Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A legidegesítőbb reklám szerintem... fórum

A legidegesítőbb reklám szerintem... (beszélgetős fórum)


2006. máj. 16. 09:07
Szerintem a Fanta Bamboocha reklámok olyan idétlenek, és semmitmondóak.Engem nagyon idegesítenek. Amitől még a falra tudok mászni, a régen leadott kistehén reklámok(én vagyok a kistehén), és a mosóporreklámokat sem bírom, viszont Heiken, és a cocacola reklámok jók.
59. zse pi (válaszként erre: 58. - Ekka)
2006. ápr. 29. 17:18
Én ezt nagyon bírom. Jókat röhögök rajta!
58. Ekka
2006. ápr. 27. 19:51
Mikor a kisfiú reggel még alszik, az elmebeteg szülők meg berontanak hozzá és elkezdenek az ágya tetején ugrándozni. Na, mikor meglátom a falnak, tudnék menni.
57. Courage (válaszként erre: 56. - Aranyalma)
2006. ápr. 26. 21:29

Én ezt nem is láttam:)

Amitől anyukám falra mászik: reggelire tejet iszunk utána jön a tejszelet:)))

Mert EGÉSZSÉGES!:)

Na meg a gyerekeknek a danonino. Olyan természetes bugyirózsaszin és hupilila szine van...a calcium felszivodásához magnézium kell, nem d vitamin, de mindegy.

Plusz az egészséges tejben KAZEIN van,amit a gyomrod nem tud feldolgozni, mert nincs hozzá ENZIM. Szal ez a ragacsos cucc nagy nehezten lerakódik valahova...

Egyébként az asztalosok a mai napig ragasztanak kaazeinnel..

2006. ápr. 25. 23:11

Van még egy "kedvencem"! :)

Egy csaj sikongat, de valami írtó idegesítő hangon.

Aztán újra sikongatás, de már ott van mellette a férje is.

Aztán mutatnak egy trélert, amiről 3 új autó gurul le.

Amikor először láttam nem is értettem, hogy mi van.

2006. ápr. 25. 08:43
Na most láttam épp megint egy másik "kedvencemet":) Mikor a srác meglátja a buszon a csajt és nincs rágója..erre a szupertitkosügynök jön segíteni..
54. Dorsi (válaszként erre: 46. - Veronitas)
2006. ápr. 25. 08:37

Mi a macit csak fogyatékos macinak nevezzük.

(Sértő szándéktól mentes a megjegyzés a valódi szellemi fogyatékosok felé-gyógypedagógus vagyok.!)

53. Courage (válaszként erre: 52. - Tacus)
2006. ápr. 24. 13:45
Inkább az én fehér konyharuháimat mossa ki vele:D
52. Tacus
2006. ápr. 24. 11:57
És az a mosoporos, amire lecserélnéd a mosoporodat, miután már megvetted, ami a sarat is kimossa! persze rakja bele az én fehér salakos zoknimat. ha kimossa, le a kalappal elötte.
2006. ápr. 24. 11:27

Juuuuuj bekapcsoltam a tvt és megy a kedvencem! Tvshop! Accu slim fülbevaló! Ilyet akarok és akkor 2 hét múlva 30 kgt fogok fogyni! Nem leszek tőle éhes képzeljétek! Vajon máshova nem lehet tenni ezt a fülbevalót?:D

Biztos ami biztos:)))))

Vááááááá! Elkezdei libikóka szindróma!!:D

Na erre nem mondok semmit:)

50. Courage (válaszként erre: 47. - Ábrahám)
2006. ápr. 24. 11:24

Na ezt én sem tudom. Még hagyján volt mikor a csajjal bementek a "ruhába" és megfogták a koszt.

Bár nekem lenne egy kérdésem a csajhoz. Ha egy bazi nagy folt van a terítőjén akkor miért vasalja ki???????????????????

Úúú a robitusin eszembe se jutott. Egy dög vagyok, de lelökném azt a gyereket a székről:D

49. 549be03e80 (válaszként erre: 48. - Bige)
2006. ápr. 24. 07:52

CSak vigasztalasul: Itt idorol-idore mutatjak a legviccesebb reklamokat,kulonfele nemzetisegueket.

Es buszken irhatom, kis orszagunk egyik reklamja is kozotte van(amugy aztan igazan nem erdekli az aussi-kat Mo!!) megpedig, amikor a haver veletlenul a kutya vacsorajat ette meg a hutobol...:) megjegyzem en is jot rohogtem rajta:)))))))

48. bige (válaszként erre: 47. - Ábrahám)
2006. ápr. 24. 07:48
nahallod, ha a lányát és unokáját kell reklámozni?
47. ábrahám (válaszként erre: 40. - Courage)
2006. ápr. 24. 07:44
Igen-igen! Rögtön megugrik a vérnyomásom, amikor meglátom a kisfiú buta ábrázatát! De egy Pécsi Ildikó miért adja ehhez a nevét és az arcát??!!!
2006. ápr. 23. 21:50
Kissé lájtosabb, de ugyancsak bővelkedik képzavarban a Coccolino-maci amint száll/lebeg a mosott ruhák körül, vagy valami ilyesmi.
2006. ápr. 23. 21:49

Jajj! Eszembe jutott a Number1 förmedvény:


"Anyuuu! Amikor valaki köhög, akkor mit monduuunk?"

Anyu: ROBITUSSIN!


AGYRÉM!

2006. ápr. 23. 21:24

Az is jó, mikor a fickó a csaj betétjeit nézegeti, aztán mikor benyit a csaj pont úgy fordul, hogy nem látszik, hogy mi van a kezében.

Nem tudom az én párom hányszor nézegette az intim dolgaimat. :)

2006. ápr. 23. 18:53
Ja, és még idegesítő az is, amikor az amúgy klassz színész (szerintem (a neve most nem jut eszembe)) mondja, vagy kinéz a postaládából: "nem várt számla érkezett? satöbbi satöbbi.
2006. ápr. 23. 18:25
Meg a "partigörl", amikor meglátja, hogy ugyanolyan fantasztikus narancssárga ruhája van a másik csajszinak, és erre bevirágozza rúzzsal - hát az csúcs!
2006. ápr. 23. 17:07

"Az Ön wc-je mit mondana a háta mögött? "


Aki ezt kitalálta...

40. Courage (válaszként erre: 39. - Veronitas)
2006. ápr. 23. 14:40

jaj attól kész vagyok!

Na de Pécsi Ildikós!!!!!!!

Jaj áfonyafolt anyu szülinapján!

Váááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!

2006. ápr. 23. 14:37
na és ahhoz mit szóltok: "a mama főztje a mama főztje" - reklámozzák a házi kosztot a jó kis zacskós levessel, vagy vegetával, nem is tudom, ja, igen, delikát.
38. veronitas (válaszként erre: 35. - Courage)
2006. ápr. 23. 14:36
na hát ez az! milyen házasélet az övék, ha azt se tudják, mi van otthon a szekrényben, és az mire jó?
2006. ápr. 23. 14:14

úúú eszeembe jutott még az algoflex család:))

Kedvencem a nem tudok menni versenyre, mert megjött...Hozzá jönnek a tamponreklámok, mikor a pasi ölébe ugrálnak a csajok.. Hogyan menstruáljunk boldogan!:)

Jaj amitől még kész vagyok, a kis gyerek a wc-n...húú de büdi van...ráadásul kupakkal együtt önti a wcbe a parfümöt...

A Harpicos csajt már nem is említem. Kedves Dr Hannah Sural, aki biztos egész nap felügyeli a wc csészéjét, nehogy koszos legyen...

Ennyi a véleményem a reklámokról per pill:)

2006. ápr. 23. 14:11

Amúgy ásóka engem is kikészít, meg a milliónyi baktérium él és jön domestos és vége.

A halálom mondjuk mikor az oviban mindjárt kezdődik az előadás és jön a nem tudom melyik fejfájáscsillapító! 15 perc és bumm! Vége a fejfájának és a gyerekek elkezdenek "zenéni" erre mindenki egyszerre veszi be!!! Halljátok! Attól kikészülök! Ez a hogy csináljunk hülyét az emberekből..csak azt elfelejtik hozzátenni, hogy minden gyógyszer alapja a heroin...

35. Courage (válaszként erre: 33. - Veronitas)
2006. ápr. 23. 14:08
Én azt nem értem ha a szekrényben volt a rennie, a csaj ezt nem tudta???
34. veronitas (válaszként erre: 30. - Bige)
2006. ápr. 23. 14:03
ezt még nem is láttam.
33. veronitas (válaszként erre: 20. - Tacus)
2006. ápr. 23. 14:01

jé, mi is körkapcsolásnak hívjuk... :-)


Én is nagyon sok reklámot utálok, jóval többet, mint amit szeretek.

De sok "elgondolkodtató" is van, úgy értem, bakiparádé...

Például szerintem sokszor nem gondolják át kellőképpen a reklámkészítők, hogy tényleg teljesen a valóságnak megfelelő legye a dolog. Itt van a házaspár, gondolom, jó ideje együtt vannak, mert van egy tízéves forma leányuk. Na már most a csajnak rendetlenkedik a gyomra, a psi meg előveszi a szekrényből a Rennie-t, és azt mondja: "Próbáld ki a Rennie-t".

Na, nem tusom, értitek-e, mit akarok ebből kihozni. Szóval nem valósághű, na.

2006. ápr. 23. 13:30
ásóka, ne ttudjátok meg!!! nekem volt ilyen kis lényem, és tényleg felnyitja a körmöt,(igen, most bárki sikíthat!!!) de ne izguljatok, nem fáj. Csak baromi ronda. Vagyis tényleg "valódi" a reklám. már csak az hiányzik, hogy a betét se kék folyadékos legyen...
2006. ápr. 23. 12:58

Igen, "Grillhús" Dorka a szép haját lóbálja...

Meg a szuper Nívea krém a narancsbőrre... Ki kéne próbálni, én is úgy riszálnám utána a hátsóm??? No, meg világítana a combim!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook