Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A K.KABA soha tobbet be nem megyek..... fórum

A K.KABA soha tobbet be nem megyek..... (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 16. 19:31

még egy tipp ha bemész az üzletbe panaszt tenni, akkor menj amikor a legtöbb vevő van ott, mert akkor sokkal készségesebbek az eladók főleg ha határozottan hangosan de nem orditva meséled el hogy hogy jártál velük:D


pl ha cipőt viszek vissza, mindig szombaton megyek, és odapofátlankodok előre mikor a leghosszabb a pénztárnál a sor, még egyszer sem vitatták a dolgot... 20 vevőt vesztettek volna...

2012. máj. 16. 19:31

Szerintem is egyszerűen bemész, keresel egy főnököt, és biztos el fogják intézni.

Pláne, ha Neked pont ez tetszett volna, és árban is megfelelt!

15. moonlight13 (válaszként erre: 12. - 91d4989ab9)
2012. máj. 16. 19:30

Azért az ügyvéd is csak pénzért dolgozik! Nehogy mér ezért ügyvédet is fogadjon!

De tényleg nehogy átvedd, mert a végén még azt mondják, hogy Nálad ment tönkre!

14. 91d4989ab9 (válaszként erre: 11. - INDUS11)
2012. máj. 16. 19:28

jaja ne vedd át ne ird alá, szomszédnak is szolj ő se vegye át ő se irjon alá, stb...



a fogyivédelemhez ráérsz menni ha te nem jársz sikerrel

2012. máj. 16. 19:28
Nem át venni!
12. 91d4989ab9 (válaszként erre: 6. - Borsika)
2012. máj. 16. 19:26

mondd meg nekik hogy találtál máshol másikat és mész a pénzért, beszélj a fönökukkel vagy annak a főnökével ragaszkodj ehhez ha nem meg kérj meg egy ügyvédet irjon nekik egy hivatalos levelet amitől beszarnak



tuti hogy pár alkalmazott bakizott és a nagyfőnök tudta nélkül akarták rendezni

2012. máj. 16. 19:23
Nálam ez elvi kérdés is lenne. Amit tudok mondani, az az, hogy ha panaszt teszel a fogy.védelemnél -és valószínűleg te jönnél ki jól a dolgból, akkor nem szabad átvenned az árut, nem szabad aláírni semmit! Ezt még régebben mondta egy ismerősöm, aki a fogy. védelemnél dolgozott.
2012. máj. 16. 19:23
de csak amig át nem veszed a szakadtat, amint átvetted már semmit nem tehetsz
2012. máj. 16. 19:23
lehet hogy a főnökük nem is tudja hogy szétszakitottak egy bőrkanapét, igy a fönökük megkeresése is adu ász lehet a kezedben
8. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Borsika)
2012. máj. 16. 19:22

Teljesen érthető a felháborodásod! Szerintem se fogadd el, de mindenképp kérj valami árengedményt, ha már időre nem lesz ott a lakásodban semmiképp!

Az meg megint más kérdés, hogy milyen minőségben tudnák megjavítani? Lehet, hogy attól is rosszul lennél, és az csak utólag derül ki!

7. de Luca (válaszként erre: 6. - Borsika)
2012. máj. 16. 19:16

Akkor csak keményen! :-D

Ebben látod igazad van, azt én sem csípem, ha mások veszik el az időmet és energiámat, én is el tudom herdálni.

2012. máj. 16. 19:14

:) persze tipikus apro bosszusag...nem is spilazom tul, csak ez mar a sokadik " apro " bosszusag ami az ember eletet azert csak csak megkeseriti, mert mindig vmi hulyeseg miatt kell idegeskedni...de ha nem is idegeskedsz vele, ezek plusz idot es penzt vesznek el az ember eletebol...mert majd en telefonalgathatok, hogy mi van, hogy lesz, mikor jon meg mar az uj kanape...akkor ujra egyeztesd le a kiszallitast stb...

Nekem kicsit " budi a story " mert a raktarbol hivtak...es olyan szagu volt a dolog mintha ezt sutyiba akartak vna elintezni...aztan amikor nem egyeztem bele ( mivelmondtam, hogy jo akkor alapodjunk meg x % arenegdmenyben, hiszen hibas arut vennek at...akkor nagyon ellenkezett a pasi, hogy hat azt nemigazan lehet :)))

Hat kivacsi vagyok mi lesz a tortenet vege:)...

Zsuzsa egyenlore egyebkent valoban a fal melle tolva akartuk hasznalni, de pont amiatt vettunk olyan kanapet, aminek a hata nem szovet ( joval olcsobb is lett vna ) mert a nappalink berendezese olyan, hogy kihuzva elforgatva is lehessen majd hasznalni...en meg szeretek rendezgetni es valtoztatgatni a butorjaim helyet, mert par ujkiegeszito, es teljesen mas a hangulata a lakasnak :)

2012. máj. 16. 18:58

Ez adott helyzetben max. egy kicsit bosszantó. Nem spiráznám túl, azt tenném, amit Zsuzsa írt. Ha tök mindegy, milyen a hátulja, úgysem látszik, és tényleg megcsinálják, akkor legyen az egyből szállítás jókora kedvezménnyel, ha ez így nem jó, akkor viszont egyből utalják vissza a pénzt, kérjenek elnézést, és csákó.

Ezek az élet igazi gondjaihoz képest bagatell dolgok. Gondolj arra, hogy pár hónap múlva már nevettek az egészen :-)

2012. máj. 16. 18:58
En ilyen esetben tuti visszakernem a penzt , mivel nem szakadtat hanem uj arut vettem. A szakadtat semmikeppen nem vennem at.
3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Borsika)
2012. máj. 16. 18:50

nyugi, ne bosszankodj mert felesleges, örülj neki hogy szoltak hogy kiszakitották, nem csak odacseszték neked szakadtan hogy nesze ez van.


gondold át döntsd el hogy kell e a szakadt javitva és kérsz rá valami árengedményt mert ugyis csak fal mellé tólva fogod használni


vagy kell egy nem kiszakadt de vársz rá 2hetet, rajtad múlik


szerintem az is megoldható hogy kéred vissza a pénzed és máshol veszel rajta valamit


vagy nem kéred vissza de mást veszel rajta náluk


döntsd el mit szeretnél, majd hivd fel őket hogy ezt és ezt és igy akarod


ha esetleg ellenkeznek, mondd azt hogy adják meg a főnökük számát és majd az ügyvéded felhivja.


:D

2012. máj. 16. 18:48
Semmiképpen ne fogadd el a hibásat. Nem tudom otthon ,hogy működik de nállunk bármilyen panasszal élsz figyelembe veszik. Ha kell menj be,kérj panaszkönyvet és fenyegetőzz a fogyasztóvédelemmel.
2012. máj. 16. 18:42

Sziasztok!

Epp koltozkodes kozepette vagyunk, az uj lakasunat rendezgetjuk be, a butorok tobbseget az ike.bol szereztuk be, mert realitve olcso, es tenyleg jo minoseguek, a kik.bol is vettunk par dolgot ( tobb szazezes tetelben ), a hetvegen rendeltuk meg onnan a hon ahitott kanapenkat, amire az utolso fillerunket is rakoltottuk, 7 vgn eloleget fizettunk, tegnap pedig a teljes osszeget, mert ugye 8 napon belul haladektalanul torleszteni kell a fennmatado osszeget MERT KULONBEN.....

ERRE moost este 6 kor hivnak a kik.bol, hogy hnap reggel van egy kiszallitasunk, ( mondom pontosan ) eshat az van, hogy KISZAKITOTTAK a BORKANAPENK hatuljat, de ugye nem gaz...mert kihozzak, es akkor MAJD javitjak....

Komolyan ... Nem kaptam hirtelen szikrat....hogy...MI VAN???? majd itt osszefoltozgatjak vagy mit gondolnak???? En meg 10 evig (mert nyilvan nem evente cserel az ember kanapet, folleg ha mar egyszer nem kis penzt aldozott egy borkanapera ) azt fogom lesegetni, hogy hogy takoltak ossze? Meg egyebkentis, ha nekem kotelessegem idore kiperkalni nekik az osszeget, akkor egy hibas arut, hogy gondoljak, hogy atveszem????!!!! Komolyan felhaborito...ja es sorryy de ha nekunk uj kell, akkor hat sajnos azt meg kell rendelni a gyarbol...ami nyilvan nem fog holnap reggelre, de meg jovo 7 re sem ideerni....es ha nekem baromira surgos lenne ( ami egyebkent miet ne lehetne, hiszen kihuzhato, agynemutartos, azaz alvasra alkalmas fefkvohely...es mi van, ha annak tudataban, h. Hnap erkezik a kanapem, a regit kidobtam, most a foldon kene aludjak 3 vagy kitudja hany hetig????)

Azon filozom, hogy ha 8 napon belul nem erkezik meg, akkor vhol panaszt teszek...kerdes, hogy hol lehetne...

Felreertes ne essek...nem vagyok en egy ilyen mindenbe es mindenkibe belekoto harpia...tenyleg nem..sot...neha tulsagosan is empatikus vagyok...de annyian visszaelnek ezzel...es a " tokom tele" ( ha lenne ) azzal, hogy mindig mi vasarlok szivjuk meg, a multik meg persze eloskodnek rajtunk....es ez minden aruhazlancra ervenyes... Bar furcsa...ike.val SOHA SEMMI ( eddig ) problemam nem volt, mindent egy karcolas nelkul kiszallitottak, es gyonyoruen osszeszereltek ... Azt mondtak, hogy 9 re hozzak a butorokat, 8:55 kor hivtak, hogy a haz elott vannak...

Huh tok jo vokt kiirnom magambol :))

Veletek tortent mar hasonlo?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook