Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A napfény városa, Szeged és környéke fórum

A napfény városa, Szeged és környéke (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2007. máj. 3. 21:13
akkor van és Shally! Irány ide! :-)))
2007. máj. 3. 21:07

Szervusztok!


Az egyik fórumban fölvetődött egy jó kis hely... Szegeden... ugye mindenki ismeri? :)

ahol a legnagyobb, legtutibb hamburgert adják... a Kálvária sugárút és a Korda utca kereszteződésénél van...

aki nem ismeri, feltétlenül ismerje meg! :-)

(ez nem a reklám helye)

88. mr.az (válaszként erre: 87. - Cskata)
2007. ápr. 22. 14:03

boszorkányok nem csak szegeden vannak,szerintem

eléggé elterjedtek országszerte,szerencsére :))

87. cskata (válaszként erre: 86. - Mr.az)
2007. ápr. 21. 19:36

az már szerintem Boszorkánysziget marad, amíg világ a világ..:)

elvégre a szegedi boszorkányokról is meg kell emlékezni valamilyen módon...:))

86. mr.az (válaszként erre: 85. - Cskata)
2007. ápr. 21. 19:00

Lehet hogy nő az új tulaj és talán sokat mondták rá.:))

A szigetet mikor nevezik át?

85. cskata (válaszként erre: 84. - Mr.az)
2007. ápr. 21. 15:40

:)))

a Boszorkánykonyhát most Tündérkonyhának hívják..:)

84. mr.az
2007. ápr. 17. 15:48

Hali.Nekem rokonaim éltek Szegeden és 8-10-évesen soszor vendégeskedtem nàluk nekem Szeged volt a VÀROS.A nagybàtyäm asztalosként szimpadépitö volt a szabadtéri Jàtékok diszleteit épitette,sok elöadàst làttam vagy csak hallottam oldalrol ahova becsempèszett.

Késöbb rock koncertekre jàrtunk vagy a szegedi ifjusàgi napokra,az klassz volt.A Nagy Bando `80

körül egy teherauto platojàn karikaturàkat rajzolt. A Mars téren vettem az elsö farmeromat a szerbektöl, Roy Rogers,létezik még ilyen màrka?Talàn ott szerettem meg a bolhapiacot,mert valami hasonlo volt.Azota is bàrmerre jàrok mindig megàllok ha làtok egy hasonlo piacot és àltalàban talàlok kedvemre valot.

A Mars téren vettem az elsö "ALFÖLDI" papucsomat,valaki emlékszik rà? Az volt a menö csövi farmer gatya alföldi papuccsal.Volt egy jo kis sörözö valahol a szinhàz utàn...talàn Kék golyo? ott talälkoztunk koncertek elött.Szoval sok emlékem van rola,az elmult években 3-5 évenként fordultam meg arra,sokat fejlödött szép a diszburkolat a Kàràsz utcàban.Apropo...randizott màr valaki a "lo farànàl"?

A fiam mesélte, ö egyetemre jàr, hogy àtalakitottäk a régi Boszorkànykonyhàt és megvàltoztattàk a nevét,kàr.

Szoval szép emlékeim vannak a vàrosrol,olyan mint egy régi szerelem,én lettem a hütlen de mindig szivesen emlékszem rà.

83. cskata
2007. márc. 9. 23:20

valamikor régen (talán 2-3 éve) voltam Crystal koncerten, akkor még ismertem szinte az összes számukat - de időközben valahogy elkezdtek kevésbé érdekelni..;)

bár lehet, hogy egy ingyen koncertre feláldoztam volna magam, de későn láttam meg, hogy lobogtatod a jegyeket..:))) így jártam..:)

mindenesetre dícséretes a gesztus, köszi így is!:)

remélem, minden oké Veled...!;))

2007. márc. 9. 18:59
Hát, akkor ez elúszott... sajnálom. De nem is tudtam hamarabb szólni, mert én is csak akkor, négy óra körül kaptam...
2007. márc. 9. 16:11

FIGYELEM! SÜRGŐS!!!


Van két jegyem a ma esti Crystal-koncertre (19 óra, városi sportcsarnok), de én nem tudok elmenni, (meg nem is nagyon érdekel)!


(Ingyé' van!)


Várom a jelentkezőket! :-)

2007. febr. 25. 14:50

Oscar-gála - éjszakai program Szegeden


Az Oscar-gála alkalmából vasárnap éjszakai programot rendeznek Szegeden, a Belvárosi Moziban, ahol egyenes adásban látható a Los Angeles-i díjkiosztó, azt megelőzően pedig két filmet vetítenek a jelölt alkotások közül.


Vörösné Séllei Emma tájékoztatása szerint a hagyományteremtő szándékkal meghirdetett rendezvényen, 22 órától az érdeklődők megtekinthetik A királynő című alkotást, amelyet a legjobb film, a legjobb rendező, a legjobb női főszereplő, a legjobb eredeti forgatókönyv, a legjobb filmzene és a legjobb kosztüm kategóriában is Oscar-díjra jelöltek.


Láthatják továbbá A család kicsi kincsét, amely a legjobb film, a legjobb férfi, illetve női mellékszereplő és a legjobb eredeti forgatókönyv jelöltjei között szerepel.

Hajnali két órától a résztvevők egyenesben adásban követhetik az Oscar-gála eseményeit.


Az érdeklődőket mindemellett filmes játékkal, filmzenével, korábbi díjnyertes filmek részleteivel, és celluloid dreams (celluloid álmok) elnevezésű koktéllal várják Szegeden.

2007. febr. 20. 23:04
oké! Jó éjt szegedi lányok! csicsizek, csak még megteszem a tippem a Hoxa kvízen
78. mandella (válaszként erre: 77. - Esztici)
2007. febr. 20. 23:02
oké. de majd csak holnap tudom olvasni, mára végeztem, hála az égnek!
2007. febr. 20. 22:55
megírhatom priviben, ha érdekel! itten túl nyílvános
76. cskata (válaszként erre: 74. - Esztici)
2007. febr. 20. 22:55
már megnyílt..??? ilyen régen jártam volna arra..?
75. mandella (válaszként erre: 74. - Esztici)
2007. febr. 20. 22:53
Csak a troliból láttam. Igen, nekem is gyorsnak tűnt. Milyen közöd van hozzá?
74. Esztici (válaszként erre: 72. - Mandella)
2007. febr. 20. 22:52
Nem voltál még? Tündérkonyha lett a neve. Állítólag finom és olcsó. (a felújításhoz van közöm, azt nem kritizni, szerintem túl gyorsan adták át)
73. mandella (válaszként erre: 71. - Esztici)
2007. febr. 20. 22:49
Juj, én is. :-)
2007. febr. 20. 22:49

Na, majd még ezt is ki akarom próbálni. Végre felújították. Már nagyon ronda volt...


Megújul Szeged egykori kedvelt gyorsétterme, a Boszorkánykonyha, mely a nyitás után 70 féle étellel szolgál ki egyszerre közel 140 vendéget, a tervek szerint éjjel-nappal.

71. Esztici (válaszként erre: 69. - Mandella)
2007. febr. 20. 22:48
De jó! Ezt én is eltudom készíteni! Juj, lányok, most nagyon megszomjaztam koktélkákra. Uh, múltkor a Múzeum után ahogy jövünk van egy kifőzde (nem tom a nevét), ott ittunk: VBK, sör, Hubertus, Gin Tonic, Jäger. Juj, kis alkesz vagyok
70. Esztici (válaszként erre: 65. - Cskata)
2007. febr. 20. 22:45

Szia Kata! Nem baj. Finik az alkoholok :-) A teaházban az a rossz, hogy kicsik az asztalok..

Port Royalt is kipróbálom, az még kimaradt.

69. mandella (válaszként erre: 68. - Esztici)
2007. febr. 20. 22:43

néha jöhet a pina colada is, de keverni nem éri meg, már ezt is tudom... :-)


cuba libre: bacardi, kóla, lime, sok jég

68. Esztici (válaszként erre: 63. - Mandella)
2007. febr. 20. 22:42
Ez aranyos: párokat kritizálni :-) na hát én se vagyok táncművész. inkább a discoban vagyok otthon. (plusz a néptánc, Tápén kötelező volt) Remélem barátosnémmal eljutunk a Colibriba, és bevállalok egy Zombiet. Bár a cuba libre is fincsi lehet
67. mandella (válaszként erre: 65. - Cskata)
2007. febr. 20. 22:40

:-)))

de hát Szegeden inni is olyan jó!

66. cskata (válaszként erre: 64. - Mandella)
2007. febr. 20. 22:39
oksa!
65. cskata (válaszként erre: 58. - Esztici)
2007. febr. 20. 22:39

szia!:) végre valakiii..:D

Mandellával tartjuk életben időnként a fórumot!:)


én egyszer voltam abban a teaházban, de valóban nagyon klassz - egyébként is imádom a teát..:)

Koktélozni: Port Royal..:) vagy 1-2 alkalommal Corsó Cafe..

Colibriben évek óta nem jártam, Zaccban borozni voltam nemrég..


átmentünk ivós fórumba..;)))

64. mandella (válaszként erre: 62. - Cskata)
2007. febr. 20. 22:37

oké, és előre is köszi!!!

akkor szombaton pontosítunk!

63. mandella (válaszként erre: 61. - Esztici)
2007. febr. 20. 22:36

Én is még csak egyszer, nemrég, de nagyon tetszett, és elmennék máskor is. A Belvárosi moziban volt, a hangulat remek. Jönnek párok, de jócskán vannak szinglik is szerintem.

Lehet táncikálni, oktatásszerűen folyik, de lehet csak bambulni és kritizálni a táncikolókat koktéllal a kezedben... :-)

62. cskata (válaszként erre: 57. - Mandella)
2007. febr. 20. 22:35

a vasárnap délelőtt lenne nekem a jó a kettő közül, és bármilyen dvd megfelelő lesz..:)

(nem kell drágát venni!!:))

akkor szombat körül még priviben pontosítsunk időt, helyet, esetleg tel.számot - jó?

61. Esztici (válaszként erre: 60. - Mandella)
2007. febr. 20. 22:34
Köszike! :-) Latin est? de jól hangzik! nem voltam még ilyenen!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook