Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A munkatársnőm állandóan szivat, majd mikor ketten maradunk és unatkozik akkkor engem akar szórakoztatni, szinte nyalizik. Mit tegyek? fórum

A munkatársnőm állandóan szivat, majd mikor ketten maradunk és unatkozik akkkor engem akar szórakoztatni, szinte nyalizik. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
3. licsi (válaszként erre: 1. - 77c8114ce7)
2013. nov. 6. 22:37
Ne hagyd magad bántani. :) Attól, mert fiatalabb vagy, még nincs joga sértegetni, beszólogatni. Tedd helyre, ha "szivat", utána már valószínűleg nem akar mézes-mázos lenni.
2013. nov. 6. 22:31

Old meg!

Elnézést a lakónikus kifejezésért.

Egy felnőtt ember az ilyesmit jellemzően megoldja.

2013. nov. 6. 22:24
Négyen dolgozunk egy helyen, de minden nap 2-3 órát ketten maradunk. Egész nap beszólogat nekem, mardos, amúgy be nem áll a szája, cseveg a többieknek. Mikor ketten maradunk, ugyanúgy tolja nekem a dumát, kérdezget, meg mézes-mázas lesz, gondolom mert unatkozik... Mit tennétek? Engem nagyon idegesít, mert sokat bánt tényleg, ilyenkor meg ez van. Bedugjam a fülem? :D Amúgy idősebb nálam egy 30 évvel.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook