Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A kisfiam nem néz a lába elé, ez baj lehet? fórum

A kisfiam nem néz a lába elé, ez baj lehet? (tudásbázis kérdés)

7. Lucille (válaszként erre: 6. - 6b4c154f13)
2023. aug. 28. 09:10
Látom nagyon nem értesz a gyerekneveléshez.
2023. aug. 27. 13:03
Szólj rá, hogy állj meg kishfiaaaam!!! Mondd meg neki, hogy srác, ha már mindenképp esni akarsz, ess puhára! És esésnél a kezeire essen inkább, ne a fejére, mert az érzékeny pont.
5. kaffma (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 27. 12:52
Hát meg is válaszoltad a kérdést, és én sem értem ilyen korban a papucsot, szerintem is egyértelmű, hogy ekkora gyereknek csak lábat tartó lábbelit adunk. Persze jó kérdés, hogy akkor minek árulják, de egyértelműen nem hasznos...
4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 27. 12:16
2 és fél évesre nem adnék papucsot. Csak a lábát jól tartó 3 pántos szandált. Az 5 évesem is csak úszáskor papucsozik.
3. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 27. 11:57
Akkor ne legyen rajta papucs. Milyen papucs amúgy? Nyár van legyen mezítláb, amugyis az a legjobb. Máshol nincs ilyen gond csak otthon és csak amikor az van a lábán?
2023. aug. 27. 09:37
Meg az uj papucs ais lehet ludas, mert azt mondtak, h max 1cm vel lehet nagyobb, es hat tenyleg picit nagy. Eszembe jutott, h meg othon is volt, h parszol megbotlott az uj papucsaban. Mezitlab pld nekem ezt vegkepp nemcsinalja...
2023. aug. 27. 08:30

Sziasztok, 3 hete elkoltoztunk es a kisfiam nagyon szorakozott lett azota. Es amit eszre vettem h nem nez a laba ele es egy nap parszor emiatt megbotlik es elesik. Pedig a szeme szerintem tul jo, mert eszre vesz apro dolgokat is. De ha megy, nemfigyel sokszor.

Nembotlik meg a lababan, foldben, nem esik le a semmiert.


Pld jon hozzam, szalad, nemveszi eszre h kiall a szek allja es megbotlik benne.


Egybkent ugyes, tud maszokazni, szepen at masza, nemvolt gond sose semmivel. Amiota uj lakasban vagyunk ezt tapasztalom...


Szerintetek? Tul aggondom?


2 es fel eves...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook