Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A legjobb haverom... vagy esetleg mégis több? fórum

A legjobb haverom... vagy esetleg mégis több? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A legjobb haverom... vagy esetleg mégis több?

1 2
23. Zsóki-móki (válaszként erre: 21. - 1f0b932c00)
2009. aug. 16. 11:38
Az esély úgy gondolom meg van arra, hogy sikerüljön, de arra is, hogy nem. Egy biztos, hogy mindketten jól éreztük magunkat egymással, és most hiányzom neki, hogy lemondtam a találkozásokat. Persze azóta is az interneten nagyon sokat beszéltünk, de ezt is igyekeztem minimalizálni, mivel korábban naponta kapcsolatban voltunk és tudtunk mindent egymás életéről, a napi történésekről is. Lassan már olyanok voltunk, mintha régóta együtt élnénk,és olyanok voltunk egymásnak, mint a lelki társak, csak nekem ez már nem elég..
2009. aug. 16. 11:32

A mi szerelmünk sem indult másképp........mennyire hasonlít a történetünk :)

Ha igazi és kitartotok egymás mellett akkor összeér az utatok.......szorítok nektek!!!!!

21. 1f0b932c00 (válaszként erre: 20. - Zsóki-móki)
2009. aug. 16. 11:17
És szerinted mi lesz a folytatás? Mármint, hogy van-e esélye egy kapcsolatnak, úgy részedről mint részéről?
20. Zsóki-móki (válaszként erre: 15. - 1f0b932c00)
2009. aug. 16. 10:51

Sajnos én jól belekerültem egy olyan szituációba, hogy társat kerestem aztán meg találtam egy férfi barátot, akivel nagyon jól érzem magam, de odáig jutottam ebben a kapcsolatban, hogy vonzalom ébred iránta és sajnos részéről ez nincs meg..

Igy nem láttam más kiutat, csak azt, hogy minimalizálom a vele töltött időt, és most kapom tőle a jelzéseket amiből az derül ki, hogy hiányzom, de azt is tudom csak úgy mint egy barát.

Sajnos nem érti meg pedig elmondtam, hogy mi az oka annak, hogy nem találkozhatunk.

19. Sylvee12 (válaszként erre: 17. - 5e03fd4701)
2009. aug. 16. 03:00
Maximálisan egyetértek!!!
2009. aug. 16. 01:38

Igaz szerelem? Létezik még ilyen manapság? Néha olyan érzésem van, mintha az emberek elrohannának egymás mellett, a barátság már érdekből van, és a gyerekek is csak fajfentartásra gyártódnak. Remélem, hogy nem így van és tényleg van még egy kis pozitívum a mindennapjainban és nem csak a rohanás... Tóth Árpádnak van egy verse, a Lélektől lélekig... Nem tudom, ki ismeri. Egy részlet belőle:


"Ó, jaj, barátság, és jaj, szerelem!

Ó, jaj, az út lélektől lélekig!

Küldözzük a szem csüggedt sugarát,

S köztünk a roppant, jeges űr lakik!"

2009. aug. 16. 00:58

Elvileg eddig is távkapcsolatban voltál a haveroddal aki szerintem és ahogy a hozzászólásokat olvasom az igazi szerelmed.

Ha tényleg egymáshoz valóak vagytok az a pár év amit távol kell töltenetek egymástól ugyis elszáll és végülis nem mentél bele egy teljesen felesleges házasságba!


Az én legjobb barátaim is mind lányok nekik is van párjuk és nekem is. Van amikor a szex teljesen lényegtelen dolog két különböző nemü ember között mert az ami helyette van sokkal jobb.


Viszont a Drágámmal mi is barátként kezdtük és úgy lettünk aztán lettünk egy pár tehát szerintem minek jönnie kell az majd jön ami meg nem jön azt meg felesleges eröltetni, fő, hogy jol el legyünk a másikkal!

2009. aug. 16. 00:28

nekem szinte csak fiubarátaim vannak...persze ha megérzem hogy vki többet akar egyböl hanyagolom...


aztán egy idö után eljutottunk oda hogy végülis bevallotta egyik másik h teccem amit már tudtam ,de a barátságot nem rontanánk el,szoval marad a haverság.

15. 1f0b932c00 (válaszként erre: 14. - Pemete)
2009. aug. 16. 00:11

Én még ezek után is vallom, hogy van barátság férfi és nő között. Persze, ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor azt is elmondom, hogy egy férfi barátommal sincs olyan, hogy ne legyen szexuális feszültség, csak egy icipici, köztünk. Van barátság, létezik. De emberek vagyunk, értelmes lények, és a nagy többség tudja, hogy hol is van a határ, mit tehet egy barát és mit nem.


Apropó, egy pszichológus cikkét olvastam valamerre a neten egyszer, és volt benne egy jó példa a szexuális vonzalomra. Hogy ha egy nő együtt teniszezik, pl, mert vannak annyira jó barátok, akkor normális, hogy utána nem zuhanyoznak le a közös zuhanyzóban... Vagy hogy nem fogja hátbavágni a nőt a férfi, mint sok más férfi haverjával tenné.

14. pemete
2009. aug. 15. 22:09
Szerintem meg van barátság férfi és nő között. Nekem is van egy barátom, még az egyetemről. Bár tudom, hogy ő annak idején szerelmes volt belém, de soha nem hozta fel, tudta, hogy nem vagyunk egy "súlycsoportban". Mára ő is megtalálta a párját, én férjhezmentem, és bár ritkán találkozunk, mert messze laknak, a mai napig él a barátságunk, és amikor találkozunk nagyon jókat beszélgetünk.
2009. aug. 15. 21:44
én sem hiszek a férfi és nő közötti barátságban...azt olvastam valahol.. hogy az ellentétes nemű barátok feje fölött mindig ott az erotikus felhő... aztán meg el kezd belőle szakadni az eső.... haha... és vége a barátságnak.. Az meg még rosszabb, hogy csak az egyik szerelmes,, a másik meg nem.. ez maga a gyötrelem szerintem mindkét fél számára.. persze vannak csodák és lehet egy barátságból szerelem... s ha az lesz ez a lehető legjobb alap egy jó párkapcsolathoz..
12. Enix
2009. aug. 15. 21:35
férfi és nő között nincs barátság, erre párommal mi vagyunk az élő példa.
11. 49ca420470 (válaszként erre: 8. - 1f0b932c00)
2009. aug. 15. 21:08
Az internet segítségével már nincsenek távolságok.Akár minden nap együtt lehettek.
2009. aug. 15. 20:56

Szívemből kívánom, hogy igazán egymásra találjatok és végre igazán boldogok legyetek.

Tetszett a cikk nagyon.

9. 1f0b932c00 (válaszként erre: 6. - Ncilány)
2009. aug. 15. 18:49

Milyen sűrűn tudtok találkozni a férjeddel? Mióta tart ez így? És nem érzed, hogy a kapcsolatotok róvására ment volna a dolog?

Amúgy megkérdeztem, hogy részéről mi az álláspont. Azt válászolta, hogy több, mint barát, az biztos. De nem akar távkapcsolatot. Egyszer, régen, nagyon belebukott egy ilyenbe. Tisztában van azzal is, hogy két kapcsolat sosem egyforma, mégsem akarja. Egyelőre várunk... Hogy mi lesz, ha legközelebb találkozunk...

2009. aug. 15. 18:44
Köszi szépen a biztatást, nagyon jól esett :) Remélem, hogy tényleg több lesz belőle, mint barátság, annyi éven keresztül egymás mellett voltunk, mostmár foggal-körömmel fogok küzdeni kettőnkért :) Sajnos megint egy 3 hónapos szünet jön, amikor nem látjuk egymást... Ha nem üt be valami olyan gixer, amire nem számítok, akkor két év múlva ugyanabban a városban leszünk...
2009. aug. 15. 17:57
De szép történet..Ebből még nagy szerelem lesz:-)
2009. aug. 15. 17:04

Én a férjemmel élek, de távkapcsolatban. 200 km re van a melója, hetel. Nem könnyű.

A történet nagyon szép. Ha barátok vagytok, minden szívbaj nélkül kérdezd meg, hogy gondolta et?!. Mert szerintem ő is többet érez barátságnál. Különben csak 1 X fordult volna elő ( inkább 1 X se ) hogy megtörtént az ami...

2009. aug. 15. 16:53

Hát azért én csak harcolnék a szerelemért!

Ne vesztegess el több időt, élj, legyél-legyetek boldogok! Mond meg neki, hogy mit érzel!!!

2009. aug. 15. 16:21

Szerintem ez nem marad ennyiben!!!!

A "haverod" is érzi szerintem,hogy ez több mint haverkodás..

Én nagyon szurkolok nektek,remélem a szerelem győzedelmeskedik!!!!:D

2009. aug. 15. 16:15
ha akakják, működhet a távkapcsolat. Énis abban élek, több mint 5 éve. 210km távolsággal. De mindig megoldottuk a találkákat, nyaralást, mindent. Csak akarni kell.
2009. aug. 15. 16:13

szerintem igen is működhet egy távkapcsolat is.a nővéremnek holland barátja van,és nekik működik!Igaz hosszútávon elég elkeserítő:S

de a cikk nagyon tetszett!!

2009. aug. 15. 16:03
Augusztus 1-én kezdődött volna el új életem egy nagyszerű ember mellett, akivel én szakítottam pár hónapja. Ennek apropóján szeretném megosztani a történetemet másokkal arról a régi témáról, hogy férfi és nő között van-e barátság, hol is vannak azok a határok, létezik-e szexuális feszültség nélküli barátság.

Ugrás a teljes írásra: A legjobb haverom... vagy esetleg mégis több?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook