Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A koronavírus korlátozásoknak, kijárási tilalmaknak van bármilyen hatásuk a születések számára? fórum

A koronavírus korlátozásoknak, kijárási tilalmaknak van bármilyen hatásuk a születések számára? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. márc. 22. 09:37
Jelenleg kb. 80 millióval növekszik a világ népessége évente, úgyhogy egy darabig biztos nem kell aggódni, hogy elfogyunk.
18. brandy85 (válaszként erre: 17. - Brandy85)
2021. márc. 22. 08:50
*dolgozik
17. brandy85 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. márc. 22. 08:49
Màr akinek. Nem mindenki otthonról folgozik ám!
16. Borian (válaszként erre: 13. - Be95e6ff22)
2021. márc. 22. 07:33

Nagyon sokan elveszítették a munkájukat, vagy csökkent a fizetésük, szerintem őket a csok nem ösztönzi semmire.


Minket ez szerencsére nem érint, és nem is tervezünk már babát, de ilyen körülmények között nem szívesen vállalnék. A kismamák, gyerekek nem kaphatnak oltást, épp tegnap olvastam, hogy több kismama van lélegeztető gépen. De ha minden simán menne, akkor is ideges lennék, lesz-e orvos, személyzet, nem jöhet be a férjem, mi lesz a babával, lakásfogság, hogy ne kapjon el semmit?

15. Borian (válaszként erre: 13. - Be95e6ff22)
2021. márc. 22. 07:30
Nálunk nincs szigorú "elvonulás", ajtócsukás és mi előbb elálmosodunk, mint ők. A férjem szégyellős is a hangok, stb. miatt. Néha átmennek a nagyszülőkhöz, az az egyedüli lehetőség. :-)
14. NomNom (válaszként erre: 11. - Borian)
2021. márc. 22. 07:25
Lehet nincs köze hozzá de ismerősi körben igen csak "baby boom" van. De lehet inkább közre játszik h benne vagyunk a korban.
2021. márc. 22. 07:23

Ez szerintem összetett dolog.

Adná magát, hogy többet vannak otthon az emberek, több a szex.De ugye a több szex nem jelent automatikusan több teherbeesést is, mert a védekezni még lehet.Egyébként nálunk szerintem a CSOK jelent nagyobb indíttatást a gyerekvállalásra, nem a szülòk home office-a....

De, van aki most, ebben a helyzetben nem akar szülni, nem akar várandósan a leállt egészségügyben kiszolgáltatott lenni, maszkban szülni, stb.Kivár.És olyan is van, aki lemond a gyerekvállalásró, mert nem akar ebbe az új, pandémia hullámokkal teli világba gyereket szülni.

Ami a kamaszgyerekek “fogamzásgátló” hatását illeti:azt hittem, inkább a kicsik jelentenek gondot, akik a szülőkkel alszanak vagy random időpontokban ajtót feltépve vágtatna, a szülők szobájába, és hétvégén is reggel fél hatkor kelnek.A kamaszok nem csukódnak be este a saját szobajukba, és a szülőknek nincs módjuk este, vagy a korai ébredés után magukkal foglalkozni, amikor a kamasz alszik?Nekem kilenc éves koromban született a testvérem, és a szüleim ugyanakkor voltak otthon-házon kívül mint én (tanárként ugyanúgy az iskolában voltak), valahogy mégis megoldották a testvér dolgot.Estétől reggelig megvolt a privat szférájuk a saját szobájukban

12. Borian (válaszként erre: 8. - Vivo44)
2021. márc. 22. 06:27
Próbáltál már szexelni, ja két kamasz van otthon 24 órában?
11. Borian (válaszként erre: 8. - Vivo44)
2021. márc. 22. 06:26

Igen, azt hitték.


De győzött a józan ész, és az emberek inkább kivárják, míg normalizálódik az egészségügy és a gazdasági helyzet:


[link]

2021. márc. 21. 22:48

Születések száma nő,halálozások száma nő.



Mondhatnám "embertelen" stílusban:a természet kompenzál.

Valójában békében és egészségben a legpozitivabb dolog a népesség növekedése.

9. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 21:20

Csökkenni????

Más világon élünk???

Nőnek az adatok nem csökkennek!

Ahogyan a születési adatok is nőnek.

Nőnek a pszichológiai esetek, a gyilkosságok, a bűncselekmények a fertőzöttek és sajnos a halottak száma is.

Egy valami csökken a koronavírus következményeként, az pedig a türelem!

8. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 21:16

Már most is vannak kutatások, feltételezések, hogy a koronavírus egyik "hozadéka", hogy számszerűleg többen esnek nők teherbe az elmúlt 1 évben, mint az azt megelőzőleg számított egy évben.

Tehát a /maradj otthon/, a kijárási korlátozás, a bezártság több szexuális együttlétet eredményez és nem kevesebbet, ez már látszik most is.

7. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 20:49
Ismerkedj neten. Mint a többi ember.
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 20:48
Ismerkedéstől évek telnek el a szaporodásig. Általában.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. márc. 21. 20:38
Ismerkedni viszont nincs...
4. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 20:29
Majd a brit tudósok ki számolják.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 20:20
Ha arra gondolsz, hogy az alkalmi partnerek kevesebben lehetnek. Nem hiszem.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 20:15
Miért csökkenne? Minden este otthon, van idő meg alkalom szexelni
2021. márc. 21. 20:02

Tegyük fel kimutatható, hogy ezek miatt csökkent-e az újszülöttek száma?


Ha életben maradnak a jelenlegi intézkedések 2, 5 vagy 10 évig felbecsülhető mennyivel fog a Föld lakossága csökkeni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook