Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A munkáltató le tudja nyúlni a támogatást amit Szép kártyára pályázott? fórum

A munkáltató le tudja nyúlni a támogatást amit Szép kártyára pályázott? (tudásbázis kérdés)

1 2
2020. máj. 20. 21:18

Januárban a fiam is igényelt, náluk is az OTP-nél lehet csak.

Megérkezett a kártya, úgy emlékszem, 3 héten belül.

A borítékban voltak még adatok, azokkal kellett regisztrálni az OTP Szép kártya-oldalon és végül az okostelefonon van valami alkalmazás, amivel nyomon tudja követni az ottani folyószámlát. Havonta utal rá a munkáltató, ő pedig a munkahelyi étkezdében is tud vele fizetni.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
2020. máj. 20. 20:58
Mindenképp kérdezz rá, ez már biztos hogy nem normális, hogy eddig semmi.
17. Epresturmix (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 20. 20:56
Az fasza. Ugyanis nem bízom a postában mióta megloptak. Holnap hívom. Majd írok, hogy mi van.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Epresturmix)
2020. máj. 20. 20:52
Elvileg igen, de a mi esetünkben, már nem is tudom.
15. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 20. 20:51
Január óta semmi hír róla. Elvileg postán küldik nem?
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2020. máj. 20. 20:50
Igen, valóban érdekes, ezért gondoltam, hogy nem igazságos úton járnak. Persze azt sehol nem tudom úgyse kideríteni, ha támogatást vettek fel utánam.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Epresturmix)
2020. máj. 20. 20:49
Elvileg 2-3hét alatt megvan, egy ismerősöm mondta, hogy neki annyi idő alatt érkezett meg. Nekünk ugye nem tudni mikor intézték, csak azt tudom hogy mikor adtuk le a papírokat a meghatalmazást felé
12. Epresturmix (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 20. 20:47
De ez milyen már? Velem semmi ilyent nem îrattak alá. Bementem az otp-be, igênyeltem a kártyát, fizettem 1500 ft-ot. Igaz nem küldték még meg. De én semmilyen felhatalmazást senkinek nem adok semmire.
11. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2020. máj. 20. 20:45
Nem kaptam még, januárban igênyeltem. Azóta havonta jött rá és nem tudom használni. Fene egye meg őket. Holnap hívom az otp-t. Ma akartam, de elfelejtettem. 😠
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2020. máj. 20. 20:44
A közvetlen főnökömnél érdeklődtem eddig, annyit mondtak folyamatban van. Eredetileg az volt hogy sürgős, és május 5 ig meg kell lennie. Én úgy tudom, hogy a munkáltató utalja rá az összeget, ezért kérdezem, hogy zsebbe tudja e tenni.
9. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 20. 20:42
De, ha kapsz caffetériát akkor a munkáltató arra utalja az összeget.
8. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 20. 20:40
És a megbízott alkalmazottnál érdeklődtél már a kártyáról?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2020. máj. 20. 20:35
Nem a munkáltató utalja rá az összeget? JÓ esetben..
2020. máj. 20. 20:33
Meghatalmazást kellett aláírnunk, hogy a cég egyik alkalmazottja a nevünkben eljárhaz az OTPben. Nem is dönthettünk, hogy melyik bank, itt kellett. Csomó papírt ki kellett hozzá tölteni kB egy hónapja, de a kártyáról semmi hír azóta sem.
2020. máj. 20. 20:22
A szép kártya nem névre szóló? Nekem nincs, így nem tudom. Mi az, hogy le kellett adni? Ez nem olyan, mintha a bankkártyadat kérné el, amire megy a fizetésed?
4. Amaunet (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2020. máj. 20. 20:21

Ha utaltak rá az rajta lesz.

Persze, ha nincs birtokodban a kártya bárki elvásárolhatja, elköltheti a rajta lévő összeget.

Szerintem keresd meg a kibocsátót és kérj új kártyát, vagy kifogásold meg, ha még nem kaptad kézhez.

3. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2020. máj. 20. 20:15
Na az enyémet január óta küldik. Vajon amit eddig küldött havonta a munkáltató az rajta lesz, vagy elveszik így? Nem tudod véletlenül?
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 20. 20:11
Hogyan lehet a munkáltató birtokában a szép kártyád? Hiszen te szerződtél a kibocsátóval,a te címedre küldik ki.
2020. máj. 20. 19:33
Érdeklődni szeretnék, ha a munkáltatóm pályázott, a munkahelymegtartó program keretében, Szép kártyára adott támogatásra, meg tudja e tenni, hogy nem adja ide, hanem lenyúlja? Április végén azonnal minden dolgozó áll csináltattak szép kártyát, le kellett adni, majd közölték, hogy nem kapunk pénzt egyenlőre, csak ha lesz valami jutalom osztás /nem szokott/akkor arra kapnánk. Nekem ez bűzlik.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook