Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nő megbolondul... fórum

A nő megbolondul... (beszélgetős fórum)


1 2 3
39. dudu8 (válaszként erre: 38. - Barbylove)
2014. febr. 12. 14:54
Igazad van hogy ellaposodott és meg is beszéltük,hogy ezen változtatunk és úgy éreztem Nekem sikerült is.De Ő utána is folytatta.Ezért érdekes Nekem is hogy it vagyok neki biztosan szeret de mégis a másikat keresi titokban.Nem akar hazudni hogy folytatja ezért is egyezett bel a szünetbe.Addig szeretne szünetet,még teljesen nem tud Rám koncentrálni,és már nem jár a másik a fejében. Kérdeztem hogy ha szerelmes beléd a másik akkor mit tenne? Nem tudja..ne gondolkozzak és agyaljak ilyeneken még nem találkozott vele személyesen és nem beszéltek erről.
38. barbylove (válaszként erre: 37. - Dudu8)
2014. febr. 12. 10:37
ha valóban szeretne, akkor véget vetne annak a kapcsolatnak és nem hazudozna a szemedbe...és h valaki ennyire ne tudja mit akar?! szerintem nem lenne kérdés, ha valóban szeretne. Talán ellaposodtatok kicsit az évek alatt és most imponál neki a másik srác. De felnőtt nő, tudnia kell, hogy mi a különbség flört és komoly kapcsolat között.
37. dudu8
2014. febr. 12. 10:08
Sziasztok segitséget szeretnék kérni Tőletek mi a véleményetek.6 éve együtt vagyunk a mennyasszonyommal van egy gyönyörű fiumk. Tavaly elkezdett dolgozni és megismert egy srácot aki első alkalommal megigézte.Mondta is hogy nagyon tetszik neki a szeme.Nem volt probléma mentes a kapcsolatunk akkor különböző családi dolgok miatt. Pár hónap múlva lebukott ,ohgy telefonálgat és sms.ik azzal a sráccal,hívta én vittem neki oda a telefont,kinyomta kiment az erkélyre telefonálni és mikor visszajött azt mondta a barátnője hívta. Másnap erre rákérdeztem és mondta igen pár napja számot cseréltek. Megkértem fejezze be ha tényleg komolyan gondolja velem,tudom én is hibáztam változtattam,hogy még többet adjak neki.Boldogok is voltunk,de majdnem minden héten kiderült valami hátsó dolog vele és a sráccal. Megint megkértem fejezze be. Pár napra rá azt mondta lezárta vele ennyi,másik üzletbe ment dolgozni.Majd egy hét múlva vittem neki egy ajándékot a boltba ahol megláttam őket beszélgetni. Ő azt mondta aznap jött vissza nem tudott róla,de lezárták.Láttam rajta,hogy tényleg vége,mert olyan volt mint régen.De egy idő után megint megváltozott,többet takargatta dugdosta a telefonját amit nem szokott.Nem néztem bele soha.Kérdeztem tőle hogy a vágy erősebb e a szerelemnél,mert tudtam hogy megint a hátam mögött flörtölgetnek ismerkednek. Erre azt mondta nem tudja.Pár napra rá,tudom szemétség de megnéztem a telefonját. Tele volt a sráctól jött sms-el.Olyannal is ami 1 napra rá jött hogy beszéltünk és tisztáztunk mindent.Ekkor nagyon ideges lettem és mondtam neki,hogy beszélnünk kell.Elmondtam neki mit láttam.Elötte 4-er nézett bolondnak és hitegetett hogy vége.elmondtam neki,hogy így Nekem nem megy nem tudok benne bízni.Ő azt mondta elhiszi Ő se tudna.Kérdeztem,hogy legyen tovább,azt mondta nem tudja.Nem tudja valamiért lezárni azzal a sráccal azt hitte megy de ha meglátja elgyengül és nem tud neki ellenállni és elöjön belöle a kis ördög és gondolkodás nélkül cselekszik.Szeret tudja hogy jó ember vbagyok nem akar elveszíteni,de idő kell neki hog tisztában legen azzal hogy teljesen rám tud figyelni,és nem jön elő belöle a kis ördög.Mondtam akkor most menjünk külön.Beleegyezett.Azóta nem volt semmi nem is írt neki.Mondtam neki ne húzza az időt,mert az senkinek nem jó.nem tudja hogy a srác mit érez iránta.Kérdeztem,hogy fogja vele tisztázni és ha azt mondja többet érez és akar mint flörtölés mit fog lépni.Nem tudja.Szeret engem elveszíteni nem akar.Feleslegesnek tartjátok várni rá vagy adjak egy kis időt neki hátha rájön hogy csak egy fútó kaland ez a srác.Köszönöm
2014. febr. 10. 19:39
Amúgy én azt látom a legtöbb kapcsolatban, hogy nem a nő bolondul meg, hanem a férfi. Amikor úgy érzi, hogy végre biztosítva van a kapcsolat házassággal, meg gyerekkel, akkor uralkodni akar, parancsolgat, önző, minden életteret elvesz a nőtől, házvezetőnőnek használja...nagyon sok házasságban ezt látom. A környezetemben talán nincs is egy normális párkapcsolat sem, legalábbis most hiába gondolkozok, nem jut eszembe. Nekem is volt egy rossz kapcsolatom, ahol ugyanezek a tünetek mutatkoztak meg: a parancsolgatás, hogy alkalmazkodnom kellett, hogy minden egyes alkalommal balhé volt, ha elmentem valahová és így tovább...nem bírtam túl sokáig. Itt sok esetben bizonyos férfiak hozzáállásával van a baj...
35. csakegyharit (válaszként erre: 28. - D6b71af9a8)
2014. febr. 10. 19:36
Ahogy olvasom a hozzászólásaidat, nem irigyellek...remélem, sikerül kilépned ebből a rossz kapcsolatból és találni egy normális férfit!
34. Slyte (válaszként erre: 33. - Anyuci91)
2014. febr. 10. 19:18
Én azt olvastam, hogy több nő adja be a válást, és lép ki a meglévő kapcsolatból. Talán azért, mert a férfiak többsége még mindig azt várja el, hogy kiszolgálják, ugyanakkor rátelepszik a nőre, akinek be kell számolnia minden lépéséről. Nem csoda, hogy ilyen körülmények között inkább vannak egyedül.
2011. febr. 24. 16:49
Ez a megbolondul tulajdonság nem csak a nőkre vonatkozik, de leginkább a férfiakra jellemző, olyan, mint az influenza ragályos, de sajnos előfordul ilyesmi. Az anyós kapcsolatról korábban szóba került, ami eléggé rázós és elég sok helyen tapasztalható és nem egyszer emiatt válnak el a házaspárok. Ez teljeséggel megdöbbentő csak tudnám, hogy mitől van ez a rossz tulajdonság mi játszik közre, talán a féltékenység? Várom a választ üdv.Ágnes
32. d6b71af9a8 (válaszként erre: 31. - Winny)
2009. jan. 29. 12:20
Az meg nem igazán megoldható, hogy együtt menjünk, mert én annyira vagyok kíváncsi a kedves mamára, mint a hátam közepére! De azt hiszem, ez érthető is! Én a lehető legritkább, és legvégső esetben megyek hozzájuk! :))))))))))
31. winny (válaszként erre: 30. - D6b71af9a8)
2009. jan. 28. 14:03

Ez nagy baj!

Szeresse a gyerek az anyját,de a látogatást együtt kellene nem így a hátadmögött ez gáz!

30. d6b71af9a8 (válaszként erre: 29. - Winny)
2009. jan. 28. 13:54
Igen, ezt kellene, de lehetetlen!!!!:) Ő nem jár hozzánk, hogy itt belebeszéljen a dolgokba, de a párom nem bírja ki, hogy egy napig is ne menjen hozzá! Pedig mondtam már neki, hogy rossz pénz nem vész el!!! ;)
29. winny (válaszként erre: 28. - D6b71af9a8)
2009. jan. 28. 12:07

Szia

Úgy látom,hogy "anyuka"a legnagyobb baj forrása!Kicsit ki kell zökkenteni Őt a családotokból.

28. d6b71af9a8 (válaszként erre: 24. - Winny)
2009. jan. 28. 09:22

Szia!

Én nem tudtam semmire szoktatni, mert a kedves anyósom, már gyerek korától elrontotta! Amikor meg még ott laktunk az anyjáéknál, akkor meg ha én nem csináltam meg neki valamit, akkor anyuka ugrott.....

Ahogy külön költöztünk, csak én voltam. Ha nem akartam megcsinálni, akkor aztán voltam én minden! Meg felugrott és futott anyukához! Anyuka meg nemhogy hazaküldte volna, hogy ez így nem megy....neeeeeeeeeeeeeeem.....inkább kiszolgálta!!! Elé tette a kaját... Aztán meg én kaptam meg az anyósomtól, hogy az asszony arra van, hogy kiszolgálja az urát!

Ezek után mit tudnék csinálni????? Vagy kilépek, ebből, vagy megbolondulok!

Mióta írtam az előző hozzászólást, nagyon eldurvult itthon a helyzet! Azt hiszem, a ma délutáni beszélgetés lesz a döntő!!!!!

27. winny (válaszként erre: 25. - Gyöngyszemü)
2009. jan. 27. 20:03

Nagyon szomorú a szemed.

Ennyire nagy a baj?

26. winny (válaszként erre: 25. - Gyöngyszemü)
2009. jan. 27. 19:58

Na ez az!

A kiszolgálás nem természetes.Próbáld belevonni a melóba kis trükkökkel.

Légy 100 %-os nő:)

25. gyöngyszemü (válaszként erre: 24. - Winny)
2009. jan. 27. 18:03
Nekem is mondta már a férjem nem ilyen voltam sokkal vidámabb, mindíg viccelődő, mosolygós... Mostmeg fáradt, néha morcos, kötekedő.... Én is tudom, de belefáradtam, mindíg mindent nekem kell csinálni! :-(( Anyám aztmondta: Te rontottad el!! De akkor anno az tünt természetesnek :-((
24. winny
2009. jan. 27. 17:20

A jó házasság nem "csak" a férfin múlik.Emlékezz amikor kezdeti időkben randiztatok a párod egy örömtől viruló nőt látott,és most?

Egy elégedetlenkedő

A gyerek-ekre panaszkodó

Aranyos kis rabszolgát.

Nincs az a férfi a világon aki azért nősül,hogy mossanak,főzzenek és takarítsanak rá.

Nagyon sok mindent meg tudnak csinálni,ha az ELSŐ NAPTÓL kezdve rászoktatjuk őket:)

Nekem elhihetitetek!

2009. jan. 3. 13:40

Sziasztok! Ahogy betöltöttem a 30 évet, én is bekattantam. Úgy érzem, megfulladok ebben a kapcsolatban, amiben vagyok.... Változtatnom kell, mert az idő csak múlik...:( Én is kiszolgáló személyzetnek érzem magam! Mostanában lázadtam ez ellen, és kiálltam a vágyaim mellett, amit tudtam megvalósítottam, de ez mind veszekedéseket szül...

Pl. annyi, hogy elmegyek kicsit kikapcsolódni a barátnőmmel pár óra az egész...ez már elég ahhoz, hogy bunkó legyen legyen velem a párom. vagy most éppen szeretnék magamnak egy kiskutyát a lakásba. Olyan veszekedések vannak, ha szóba hozom...:(

Holott én vagyok aki takarít, ő alig van itthon, nem is tudom miért zavarná a kutya. Mindegy, ez is biztos azért van, mert én szeretném. Természetesen, ha neki kellene, akkor jöhetne a kutya. Ezek apró dolgok, de a sok-sok apró dolog, csak gyűlik, gyűlik....

Elég volt már abból, hogy azt érzem, csak arra vagyok jó, hogy mossak főzzek, takarítsak, és amíg befogom a számat. Csak közben itt van a ház, amit közösen építettünk, itt vannak a gyerekek...

Még gyesen vagyok, így nehéz lépnem a két gyerekkel!!! De amint találok munkát, nem fogok gondolkozni!!!:))

22. d6b71af9a8 (válaszként erre: 11. - Spinneli)
2009. jan. 3. 12:38
Imádom ezt a számot!!!!! Nagggyon jóóóó!!!!!:)))))))))
21. Castellina (válaszként erre: 20. - Gyöngyszemü)
2009. jan. 3. 12:16
Milyen érdekes. Én éltem házasságban és az volt a kívánságom, inkább lennék egyedül, mert a férfi csak púp az ember hátán, nincs szabadságod, nem teheted azt, amit akarsz és még a másik gondjait is cipelned kell. Igen, ezt érzi az ember, amikor rossz házasságban él. Most egyedül vagyok és ennek is meg vannak ez előnyei, de ... érzem hiányzik valaki, aki társam, szövetségesem lehetne. Akinél nem érzem, hogy púp a hátamon.
20. gyöngyszemü (válaszként erre: 13. - 274c9996b8)
2009. jan. 1. 23:47

Pontossan ahogy írtad! Mamár van bátorságuk a nőknek nemúgy mint régen.


De amúgy tapasztaltam a környezetemben élő nők, barátnők, mind "megbolondúltak" mintha tudatukra ébredtek volna, ahogy betöltötték a harmincat mindnek mehetnéke lett.. elege volt a házasságukból.. és csak maguknak szerettek volna élni. Akinek volt elég bátorsága az lépett is!

2009. jan. 1. 20:39
Csak azt akartam mondani, hogy a férfiak azt hiszik, csak el kell venni egy nőt, ez elég neki. És vannak egy kapcsolatban, ahol van kaja, szex és tiszta ruha. Nekik ennyi elég, és lehetőleg hagyják őket időnként meccset nézni. De a nők érzésekre vágynak, és nem arra, hogy kiszolgáló személyzetnek nézzék őket. Ezért tovább keresgélnek.
2009. jan. 1. 20:36
Számomra sok kapcsolat rejtély, hogy miért vannak még mindig együtt. Látok 50-60éves embereket, akik évtizedeket élnek le egymás mellett és képesek végigveszekedni mindet. Talán lustaságból, kényelem szeretetből maradnak együtt sokan. Ki tudja? De valakinek ez nem elég. Manapság a nők nem hagyják magukat kihasználni, megbecsülésre vágynak, tiszteletre, a férfiak pedig csak tiszta ingre és meleg ételre, időnként szexre. De hol van ebben a szerelem?
2008. dec. 29. 23:49
Szerintem nem arrol van szó, hogy megbolondulnak, ott a kapcsolattal nem stimmel valami ilyenesetekben, és igy jön a felszinre, esetleg hosszabb idő után. Ok nélkül senki nem bolondul meg csak ugy, se nő, se férfi.
16. Csigusz 79 (válaszként erre: 13. - 274c9996b8)
2008. dec. 29. 20:47
Ez igy igaz ahogy irod,sajnálom azokat a nöket akiknek lapitani kell otthon mert nem önállo.
2008. dec. 29. 20:45
Én minden évben megszoktam.......,ez van,úgy tűnik,én ilyen vagyok,és ilyen is maradok:-))
2008. nov. 25. 17:28

Nem lehet általánosítani.

Az enyéjeim mind megbolondultak.


Ezért lehet, hogy én vagyok a bolond.

13. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Genlips)
2008. szept. 14. 17:25
Nem hinnem hogy , a nök megbolondultak , csak vegre olyan idöket elunk , hogy a NÖ nincs fuggö helyzetben a ferfitol sem anyagi sem , mas szempontbol ! Nagyanyaink idejeben a ferfi tartotta el a csaladot , a nönek a dolga a haztartas es a gyerekszules volt ! 10-gyerekkel 1-filler nelkul , nem sok eselye volt a nöknek UJ eletet kezdeni ? Ma mar hala Istennek maskeppen all a dolog , ilyenforman a NÖ is mer lepni , ha nincs megelegedve az eletevel. Es , ha miert , ne ?
12. maya80
2008. jún. 21. 21:55
Egy párkapcsolat alakulása sok-sok tényezőtől függ, és már az elején le lehet vonni következtetéseket a jövőt illetően. A legfontosabbak: legyen jó a szex, közös érdeklődési kör, intellektuálisan passzoljanak, és tudjanak beszélgetni, mert van, amikor csak ez marad. Ha ezek az alap dolgok meg vannak, akkor lehet jövője, még pedig nagyon szép és hosszú jövője a kapcsolatnak. Csak tenni kell érte! Egyfolytában. Rendszeresen fel kell pezsdíteni. És akkor gyönyörű tud lenni. Sok-sok év múlva is. Csak az emberek többsége sajnos lusta, és nem becsüli meg a társat, a szerelmet, a barátságot.
2008. máj. 30. 15:06

Én letépném, de nem szakad

Még tart a szál, nem szalad

Pihen a száj a köldöködön

És érzem már, hogy valami jön


Őszre tél, tavaszra nyár

Csak ennyi kell, amennyi jár

Ameddig tart, ameddig ér

Tavaszra nyár, őszre tél


Milyen állat, ami bennem él?

Milyen állat, ami benned él?

Milyen állat, aki bennem él?

Aki helyettem élvez, helyettem fél

Aki helyettem fázik, ha hideg a tél


Eső jár a földeken

Nekem is jár valami, nem?

Valami furcsa menedék

Mögéd megyek, nem eléd


Bolond a szív, mindig remél

Mi elveszett, majd visszatér

De ott a fej magasba fenn

Ő tudja jól, mit is jelent


Milyen állat, ami bennem él?

Milyen állat, ami benned él?

Milyen állat, aki bennem él?

Aki helyettem élvez, helyettem fél

Aki helyettem fázik, ha hideg a tél


És a vágy konokul

Kiszökik és keresgél a holdon túl

Van-e élet, van-e bor

Van-e lélek zsákmánynak, valahol?


Pál utcai Fiúk: Milyen állat?

10. o.andi
2008. máj. 30. 14:52

Nem szabad hogy azt érezze megbolondul...vegyen eröt magán még ha nehéz is...mert csak egy élete van mindenkinek!!!!

Csak elöre szabad nézni...vissza SOHA!!!!!!!!!!!!!Ez a titok.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook