Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A média, a fogyókúra, a light cola és az aszpartam tették tönkre az életem! fórum

A média, a fogyókúra, a light cola és az aszpartam tették tönkre az életem! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2009. jún. 10. 18:07

Én férfi vagyok és a kifutós lányoknak nevezett valamik meglehetősen taszítanak, csakúgy mint sok sok férfitársamat.


Azt vettem észre, hogy nagyrészt a kifutón nők villognak nők vagy homokosok (akik nőknek képzelik magukat)előtt.


Ugyanezt a konditeremeben a férfiak körében is meg lehet figyelni. Ott az asok munka, aztán meg csodálkoznak, ha nem tetszik a nőknek az egy izomtömb van a nyak helyén.


Persze vannak kivételek és lehet haszna mindennek, de ahhoz józan ész kell. A képesség, hogy megfigyeljük a másiakt, avilágot, a környezetünket.


Ezek hiányában bizony "könnyen elbánhat velünk a világ"... Csontsoványan és betegen vagy izomkolosszusként és negyed májjal már mindegy, hogy ki a bűnbak. Megtörtént ami megtörtént, tanulni lehet belőle és lehet dolgozni rajta, hogy javítsunk a helyzeten vagy tompítsuk az esésen, az elkerülhetetlenen.

33. frollo (válaszként erre: 27. - Ében11)
2009. jún. 10. 17:49
Teljesen egyetértek!
2009. jún. 10. 17:46
igen, azokra figyelj akik szeretnek és a közeledben vannak, ne hagyd őket cserben!
31. OlíviaAnna (válaszként erre: 27. - Ében11)
2009. jún. 10. 17:46
Nagyon jó megfigyelés Ében!!! Kollektív disszonancia redukció: meggyőzik egymást, hogy helyesen döntöttek, mert túl nagy zavart kelt bennük a felismerés, hogy nagyon elbaltázták.
2009. jún. 10. 17:45

Namármost, vagy boldog párkapcsolatban élsz (adatlap), vagy (a cikked szerint) nem annyira boldogban.

Imádsz beszélgetni (adatlap), nem tudsz barátkozni (cikk).

Szerinted mások szerint az a menő, ha a média által közvetített tökéletesen néznek ki a népek.


Nem vagy te egy kicsit hipochonder alkat?


Ja és manapság nem divat 2 héttel a szülés után lefogyni a terhesség alatt felszedett sok-sok súlyfelesleget. Kinevetik érte az éppeszű népek.

29. OlíviaAnna (válaszként erre: 18. - Genlips)
2009. jún. 10. 17:38
El fog hagyni a barátod, de nem a kis melleid miatt (van akinek pont az jön be) hanem a bolondériád miatt. Ezen gondolkozz el, ne a mellműtéten.
28. OlíviaAnna (válaszként erre: 25. - Detty02)
2009. jún. 10. 17:33
Szívleld meg Detty02 tanácsát, neked nem a melleddel, hanem a pszichéddel van a gond.
27. ében11 (válaszként erre: 24. - Genlips)
2009. jún. 10. 17:30

persze hogy mást válaszolnak, mert azért van a fórumok hogy műtét után is kapjanak önbizalmat(hiszen a műcici nem oldja meg)ezért egymást bíztatják erősítik,hogy most az igazi most az igazán jó, meg hogy jobb mint a természetes-de ha ez igaz lenne, nem írnának egymásnak,hiszen elvileg a műtét után ugye a lelküknek is rendbe kellett volna jönnie.Aki évekig írogat a műmelléről az nem érte el a célt(műmelltől önbizalmat kap!)hiszen még mindig a testével van elfoglalva és méricskél gondolkozik stb. vagy felidegesíti magát ha más megkérdezi műmelle van-e.

Próbáld ki kérdezd meg őket hogy műmellük van-e ilyesmi neked fognak ugrani hiszen a lelküket a doki nem műtötte!

2009. jún. 10. 17:27

camy!

c-c fórumon ezt jobban ki tudnád tárgyalni olyanokkal, akik szintén betegek! látom, hónapok óta nem jártál arra...

2009. jún. 10. 17:19
Már bocsi, de attól sem lesz semmi megoldva, ha műmellett csináltatsz. Bár ilyen pszichés zavaroknál talán már csak ez segít. Tegyük fel, meg van, oké, valahogykikászálódsz a gödörből, újra életvidám leszel, és akkor mi lesz? Rájössz, hogy mekkora baromságot csináltál. Először be fog tokosodni, elkezd külön életet élni, mivel ez egy idegen anyag, ami nem való a testedbe, ergo megpróbálja megóvni a testedet (amiből csak egyetlen egy van) tőle. Vagy elkezdesz örgedni, löttyedt lesz a tested, az implantátum "nagyon szépen" fog kinézni egy tasakban a melled helyén. Meg hát basszus: én is olyasmi alak vagyok, mint Te és sosem jutna eszembe ilyen hülyeség. Én is fogyókúrázok, de nem a média, hanem az egészségem miatt. És különben is, ha kinyitnád a szemed, észrevehetnéd, hogy egyre inkább nem ez a mérvadó, mert mindenki rájött, hogy kurvára nem a felszín a fontos, ha belül üres vagy. Neked ott van a párod, aki elvisel. Kurvára érezd magad szerencsésnek, mert szerinted hány férfi viselné el ezt a hisztit??? Agyban kéne helyre rakni a dolgokat, meg a lelkedben, és egyből megoldódna az összes problémád. Sose várj külső segítséget, mert ilyen viselkedés mellett egy szép napon észrevszed, hogy baromira egyedül maradtál. A húgomnak is minden baja van, pedig egy vékony, szép, jó humorú ember és mégis pszichológushoz jár, és kurvára nem segít semmit, sőt egyre rosszabb. Úgyhogy nézz mélyen magadba, találd meg a lelkibékédet, mert igaza van az előttem szóloknak: nem lehet mindent másra kenni (ebben az esetben a médiára), hanem vállald fel magad és a tetteidet, és szarj másokra, azt csináld, ami Neked jó, és azokkal foglalkozz, akik szeretnek (és ne állandóan magaddal)!!!
24. genlips (válaszként erre: 22. - Ében11)
2009. jún. 10. 17:12

erre törekszem. túllépni rajta, de tényleg elborulok. ezt mutatja az is, hogy képes vagyok magamat bántani. nem elborulva már elítéltem emiatt magamat. ne aggódjatok, ekkor azért igyekszem reálisan látni a dolgokat. csak azt higgyétek el, nem könnyű megváltoztatni a tudatodat, még akkor sem, ha törekszel rá (élő példa én vagyok).

Ha felteszed a kérdésed (utolsó mondatod) a mellplasztika tapasztalatoknál, nagyrészt nem ez lesz a válasz... de ez mindegy is, camy nem is említette ezt.

23. genlips (válaszként erre: 19. - B9fb9d38f8)
2009. jún. 10. 17:05

Köszönöm, de ettől még nem lesz tényleg semmi megoldva. Örülök, hogy nálad és igazából rengeteg embernél ez teljesen rendben van. Én nem tudom, mikor vesztettem el, de még azt sem, hogy vajon kialakult-e nálam egyáltalán. Látod ez különbség köztünk. Nekem talán nem is a súlyommal van a gondom, hanem az arányosságommal: tényleg kis mell, kis fej, nagy alsó fertálytartály lábakkal együtt.

Párom partner és azért, mert javulni akarok. De itt vagyok példának, ha akarok sem tudok olyan lenni, mint te. Évek óta ezen dolgozom, a javulást az mutatja, hogy az olyan reklámokon már nem akadok ki, mint pl. görögország, horváto. reklámján (bikinis nővel reklámozzák). De legutóbb engem is meglepetésként ért. Amelie csodás életét nem néztük végig. Már az elején hmmmm, de vége felé kész passz, filmszakadás nálam. Idegbetegség, stb. Csak másnap tudtam mit kezdeni a helyzettel. Egyébként ilyenkor én is önkárosító vagyok, mert magamat is hibáztatom.

Igyekszem túllépni ezen, évek óta, de úgy gondolom, mellműtét a megoldásom. És ez nem vicc. Igyekeztem fejleszteni az önismeretemet és odáig jutottam, hogy ezt kell megtennem az arányosságomért.


Elismerem a te büszkeségedet, meg azokat is, akik akár 100 kilósan is csinosan néznek ki, őket én is megnézem magamnak és csak úgy sugárzik belőlük az önbizalom. De nekem nincs, hiába vagyok a súlyának 60 %-a, akkor is kevesebbnek érzem magam.

22. ében11 (válaszként erre: 18. - Genlips)
2009. jún. 10. 17:02

ne legyetek letörve egy kép vagy reklám miatt!

Ugyan már, fele sem igaz!Számítógép csodás alakot hajat arcot csinál!

Ez kevés ahhoz hogy rossz napom legyen, az sem érdekel ha a párom nézi, hiszen csak szórakoztatás a cél, ő is tudja, ezek a lányok számítógéppel olyanok amilyenek.műmellett meg én is fogtam, egy ismerősöm kért meg nézzem meg, milyen lett neki-kemény volt neki, mint a beton vagy két csontszáraz zsömle-persze nézni jobb volt mint fogni-és mennyi szenvedés árán lett az övé meg heges is volt!Minden önbizalomhiányos lánynak ajánlom nézze meg mennyit szenvednek a lányok egy plasztika után, hogy hiába a műtét semmi nem lesz jobb!

21. evangelika (válaszként erre: 13. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 10. 16:47

Egyetértek a hozzászólásoddal, én is hasonlót akartam írni ennek a leányzónak.

Még valami: Az életből, és ne a médiából válassz példaképet, ja, és ne azért, akarj rá hasonlítani, ahogyan kinéz. A külső semmi, az évek múlásával változik, (de amit eddig láttam, a plasztik nő csak csúnyul, míg egy természetes szépség nemesedik). A belső értékek legyenek fontosak.

2009. jún. 10. 16:45

sajnálom, ami veled történt, de ez ellen csak te tehetsz. hidd el, nem a média a hibás. és te sem!!!

nagyjából tudom, min mész át, engem 2 éve "boldogít" a crohn.

19. b9fb9d38f8 (válaszként erre: 18. - Genlips)
2009. jún. 10. 16:44

Hát ne is haragudj, de a párod partner ebben? Mellműtét? Nézd meg a netten, hogy a hírességeknek milyen károkat okoztak a mellplasztikával. Én örülök neki, hogy igazi vagyok. Igaz 42 éves vagyok, de mindenemmel elégedett vagyok még a +7 kg al is. Az is az enyém.

Büszke vagyok rá, hogy minden beavatkozás nélkül ilyen vagyok. Hiába vagyok ennyi idős és kicsit telt, ennek ellenére meg szoktak fordulni utánam a férfiak. A fiam ismerősei azt szokták kérdezni, hogy ki ez a lány, pedig egyik hírességre sem hasonlítok.

Én nem tudom az önbizalmat, hogy kell megszerezni, nekem van bőven és kívánom, hogy legyen ennyi.

2009. jún. 10. 16:34

a média (beleértve az összes reklámot, újságreklámot, plakátokat, műsorokat, filmeket is (!)) nekem eltörölte az önbizalmamat.

képzeljétek el, amikor filmet nézünk a párommal és azonnal el kell néznie, amikor meztelen mellet látunk, mert különben megint minden bajom lesz. ekkor elborul az agyam (ez a legjobb megfogalmazás) és kurvaféltékeny leszek. ugyanez számítógépes játékoknál, de pl. 1 burgerking reklámnál is ez volt.

nekem ezt okozta a média és azt, hogy mellműtétet tervezek (még nem tudom, hogy, mikor, milyet), de lesz, így nincs 100% párkapcsolatom, habár nagyon megértő, meg én is túl akarok ezen lépni...

csak elborul az agyam.

a megoldás az önbizalom növelése.

de hogy a francba, ha szinte minden filmbe, még a jó filmekbe is raknak szexjelenetet mellekkel? ha az utcán a playboy plakátjait látom, ha egy mozifilm előtti reklámblokkban a ckm lányait mutogatják (hozzáteszem rajzfilm előtt...)

na hát ilyenkor egy szardarabnak se érzem magam.

önbizalom-önbizalom-önbizalom! sok sikert camy

2009. jún. 10. 16:34

Nagyon sajnálom, ami veled történt, de szerintem butaság lenne minden felelősséget a média és egyebek nyakába varrni. Mindenki tudja, hogy milyen típusú újságok, műsorok nyomatják intenzíven ezt a fajta "trendet", nem muszáj, nézni vagy olvasni őket. Ebben az egyén felelőssége ugyanúgy benne van.

Azért is veszélyes ez a fajta gondolkodás, mert ebből az következik, hogy Te egy tehetetlen áldozat vagy, és esélyed sincs rendbe jönni, pedig ez egyáltalán nem így van. Te is leírtad, hogy a betegségeknek lelki okai vannak - bocs, ha nem emlékszem pontosan - és ez így is van. Nem kívül kellkeresni az okokat, hanem önmagunkban. De az a jó hír, hogyha megváltozik a gondolkodásmód, a hozzáállás, akkor igenis rendbe lehet jönni. Ha ez egyedül nem megy, akkor kérj segítséget - pszichológus, kineziológus, Bach-virágterapeuta .... sorolhatnám még, vagy olvass el néhány könyvet, ami ráébreszthet a miértekre és a hogyanokra. Egy a lényeg: az állapotod kialakulásában Te is szerepet játszottál, de meg is tudod magad gyógyítani, csak akarnod kell!

16. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 14. - Rinike)
2009. jún. 10. 16:33
én se vagyok 30kg, igen én rajtam is van plussz 15kg! de nem rogytam meg, bulizok, dolgozom, flörtölök, és elfogadnak a pasik igy, sőt szerintem lassan már nem divat a csontkollekció...legalábbis egy két fiu ismerosom szerint,nem vonzo, mert nincs mit fogni rajtuk. :D
15. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 12. - Édesmandula)
2009. jún. 10. 16:31
igazad van, csak bábuk, áruk, és az a baj, bocsánat a kivételnek, de a sok buta kiscsaj azt hiszi, hogy ez a jo és egészséges ha 170-180 cm és 40-45kg... eldontenek valamit és addig nem nyugszanak amig véghez nem viszik, akár az életuk árán is és akkor szép vékonyan lehet őket temetni...ebbe kell neki is belegondolnia.. orulok, hogy leirta, de az a baj, hogy ettol még nem fog változni, hacsak nem kér egy szakembertol segitséget vagy a szuloktol...
14. rinike
2009. jún. 10. 16:28
Szerintem - az adatlapodon néztem a fotód - nagyon szép lány vagy! Nekem is vannak súlyproblémáim, több vagyok, mint 100 kg a 164 centimhez, de az életet és az embereket is szeretem. Fogadd el magad, és szeresd magad, és szeretni fogod az életet is. Sok sikert kívánok hozzá!
2009. jún. 10. 16:25
szerintem is az a legnagyobb baj, hogy a médiát vádolod egy olyan dologért, amiről végulis nem tehet...saját magadnak kreáltad ezt az életet, és a legnagyobb probléma, hogy beletörődtél, bocsánat de sajnáltatod magad, ahelyett, hogy keresnél dokit, ha kell többet is és helyrehoznád az életedet...mindent meg lehet oldani, csak akarni kell, és nem mást vádolni...mivel szerintem nem kapsz elég figyelmet a párodtol, haveroktol, szuloktol, kitalálsz betegségeket, hogy azzal is magadra vond a figyelmet, de szerintem ezt a barátod nem fogja sokáig tolerálni, a szüleid be fognak sokalni, ahogy irtad barátaid már nincsenek...mérlegelni kell, hogy mi a fontos az ÉLETED vagy az, hogy sajnáltatod magad és maradsz beteg, és megvárod mig teljesen eluralkodik rajtad ez az egész dolog!
12. édesmandula (válaszként erre: 5. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 10. 16:25

nem sokszor, emberek! Mindig! az újságban nem nézhet ki olyannak, mint egy paparazzifotón! :P ezek is emberek, ugyanolyat **rnak reggel, és fogat is mosnak és van neki narancsbőre és van neki striája, de van neki menedzsere is, aki segít megszervezni a koplalást, a fotózást, meghallgatást...stb. ezek áruk, nem emberek, áruk, akiket foglalkoztatnak :P

A hírekben sem az van sokszor ami történt, és ha kell domborítanak egyfelé, hogy a másikat ne halld meg annyira...pont azért mert média, mindent osztani kell min. 2vel és még 5öt kivonni belőle! Anyukájának kellett volna ezt a fejébe vernie még 10 évesen kb...anyák, verjétek a kiscsajotok fejébe, mert ez gáz hogy médiaélet, semmi. A szükségletek piramisán ez az utolsó utáni dolog, amire egy felnövő nőnek szüksége van szerintem. Ne XYra akarjon hasonlítani bizonyos kor -ideálkeresés után-, hanem saját magát akarja megvalósítani. Erre neveljétek már magatokat csajszik.

2009. jún. 10. 16:23

Egy nagyon helyes lány vagy és ne akarj olyanlenni, mint egy tömegcikk vagy kirakatbaba. Ezek a nők mutatósak, de otthonra senkinek nem kellenek csak mutogatni jók. Ez a celebvilágból le is jön, hogy havonta váltogatják a partnereiket.

Kevesebb tv, cola több egészséges étel és örülj egy szép lány vagy és megvan mindened, hogy boldog légy. Kívánom, hogy gyógyulj meg minél hamarabb.

2009. jún. 10. 16:22

szia.

olyan szinten ahogy te leírtad, fogalmam sincs mit érezhetsz. de én is utálom saját magam, a saját külsőm, ennyiben tudom milyen érzés utálni élni.

a különbség az, ahogyan gondolkodunk. engem egyetlen reklám média , tv, hiradó, semmi nem vehetne rá hogy mindent elhiggyek amit látok. hogy az a tökéletes ha egy 175 centis lány 40 kiló. igen tisztában vagyok vele hogy a kövérség sem egészséges és nem is szép látvány. itt már az extrém tulsulyról beszélek, de én CSAK saját magamnak akarok megfelelni, és nem másoknak. ha megtalálom a tökéletes diétát, és lefogyok, csak addig megyek el amíg én úgy nem gondolom hogy ez így már ok, nem attól fog függgeni a sulyom és az egészségem hogy most épp a 40 vagy a 42 kiló a divat azt is sminkkel együtt:)


én tényleg nem okoskodni akarok, csak szerintem a hozzáállásoddal van gond. nem kell a sok idiótával foglalkozni akik a médiában elvárnak dolgokat. hogy pl sovány legyen minden nő.hidd el csak saját magad teszed azzal tönkre ha másokra halgatsz. a szivedre halgass. amit a magazinokon látsz az NEM a valóság és soha nem is lesz az:)

2009. jún. 10. 16:19
szomorú,hogy 22 évesen itt tartasz!én elsősorban a szüleidet tenném felelőssé,hogy hagytak idáig jutni!Kívánom szívemből,hogy akármilyen segítséggel is de kilábalj ebből a betegség sorozatból!
2009. jún. 10. 16:19
szomorú,hogy 22 évesen itt tartasz!én elsősorban a szüleidet tenném felelőssé,hogy hagytak idáig jutni!Kívánom szívemből,hogy akármilyen segítséggel is de kilábalj ebből a betegség sorozatból!
2009. jún. 10. 16:19

Én is sajnálom, hogy ilyen állapotban vagy és azt is, hogy el is hiszed, amit leírsz.

Minden emberben van valami szép, biztos benned is! Arra kellene törekednek ezen szép külső jegyeket, illetve a benned lévő lelki szépséget hangsúlyozd ki.

Ha ennyire látod, hogy mi folyik a médiában, akkor miért hiszed el nekik, amit sugároznak?

Foglalkozz mással, olvass szórakozz a Te korodban még ezzel kellene foglalkozni.

Ugye Te is látod mi lesz a szétplasztikázott celebekből? Szerintem nem éri meg, hogy 40 évesen egy roncs legyen valaki, azért, hogy néhány évig csodálják és sok pénzt keressen.

2009. jún. 10. 16:14

Nekem, Nekünk jó vagy úgy ahogy vagy, Mi itt biztosan nem akarjuk, hogy az elöl deszka-hátul léc manökenekre hasonlíts! Csak nyugodtan írd ki Magadból minden fájdalmadat és így valószínüleg sokat fogsz segíteni Te másokon!

Én is el vagyok szörnyedve, amikor 175 cm.-es nők le akarnak fogyni 60 kg.-ra vagy az alá!

Az Embernek rengeteg fontosabb feladata van az életben mint soványnak lenni! Azokat a feladatokat lassan Te is megtalálod és majd meg is fogsz gyógyulni!!! Én nagyon drukkolok Neked!

5. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 3. - Édesmandula)
2009. jún. 10. 16:14
igazad van, és ha valaki normálisan belegondol akkor egy ujságcikkben megjelent vékony csaj az alakját sokszor a photoshopnak koszonheti! ezt soha ne felejtsétek el
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook