Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A müzliszelet hízlal? fórum

A müzliszelet hízlal? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. ápr. 11. 15:14
Van amelyikben többa cukor. Attól függ melyikre gondolsz.
2007. ápr. 11. 15:10
Attól függ,hogy milyen müzliről van szó.
2007. ápr. 4. 10:33
Egy müzliszelet tízóraira vagy vacsira szerintem "tökéletes", abból a szempontból, hogy gyors (tehát mondjuk úton is elérhető), laktat, és így önmagában egy darab (kb.100 kcal lehet?) nem hízlal.
3. gota
2007. ápr. 4. 10:27

Hízlalni hízlal, de szerintem esetleg jobb, mintha megennél mondjuk egy tábla csokit, vagy 1 zacskó gumicukrot...

Csak nem szabad nyakló nélkül enni. Azért a műzli szeletekben legalább van rost, ami a legtöbb édességről nem mondható el...

Szerintem, ha ezeket eszed, a kisebbik rosszat választod... De persze ezt is csak mértékkel!

2007. ápr. 4. 10:23

Szia!


Hizlal szerintem! Nem láttad a Tvbe, mostanába volt, hogy mennyi az ilyen termék, amivel megtévesztik a vásárlókat. Mert lehet attól valami light , hogy kevés a zsír tartalma, de a cukortartalomra senki nem figyel, és ezeknek a termékeknek a cukortartalma igen magas lehet. Ott bemutatták, hogy egy light joghurtba beleöntöttek egy kiló cukrot, és attól még a light cimke szabályosan rajt maradhat, mert a zsír tartalma nem nőt, csak a cukor. Ugyhogy szerintem tüzetesen át kéne vizsgálnunk mindent amit megveszünk, ha abból a célból vesszük, hogy ne hizlaljon.

1. ML
2007. ápr. 4. 10:09
A müzliszeletek hízlalnak-e, vagy csillapíthatjuk velük az édesség utáni vágyunkat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook