Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Király fórum

A Király (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
41. 71ddaa07fa (válaszként erre: 39. - Channa*)
2022. dec. 28. 17:41
Ezt úgy gondolom azért másképp is el lehetett volna intéznie. Valamivel finomabban. Annyit kellett volna mondania, hogy máskor a paradicsom mellé, zsíros kenyeret is dobjál te paraszt.
40. gyöngy:) (válaszként erre: 36. - 71ddaa07fa)
2022. dec. 28. 17:19
Uhh, de durva ez a videó!😯
39. Channa* (válaszként erre: 36. - 71ddaa07fa)
2022. dec. 28. 17:16
Bár nekem nincs olyan szókincsem, hogy ilyeneket mondjak, de teljesen megértem, hogy kiakadt.
38. 71ddaa07fa (válaszként erre: 35. - Michelle.r)
2022. dec. 28. 16:41

Persze ez is benne van, hogy mindenkinek bizonyítani akart, de kevés ember volt eddig a sorozatban, akihez normálisan viszonyult, azokhoz is csak ideig óráig.

Persze volt aki frappánsan visszavágott neki, gondolok itt Erdős Péterre, a Pa-dö-dö-s lányokra, vagy a menedzserére.

De mikor azt részletezik, hogy a menedzsere azért szerzett új vokalistákat, mert a régiektől kankót kapott, az már azt gondolom egyértelmű a besározása akar lenni. Ilyen mélységekben semmi esetre sem szabadott volna belemenni a dolgokba. Mondom ezt úgy, hogy sosem szerettem őt.


Olasz Renátót kicsit viszont féltem, hogy bele fog ragadni ebbe a karakterbe. Hasonló figurát alakított az Aranyéletbe, illetve láttam egy színházi előadást aminek az volt a címe, hogy 10. Ott is hasonló volt a szerepe.

37. gigi> (válaszként erre: 36. - 71ddaa07fa)
2022. dec. 28. 16:35

Ez igen! Ez a videó meg mutatja,milyen is ő valójában.

Pár Edda dalt kedvelek,de Attila sosem volt a kedvencem.

36. 71ddaa07fa (válaszként erre: 34. - Gigi>)
2022. dec. 28. 16:30

Azt gondolom, valóban ilyen lehetett, de ezeket a dolgokat, ha mindenki tudta , miért nem akkor hozták nyilvánosságra, mikor még élt? Miért egy halottat kell befeketíteni, aki már nem tud védekezni és nem tudja megcáfolni, vagy alátámasztani, ami a filmben elhangzik róla?

Egyébként Pataky Attila pont ilyen. Kifelé ő is azt mutatja mekkora szeretet van benne, de a koncerteken sokszor kimutatta már a foga fehérjét. Valaha imádtam az Eddát, fiatalon rengeteg koncertjükre jártunk a barátokkal, de most már miatta inkább hanyagolom.

Ez a video is jól példázza:

[link]


Ahogy Lakodalom Lajos is egy nagyképű rátarti pöcs. Itt a városban nagyon nem szeretik. Feleségem egy boltban dolgozik, ahova többször bement már vásárolni, de állítólag igen magasan hordja az orrát, nagyon flegmán beszélt vele és a kolléganőivel is. Bár mióta kinéz neki pár hónap mozigépész tanfolyam, azóta valamelyest meghunyászkodott.

35. michelle.r (válaszként erre: 30. - 71ddaa07fa)
2022. dec. 28. 14:50

Én nem érzem úgy, hogy befeketítenék. Nekem egyébként vegyes érzéseim vannak a sorozattal. Olasz Renátót nagyon szeretem, de ez a figurája nem tetszik. Nekem nagyon éles a vonal a két színész játéka között, Ervint sokkal inkább érzem Jimmynek. Renátó túl jól is néz ki hozzá.


Apámnak volt egy háza Ráckevén az Angyali szigeten, ahol Jimmynek is. Sokszor összefutottunk Cini néni kocsmájában, ahova fröccsözni és hagymás zsíroskenyérért jártunk. Ritkán volt józan, és abszolút nagyképű pöcsnek látszott.


Nem tudom mennyire sztorihű a sorozat, de az a momentum, amikor az anyjának büszkén meséli, hogy megnyerte a fesztivált, és annak egy kérdése volt: mennyit fizettek érte, sok mindent megmagyaráz a viselkedésében.


Én inkább látom egy szeretetéhes, mindig és mindenkinek bizonyítani akaró kisgyereket látok benne, mint egy nagyképű seggfejet. Az anyjának egy kedves szava nem volt a történet szerint.

34. gigi> (válaszként erre: 30. - 71ddaa07fa)
2022. dec. 28. 14:24

Pontosan így van ahogy leírtad. De azt, hogy ki adott infót a film készítőinek nem fogják a nézők orrára kötni.

Nagy Ervin játéka, számomra már _már durva. Vagy valóban ilyen volt sokak kedvelt énekese? Mikor már futott a szekér tényleg nem érdekelte őt semmi, nyíltan és gátlástalanul meg alázott mindenkit? Hát nem tudom...

33. 71ddaa07fa (válaszként erre: 31. - Channa*)
2022. dec. 28. 13:57
Biztos nem a családtól kérték, az világos. Úgy gondolom, ha rajtuk múlna, már szentté avattatták volna. :)
32. 71ddaa07fa (válaszként erre: 23. - Gyöngy:))
2022. dec. 28. 13:48
Pataky Attiláról is lehetne azt hiszem egy ugyanilyen filmet összehozni. Neki is van és volt elég sok érdekes dolog az életében. Csak, hogy egyet említsek, Kun Péter az egykori gitárosuk halála máig is tisztázatlan. Persze arra is született egy verzió, de ott is sokismeretlenes az egyenlet. :)
31. Channa* (válaszként erre: 30. - 71ddaa07fa)
2022. dec. 28. 13:45

Szerintem nem a családjától kértek infót.

Amikor még nem adták, már volt cikk arról, hogy a családja ki van akadva.

Nem olvastam el a cikket és lehet, hogy nem is arról szólt, csak a címe volt hangzatos...

30. 71ddaa07fa (válaszként erre: 17. - Gigi>)
2022. dec. 28. 13:42

Nekem az a furcsa ebben a filmben, hogy az egész arról szól, hogy befeketítse Jimmyt.

Az érdekelne, hogy ezeket az infókat vajon ki adta a film készítőinek. Illetve kinek állt érdekében befeketíteni az egykori énekest. Mert az eddigi 6 részben egyetlen pozitívumként csak a hangját lehetne megemlíteni, egyébként tele van a film olyan dolgokkal, amivel lejáratják őt. Elég sok személy megjelenik a filmben, aki az énekes életében valami szerepet játszott. Rengeteg karakter feltűnik a sorozatban ( Hulé Éva, Háfra Mari, Novai Gábor, Erdős Péter, Horváth Attila stb..) szóval eléggé összeszedett alkotásról van szó nem egy összedobott valami, az én meglátásom szerint.

29. tumbo2 (válaszként erre: 28. - Piroska52)
2022. dec. 28. 13:01
egyetértek.
2022. dec. 28. 12:52

Egy király van, Elvis.

Jimmynek jó hangja volt.

Ritka aki ilyen terjedelemben énekel.

Ezt nem vitatom, de semmi több.

27. gigi> (válaszként erre: 26. - Tumbo2)
2022. dec. 28. 12:20

Igen, ízlések és pofonok 😊

Pár koncertjére is sikerült bejutnom. Sógorommal együtt, mivel férfi létére ő is szerette Jimmyt.

26. tumbo2 (válaszként erre: 12. - Gigi>)
2022. dec. 28. 12:01
én meg nem.de hát ízlések?
25. gyöngy:) (válaszként erre: 24. - Channa*)
2022. dec. 28. 11:52

Nem, csak ő is ott volt a fellépők között.

Azt olvastam még, hogy Lajcsi is csúnyákat mondott róla egy tv műsorban, de nem tudom mi az igazság.

24. Channa* (válaszként erre: 23. - Gyöngy:))
2022. dec. 28. 11:45
Ja, erről hallottam valamit, de az nem Lajcsival történt?
23. gyöngy:) (válaszként erre: 21. - Channa*)
2022. dec. 28. 11:38
Állítólag egy miskolci fellépésen pisztolyt fogott Pataky Attilára, mert Jimmy akart az utolsó fellépő lenni, nem akarta, hogy Attila legyen az.Galambos Lajcsi vette ki a kezéből.
22. gyöngy:) (válaszként erre: 16. - Violet18)
2022. dec. 28. 11:33
Sajnos engem is csak addig szólítottak királynénak, amíg Csipkerózsika anyját játszottam az iskolai előadásban.😁
21. Channa* (válaszként erre: 18. - Gyöngy:))
2022. dec. 28. 11:30
Én nem értettem ezt a Patakis mondatot. Miről van szó?
20. gigi> (válaszként erre: 18. - Gyöngy:))
2022. dec. 28. 11:30
Köszi. Ezt nem hallottam.
19. Channa* (válaszként erre: 17. - Gigi>)
2022. dec. 28. 11:29

Szerintem igen.


Tudom, hogy nem szabad ránézésre ítélni, de én már a kinézetéből is arra gondolok, hogy egy p.öcs volt.


És szerintem nem is magát lőtte fejbe, hanem volt ott segítség is, nem hiába terjedt ez a pletyka...

18. gyöngy:) (válaszként erre: 17. - Gigi>)
2022. dec. 28. 11:27
Igen, maga Pataky nyilatkozta. Attól fogva meg is romlott a kapcsolatuk.
17. gigi> (válaszként erre: 16. - Violet18)
2022. dec. 28. 11:17

A filmben valóban így volt.

De biztos, hogy a valóságban is?

16. Violet18 (válaszként erre: 11. - Csillagszem38)
2022. dec. 28. 11:05

Csak Csepelen volt király, mióta nincs köztünk Csepel is köztársaság lett 🤣


Amúgy sztem azért negatív mert ilyen volt. Ha csak abból indulunk ki h Pataky Attilát sem hagyta meg Miskolcnak sztárnak és záró fellépőnek....

2022. dec. 28. 09:48

Én egy kicsit sem gondolok úgy Jimmyre, hogy király. Szerintem a hangja sem volt jó és a dalaitól inkább ideges leszek, minthogy tetszen.


Szerintem ő, max. x embernek király, a legtöbbnek viszont nem, csak ezt akarják lenyomni a torkunkon.


Nekem inkább király Pataki Attila, Szikora Robi, Vikidál Gyula, Balázs Fecó, Révész és még sorolhatnám, de ő nem.

2022. dec. 28. 08:03
Én inkább a Hazajárót nézem.
13. tulipán*** (válaszként erre: 1. - 71ddaa07fa)
2022. dec. 28. 00:57

Nem láttam a filmet, nem is tudtam, hogy ilyen készült, az ember munkásságát sem követtem de olyat hallottam régebben róla, hogy nagyon elszaladt vele a ló. NAgyképű volt, a fejébe szállt a siker. A revolver is azt hiszem úgy sült el véletlenül, hogy macho-zott vele. Olyat is hallottam, hogy vidéken kitiltották egy helyről, mert a fellépés alatt lehúzta a sliccét és az első sorokban lévő női közönségnek kínálta a szerszámát. 😆😟

Szóval nem hiszem, hogy bárki tyúkszemére lépett, hanem egyszerűen csak hitelesen akarják a bemutatni a személyét.

12. gigi>
2022. dec. 27. 22:01
Az eddigi részeket, mind a hatot láttam. Szerettem Jimmy zenéjét, és most is szeretem.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook