Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A mi "szopis" történetünk fórum

A mi "szopis" történetünk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A mi "szopis" történetünk

1 2
2012. júl. 27. 09:45
remek cikk, nekem könnyen ment a szoptatás bár eleinte nekem is fájt, de sokkal kevesebb ideig, mint neked. LLL-esek tényleg jók, segítőkészek. Lányom kétéves koráig szopott, akkor már 6 hónapos terhes voltam a fiúval, aki most 21 hós és még mindig cicizik. Úgy néz ki, jön a harmadik is, bár bevallom, már én is szusszannék egyet. Remélem, most már minden rendben lesz nálatok is!
2012. júl. 27. 09:44
Jó volt olvasni, nekem is így indult az első, csak nálunk a kislány nem is fogadta el a cicimet.. Csöpögött a tej a szájába, annyi volt, mégis csak üvöltött.. Én kb 1-2 hónapig fejtem neki, utána tápszer. Most 29 hetes kismama vagyok, és elhatároztam, hogy máshogy lesz.. Hogy a kicsit tudom majd szoptatni.. Remélem menni fog.Mindenesetre kitartóbb leszek.. :)
2012. júl. 27. 09:40
Szuper a cikk, én is így álltam neki pontosan a szoptatásnak, aztán jött a kopp és a kínlódás... De nagyon jó pozitív példát olvasni! Remélem még sokáig szeretheted a szoptatást :)
2012. júl. 27. 09:08
A második baba és 3 hónap kellett hozzá, hogy elmondhassam: szeretek szoptatni. Tudom, ez a téma sokszor összeugrasztja az édesanyákat. Remélem most nem fog megtörténni, mert a cikk célja nem ez, csupán szerettem volna leírni a mi történetünket.

Ugrás a teljes írásra: A mi "szopis" történetünk
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook