaszként erre: 81. - Miss Sárika)
2013. szept. 18. 11:06

Van már gyereked? Mert nehéz lenne anélkül hetvenévesen 20 éves unokának lepasszolni:))))


Úgy értem, időben nem nagyon fér el

81. Miss Sárika (válaszként erre: 80. - Gribedli***)
2013. szept. 16. 19:38

Az ilyen fiúk már most sem érdekelnek.. :o))

..inkább az unokámnak adom majd...:o)))

80. gribedli*** (válaszként erre: 79. - Miss Sárika)
2013. szept. 15. 13:18

Jo, azert elhiszem, hogy nem foglalkoztat, de megsem tudhattam, hogy azert irod "csak azt nem ertem, miert kell fizetni", mert nem erdekel:)


En 70 evesen remelem, hogy nem a Mariskanenivel fogok pletyizni hanem valami chip and dale show kozepen szorom a penzt::)))))

79. Miss Sárika (válaszként erre: 78. - Gribedli***)
2013. szept. 15. 13:14
..Lehet később, úgy 70 évesen egy árnyas padon ülve Mariskanénivel örömmel megvitatjuk majd az ilyenfajta témákat is, hogy teljen a napunk, de jelenleg valahogy nem foglalkoztat!...:o)
78. gribedli*** (válaszként erre: 77. - Miss Sárika)
2013. szept. 15. 13:02

Engem nem izgat, es a sajat zsebemben turkalok. A csaj ferje nem gazdag, csak mondom, piti dolgokon hiaba nem itel a birosag asszonytartast, aki gusztustalanul akar viselkedni, megteszi. Igazabol neki gyerektartast sem iteltek hanem kozos gyerektartas van, vagyis az exek fele fele aranyban fizetik a gyerekek cuccait, ezt szokta o megkerulni. De persze, mindenki azt csinal amit akar, csak azert irtam, mert te irtad, hogy nem erted, miert kell utolag valakit fizetni, csak mert egyutt voltak?


Te irtad, hogy nem erted, en meg azt, hogy sztem korrekt es kesz. Es persze, aki ki akar hasznalni valakit, megtalalja a modjat, sot, hazassag nelkul is megtalalja, viszont en jonak tartom, hogy a normalisak is csusszanak bele, hogy azoknak a noknek, akik onhibajukon kivul valami olyan helyzetbe kerulnek egy valas utan, hogy tenyleg szukseguk van ra, jarjon nekik, ennyi.


Nem az en gondom, mert egyreszt nem vagyok elvalt, masreszt, ahol elek, itt ez a praxis, csak megjegyeztem, hogy jo dolog, nem kotelezo nekem esni. Amugy sem erint teged, mert ha nem vagy hazas es nem voltal, akkor neked is tok mindegy, hogy mas ferje miert fizet az asszonynak valamit

77. Miss Sárika (válaszként erre: 76. - Gribedli***)
2013. szept. 15. 12:53

A haszonleső nők élnének is az alkalommal!


..Különben mért izgat annyira, hogy a gazdag férfi mit csinál a pénzével? Az övé..nem?

Ennek függvényében turkáljon mindenki a saját zsebében!

76. gribedli*** (válaszként erre: 75. - Miss Sárika)
2013. szept. 15. 12:42

Ezert irtam, mert mivel otthon nincs, az embereknek fogalmuk sincs, hogy mik lennenek az elonyei ha bevezetnek.


A suletlensegek pedig azok, amit a magyarok gondolnak az asszonytartasrol, hogy ez affele terulj-terulj asztalkam kulfoldon. az asszonytartasbol epphogycsak megelhet egy lusta no es epp csak egy ideig.


Sokkal gusztustalanabbnak tartom, amikor viszont gyerektartast bacnak el mindenre, vannak gazdag ferjek, igen, vannak nok, akik szimplan a gyerektartasbol is megelnek es kozben uj hapsijuk van, es azt is el tudjak belole tartani, es mindezt a ferj fizeti tenyleg, na es az ilyen noknek van arcuk azt mondani, hogy ok aztan milyen karakanok mert a penz helyett a szerelmet valasztottak, illetve rossz kapcsolatbol kileptek a szerelem miatt stb. stb. Holott csak kiokositottak oket a rendszerrol es kesz. Ezt az egeszet gusztustalanabbnak tartom mint egy szimpla asszonytartast. Ismerek olyan not, aki 2x-3x megmutatja ugyanazt a blokkot az exferjnek, hogy ruhat vett a gyerekeknek es a felet visszakeri, nevetseges...

75. Miss Sárika (válaszként erre: 74. - Gribedli***)
2013. szept. 15. 12:31

Mennyi sületlenséget írsz! :o)


Magyarországon nincs asszonytartás! Vagyis a magyar jog nem ismeri az asszonytartás jogintézményét!

74. gribedli*** (válaszként erre: 72. - Miss Sárika)
2013. szept. 15. 11:35

Igen, arra irtam, hogy kerdezted, nem tudod mi szukseg van arra, hogy valaki hazassag megszunte utan is fizessen. E szukseg:))))


Szoval ez ilyen kiegeszites, nem kitartottsag, es nem tart vegletekig, legtobbszor csak par honapig a gyakorlatban. A felesegtartas lenyege nem a ferj leszedese es termeszetesen, ha a feleseg hibajabol van a valas, szo sincs rola, csak olyankor ha kozos valasztasbol vagy a ferj hibajabol mondjak ki.


En igazsagosnak tartom

73. Miss Sárika (válaszként erre: 42. - 103cacdfd2)
2013. szept. 15. 09:59

A nő akkor házasodik ha viszik?..:o)))

Ezzel nem értek egyet!

Ebben az esetben vagy százszor férjhez mehettem volna!..:o)))

72. Miss Sárika (válaszként erre: 69. - Gribedli***)
2013. szept. 15. 09:44

Most ezt nekem írod?..:o)))

Kinek van itt szüksége feleségtartásra?..:o)))

71. gribedli*** (válaszként erre: 68. - 103cacdfd2)
2013. szept. 15. 09:36

XDDDD


Ez nagyon jo!!!

70. Miss Sárika (válaszként erre: 68. - 103cacdfd2)
2013. szept. 15. 09:35
..egy olyan nőnek, akinek csak megtermékenyítés miatt szükséges a férfi, nem fog gyerektartást kérni!..
69. gribedli*** (válaszként erre: 58. - Miss Sárika)
2013. szept. 15. 09:34

A felesegtartas csak addig jar, amig a feleseg nem randizik massal, ezutan mar megszunik, ha nem el egyutt vki massal de randizik, akkor sem jar.


Es nem mindenkinek jar, es csak olyan aranyban, hogy kiegeszitsen. Pl tegyuk fel, hogy hazassag alatt a feleseg vegig otthon volt, egy valas eseten, ha nem talal rogton munkat akkor a ferj fizeti a lakhatasat es elelmezeset. Koteles munkat keresni a no, ezt a biro is elldnorzi. Miutan talalt munkat, a felesegtartas osszege annyival kevesebb lesz, amennyi a fizetese, vagyis csak egy kiegeszites immar, hogy ki tudja fizetni az albit, kajat, egyebet. Ha erre eleg a fizuja, akkor mar azonnal megszuntetheto, de ha nem eleg, es ennek ellenere van mas kapcsolata, akkor is megszunik ugyanis akkor mar oldjak meg ok ketten, a ferjnek semmi koze hozza.


Szoval nem arrol van szo, hogy most valaki annyi felesegtartast kapjon, hogy csak henyel, meg kefel es a ferj meg fizesse, nem egeszen errol van szo, inkabb arrol, hogy a ferj ne hagyja ot a szarban egybol, hanem egy atmeneti idoszakban gondoskodjon rola. Errol mindig a biro dont, nem a feleseg kenye kedve szerint megy es be kell mutatnia, hogy pedalozik, munkat keres stb.

68. 103cacdfd2 (válaszként erre: 58. - Miss Sárika)
2013. szept. 15. 08:45

a gyerektartasra ertetteem a fizetest;

vagy ahogy Gabor Zsazsa mondta: haztartasban jo vagyok; minden ferfi utan megtartottam a hazat;

67. 171925f409 (válaszként erre: 66. - Dina2)
2013. szept. 13. 13:51
Én is ilyet szeretnék:))Nem azért mert nincs rá pénz hanem minek kiadni annyit:)
66. Dina2 (válaszként erre: 65. - Gribedli***)
2013. szept. 13. 13:41
na ezért lesz majd egyszer 2 tanús esküvőm. utána meg egy jó kis bográcsozás-grillezés a baráti körrel! :)
65. gribedli*** (válaszként erre: 62. - Dina2)
2013. szept. 13. 13:35

Ez termeszetes, de ha a szuk csaladi kor es szuk barati kor max 50 ember, akkor is vannak azert koltsegek, a ruha az egesznek talan csak az egyharmada, ha kolcsonzobol van, akkor meg kevesebb.


De kell termet berelni, meghivok, viragok, ebed stb. Szoval egy nagyon szereny eskuvo sem olcso

64. 171925f409 (válaszként erre: 62. - Dina2)
2013. szept. 13. 13:28

Na ez az.Lehetne embereket összecsődíteni de minek?

Nekem még nagyon tetszik a 2 tanús esüvő:))

63. 3a6250d900 (válaszként erre: 62. - Dina2)
2013. szept. 13. 13:04
Ez tetszett.
62. Dina2 (válaszként erre: 48. - 171925f409)
2013. szept. 13. 12:55
ebben maximálisan egyetértek. habár a menyasszonyi ruha vonzza a kislánylelkemet, de tuti nem költenék vagyont egy esküvőre azért, hogy megmutassam a világnak meg hogy olyan emberekkel ünnepeljek együtt akik ugyan rokonok, de talán életemben sem láttam őket...
61. Dina2 (válaszként erre: 38. - Simple)
2013. szept. 13. 12:53

akik az én felfogásom szerint "selejt"ek-habár ez azért ezért szürreális megfogalmazás :DDD-azok is megtalálják a párjukat. ha akarják.

itt a kérdés a szándékról szól szerintem. hogy a nem selejtesek miért nem akarnak kapcsolatban élni?

60. gribedli*** (válaszként erre: 58. - Miss Sárika)
2013. szept. 13. 11:03

Én sem, speciel a férjem is az a régimódibb típus ilyenekben, és mondjuk nem adom rá a kiskötényt, ha hazaér, hogy főzzön vacsorát, pedig szeret főzni (főz magától is, ha akar), és nem nyomom a kezébe a gyereket, hogy itt akkor az én műszakom lejárt. Viszont önszántából is csinál ilyeneket és ha kérem, akkor is, és be tud ágyazni meg rendszerető stb.


Ha kérem. Mindent meg szoktam csinálni egyedül, annyit kérek, hogy mindenki működjön közre annyiban, hogy maga után elpakol és nem gyárt kupit.


Én azt hiszem, hogy pont azok, akik a legjobban hőbölögnek, csak azt hiányolják, hogy ne kelljen semmit csinálniuk, az asszony legyen a cseléd zokszó nélkül, viszont ők maguk egy petákot nem tesznek le az asztalra, mondván, egyenjogúságot akartatok, baccátok meg. Ez ilyen.


Aki normális, az mindig az volt és nem foglalkozik ilyen hülye ideológiákkal. A férjem vezető beosztásban van, tulaj, megszokta, hogy mindenhol főnök. De ha hazajön, szeret főzni. Ha olyanja van, szeret ledögleni a díványra. Ha van munkám, örül neki. Szereti azt is, ha itthon vagyok, szereti, hogy tudok befőzni, és társai, de tiszteli, hogy a budgethez sokszor jobb ötleteim vannak, mint neki:)


Ennyi, szerintem amióta a nők is tanulhatnak, sok minden megváltozott és vannak férfiak, akiknek ez tetszik, mert a nők is hozzáadhatnak egy csomó mindenhez, jó értelemben.


Nekem az az érzésem, hogy akik a munkahelyükön nem tudnak főnökösködni, ők otthon szeretnének az asztalra csapni és nekik ez a probléma, hogy ma már van nő, akinek van bátorsága erre visszaszólni. Ezért a fő hőbörgősök a nőkre fogják, hogy ők férfiként nem tudnak érvényesülni, mert bénák. Egy full maszkilista közegben is kitűnne a bénaságuk, csak jó a nőkre fogni, meg ugye még bántóbb lehet, ha egy nővel szemben is alulmaradnak.

59. Miss Sárika (válaszként erre: 56. - 3a6250d900)
2013. szept. 13. 10:59
..Házastárs helyett ágyastárs..:o))
58. Miss Sárika (válaszként erre: 54. - 103cacdfd2)
2013. szept. 13. 10:54

..No, nem ennyire vészes a helyzet!

..Azért akadnak még olyan nők és férfiak is, akik nem átokként gondolnak egy házasságra!:o)

..Bár azt nem értem, hogy mért is fizessen később a férfi?..:o)

2013. szept. 13. 10:42
Princessa, a maszkilista fact nem rád értettem:)
2013. szept. 13. 10:41
Társa lehet valakinek esküvő és házasság nélkül is...
55. gribedli*** (válaszként erre: 54. - 103cacdfd2)
2013. szept. 13. 10:40

Elnézést de ezt régen is ugyanígy csinálták, minden úriembernek volt egy menyasszonya, akit volt, hogy el sem vett, de tegyük fel, hogy igen, mellette volt vagy 3 balkézfelőli gyerek a cselédtől vagy a kocsmás lányától. És ilyenkor is csak adta a szükséges anyagot és utána jó esetben fizetett, de rossz esetben meg hagyta őket éhen halni mert ő meg élte világát.


Mindig is voltak szemét nők, és szemét férfiak is, én konkrétan örülök, hogy most legalább a törvény az ilyesmit valahogy titulálja, és fizessen csak, igen. Legalább azt. Most ahhoz külön bíróság kellene, hogy eldöntsük azt is, hogy mikor igazságos ez, mikor lett kicsikarva és mikor volt helyes, a hiba mindig becsúszhat.


Komolyan nem értem, mire hivatkozik mindenki, hogy megváltozott rossz irányba? Mi??? Az, hogy az olyan államokban ahol még él a maszkilista szemlélet, halálra kövezhetnek nőket? Hogy kislányok szüljenek és haljanak bele a szülésbe? Komolyan, szerintem akkor már inkább jobb, hogy legyenek önellátó nők, és legyenek meg férfiak nélkül is, mint az, hogy olyan szinten rájuk legyenek utalva, hogy az életük is ettől függjön.


A tököm tele van azzal, hogy itt állandóan nyivákolnak ilyen maszkilista facok, hogy elrontottuk a feminizmust meg ilyen marhaságok és még mindig a nők halálozásában az ELSŐ HELYEN az erőszakos halál szerepel, amit férfi okoz! És még mindig több nő hal meg így, mint férfiak a fronton.

54. 103cacdfd2 (válaszként erre: 53. - Miss Sárika)
2013. szept. 13. 10:11

Lassan ugy nez ki a dolog, hogy a ferfi adja le a megtermekenyiteshez szukseges anyagot, es utana isten hozzad... csak fizessen.

Nincs mar ra szukseg... szep uj vilag.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook