Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A mononukleózist mindenképp elkapja a beteg testvére, vagy ez immunrendszer függő? fórum

A mononukleózist mindenképp elkapja a beteg testvére, vagy ez immunrendszer függő? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 7. 14:49
Koszi mindenkinek!
2013. máj. 7. 14:06

Nem feltétlenül kórház, sajnos az én kislányom elkezdett kiszáradni, magas volt a láza, bedurrantak a mandulái, nyirokcsomói és nem bírt eleget inni:(

Itasd!

2013. máj. 7. 10:29

A sógornőm kisfia volt beteg, nem került kórházba, két kishúga volt, nem kapták el.

A barátnőm felnőtt lánya volt benne, senki nem kapta el a családban, a sokat vele lévő unokaöccs sem. Nem volt kórházban, viszont fontos a mindenféle fizikai megerőltetéstől való tartózkodás.

Jobbulást!

2013. máj. 6. 20:46
6 lesz juniusban a beteg es 3,5 a testver.Ezzel korhazba szokas kerulni?
2013. máj. 6. 16:16
Az én fiam nagyon beteg volt, de nem fertőzött meg senkit, sőt még csak a fertőző osztályra sem került, rendes belgyógyászati osztályon feküdt...
2013. máj. 6. 16:10
5 éves kislányom 1 hónapja volt kórházban, 1 éves öccse szerencsére nem kapta el.
3. arrival (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2013. máj. 6. 16:09

Immunrendszer fuggo.

Dolgoztam gyerekkorhazban, fertozon, ahol mononukleozisosak voltak, es sosem kaptam el. Pedig ott aztan tomenyen, egesz nap a gyerekek kozt voltam.

Kisbaba is volt a csaladban, es nem kapta el.

2013. máj. 6. 16:07
Hány éves a beteg és a testvére?
2013. máj. 6. 15:38
A mononukleozist mindenkepp elkapja a beteg testvere, vagy ez immunrendszer fuggo?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook