Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Közvélemény kutató cégek, honnan tudják meg a telefonszámunkat, ha nem vagyunk benne a telefonkönyvben? fórum

A Közvélemény kutató cégek, honnan tudják meg a telefonszámunkat, ha nem vagyunk benne a telefonkönyvben? (tudásbázis kérdés)

15. f8db0709b8 (válaszként erre: 14. - 9933e6cc1b)
2009. júl. 4. 18:06
Én az ilyeneknél a mobilt adom meg.......de a vezetékes csörög állandóan!
2009. júl. 4. 18:02
Sokan töltenek ki nyereménylapokat a neten,vagy valahova regisztrálnak,és elsiklanak egy lényeges pont felett.Elfogadják a felhasználási feltételeket de azt nem nézik meg,hogy ez mit is tartalmaz.És ha valahova leírta a telszámát akkor már hopp,máris tudják többen.Persze mindenki esküszik arra,hogy ő sosem adott ki ilyen infót,így inkább maradnak annál,hogy a szolgáltatók eladják.
2009. júl. 4. 17:30
Ez engem is érdekelne!
2009. jún. 19. 08:13

Az biztos, hogy a "SZOLGÁL"tatók tudatzavarban szenvednek. Elvileg minket ELTARTÓIKAT kellene "SZOLGÁL"niuk, de mivel a PÉNZT szolgálják, így ki is szolgáltatnak bárkinek aki ezért azért pénzt kínál.

Nyilván "lehetne" jogi/törvényi úton ezt szabályozni, de sajnos a jogot is magaalá gyűrte a pénz.

Még nem találtam meg a "szolgáltatókra" a legmegfelelőbb kifejezést, de inkább kiszolgáltatottakat generálóknak nevezném őket.

Ha így nézem, olyan genszter kategória.

2008. okt. 18. 20:28
Megveszik az adatokat!
10. winny
2008. okt. 18. 19:14

Nem szabad végig hallgatni az ajánlatokat.

Hogy honnan tudják a számunkat?

Ez jó kérdés!

Az én számom is titkos és mégis kaptam már hülye ajánlatot.

2008. okt. 17. 19:26
Nekem is szoktak wellness hétvégéket ajánlani, én is lecsapom a kagylót. A legdühítőbb az, hogy telefonszám kijelzés NÉLKÜL hívnak fel.
2008. okt. 17. 18:25
Elég idegesítő, főleg azért,mert ők soa nem írják ki a számukat. akkor miért kellene nekem bámilyen idióta kérdésre válaszolni. Sokszor olyanokat kérdeznek,hogy hány autód van,jársz-e külföldre nyaralni,stb. Mi köze hozzá? Én is egyből elhajtom őket!!!
7. gabcsi8080 (válaszként erre: 6. - Katácskák)
2008. okt. 17. 09:37
Én is felháborítónak tartom.De sajnos ez van.....
6. katácskák (válaszként erre: 2. - Gabcsi8080)
2008. okt. 17. 06:00
pénzért adják ?-nem is gondoltam ..
5. jozsef.csoke (válaszként erre: 2. - Gabcsi8080)
2008. okt. 5. 17:50
Mint jogász,ezt csak megerősitem. Lehetne pontositani,a lényeg a hozzászólásodban benne van
2008. okt. 4. 09:26
Nekem állandóan "wellness hétvégét" ajánlanak. Már a másodiknál lecsaptam a telefont.
2008. okt. 4. 09:18
Sajnos ez van,már én is nagyon unom mikor 1 nap többször is zaklatnak.
2008. okt. 4. 08:55

Nagyon egyszerű kérdésedre a válasz.Mivel ti is fogyasztók vagytok, mármint villany, víz, gáz stb...

ezen kedves szolgáltatóink jó pénzért eladják az infókat rólunk és ezúton találnak meg.Ja és a mobil szolgáltatóink is hasonlóan kedvesek.....ennyi.

2008. okt. 4. 08:39

Kedves tagtársaim

Most egy számomra,nagyon érdekes kérdés jutott eszembe.Jelenleg Somogy megyében,egy picike falucskában,Szenyéren lakom,már több mint 8 és fél éve.MIÓTA ITT LAKUNK SOHA NEM VOLTUNK BENNE A TELEFONKÖNYVBE.Mégis sokszor előfordul,hogy felhívnak minket ismeretlenek,többek között közvélemény kutató cégek is,és magánszemélyek is.Most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy nem e tudnátok nekem megmondani,hogy honnan tudják meg a telefonszámunkat,ha nem vagyunk benne a telefonkönyvben?Ugye tudtok ebben nekem segíteni?Nagyon szépen köszönöm

sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook