Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A kielégitetlen férj........ fórum

A kielégitetlen férj........ (beszélgetős fórum)


1 2 3
49. ab4b6bc17d (válaszként erre: 48. - Ec63a7fc29)
2008. szept. 7. 14:45
Ezt aztán jólmegaszontad! :) De téleg!
2008. szept. 7. 14:42

Kedves férfiak!


A nők nem szeretik, ha egy ápolatlan, netán alkohollal teli férfi közelíti meg a nőt a nemi szükségletük kielégítésére.

Egy nő sem szereti, ha némát játszik a kedves férfi az aktus ideje alatt, s csak a saját örömeire figyel.

Sok nő lesz a házasságában "frigid", s jobban örül, ha békén hagyják, minthogy kudarcként éljenek meg minden egyes közeledést:

A nők érzékenyek a szagokra.

Nem vonzó a büdös lábszag, az izzadt férfi hónaljszaga, az ápolatlan szuvas fogaktól áradó büdös lehelete, vagy netán a vonat WC szagú pénisz szaga sem. Vannak férfiak, akik nem mossák ki a nemi szervüket, s ott különböző kórokozók gyűlnek össze, amiről egy-egy probléma kapcsán a nőt majd a nőgyógyásza értesíti.

Más dolog valakivel együtt élni, s más valakit intim közelségbe engedni.

Ha a nő egész nap hülyének van nézve, mindenért le van szidva, nehezen hiszi el, hogy ő lenne az a nő, akit a vele együtt élő férje a mennyekbe szeretne röpíteni.

Általánosságokban beszélek, kb egy év alatt amit elolvastam itt és máshol, azt foglaltam össze.


Ezért aztán nem minden nő van olyan bátor, hogy ezek közül bármelyiket, vagy egy másik érvet a vele együtt élő férfinak el merjen mondani.

Ők a hétköznapok hősei, akik inkább elviselnek ezt-azt, de élik a hétköznapjaikat...

2008. szept. 7. 14:41

Szia!


Nem éltem még annyit, mint ti, de szerintem a megcsalás -, amit itt többen is javasoltak, nem megoldás a problémádra. Inkább a beszélgetés. Vagy a tiszta elválás, ha már sehogy sem megy.

46. ec63a7fc29 (válaszként erre: 39. - 19c8497b29)
2008. szept. 7. 14:28

Kedves Sróbli!


Sajnálom, hogy a hozzászólásod alapján nőnek néztelek, nem szándékos volt. Nekem ez jött le.


Mint ahogyan nem hiszem hogy fel kellene venned bármilyen élcelődést, nem rajtad vagy a problémádon élcelődünk. Mindannyiuan valami miatt járunk erre, ki régebben, ki csak mostanában.


Még egyszer elnézést, ha megbántottalak.


Amúgy pedig szerintem is érd el a feleségednél, hogy őszinte tudjon lenni hozzád, el merje mondani a problémáját, miért van ez így nálatok. Amit leírtál róla, intelligens asszonynak tűnik, annyira, hogy valószínű nem merne megbántani a saját problémáival téged.


S ha beleolvasnál sok témába, rájönnél, hogy nem ő az egyetlen a világegyetemben. S ne haragudj meg rá, ha olyan valamit mond, ami majd neked nem tetszik.

45. coline (válaszként erre: 44. - Badonyimariaeva)
2008. szept. 7. 14:19

Volt nekem is egy pár alkalommal a 16 év alatt, hogy visszataszított a párom közeledése! Nem tetszet az illata vagy ép a modora! De nem minden esetben Ő tehetet arról, hogy vissza utasítottam! Mikor megszültem a kislányomat kimondottan büdösnek éreztem! Nem izzadtság szaga volt, hanem a kémia!!!!!!!!!!!

Rájöttem(olvastam),hogy ez természetes az én hormonjaim dirigáltak bele a kapcsolatunkba.



Miért zavarja, ha közeledsz felé?

Ha engem kérdeztél volna akkor, nem tudtam volna rá a választ!

Te mindig megkivántad a párod amikor közeledett?:)

44. badonyimariaeva (válaszként erre: 39. - 19c8497b29)
2008. szept. 7. 14:02

Idézek!


"Ő azt mondja,hogy nem kivánja,zavarja a közeledé-

sem."


Miért zavarja,ha közeledsz felé?

Ezt azért megkérdezhetnéd tőle!

Amiket írtál a feleségedről,hogy milyen,az még neked nem elég,ahogy írod.

Különben nem kell még a redőnyt lehúzni 50-60 évesen sem,van rá megoldás,hogyan tegyük széppé,kielégülté.

Én már csak tudom!!!

43. coline (válaszként erre: 39. - 19c8497b29)
2008. szept. 7. 13:37

Szia!

Sajnálom, hogy megbántottunk! Nem volt szándékos!

Nagyon kétségbe lehetsz esve,de hidd el, ez a probbléma átmeneti! A feleségednek meg kell birkozni egy nehéz feladattal a klimaxal! Mi nők állandóan szenvedünk a hormonjainkal,éveken keresztül! És egyszer csak vége! Nem lehet ám ez egyszerű!Elég sok évet lehúztatok már egymás mellett ahoz, hogy tudd vannak hullám völgyek és csúcsok! Most egy olyan hullám völgyben vagytok, amit ha túl él a kapcsolatotok(miért ne élné túl) akkor még közelebb kerülhettek egymáshoz! A feleségednek meg kell barátkoznia a testével és annak műkődésével! Elöbb neki kell elfogadnia és ebben, te sokat tudsz segíteni! Légy türelmes!:)

Biztos nincs szó másik pasiról!:) Szerencsés a feleséged, amiért ilyen megértő társa van!

Ha konkrét kérdésed van, tedd fel nyugodtan! :)Vannak itt olyanok is, akik ezen már túl vannak, csak még nem találták meg ezt az oldalt!


Puszika:Coline

42. 6a062297d0 (válaszként erre: 39. - 19c8497b29)
2008. szept. 7. 08:28

Kedves Sróbli, szia.

Igazán szép amit a vidéki nevelésről írtál, és jó dolog, hogy ennyire megmaradt az életetekben.

Amit írtam, azt nem rosszindulatból írtam.Próbáltam kicsit poénosra venni a figurát, mint ahogy neked is lazábban kéne venned, szerintem.

Valószinüleg nem vagy itt a Hoxán elég hosszú ideje ahhoz, hogy tudd: itt nem találsz megoldást a problémáidra. Lesznek, akik egyetértenek veled, és olyanok, akik nem. De a megoldást MINDÍG neked kell megtalálnod! Mert a TE életed.

Na de az én javaslatom komolyan: bezéld meg ezt a dolgot a nejeddel, és vedd egy kicsit lazábban.

Szia.

41. 372f7e7275 (válaszként erre: 39. - 19c8497b29)
2008. szept. 7. 07:41
Itt azért is poén is benne van a pakliban,és nem feltétlenül rosszindulatbol íródott aminek csigavicc lett a vége:)
40. meggy (válaszként erre: 1. - 19c8497b29)
2008. szept. 7. 07:38

Szia!


Talán azért néztek nőnek az elején, mert ez egy női oldal és ide többségében nők írnak. Még nem olvastam el a hozzászólások nagy részét, de akik másokon élcelődnek, hát az kicsit ... Pedig komoly problémával fordult tanácsért, segítségért.

Én azt mondom, hogy 53 évesen még fiatal vagy ahhoz, hogy lehúzzd a rolót. A nejed tényleg hamar lemondott a nemi örömökről. Ennyie öregnek érzi magát?? Ő hány éves ??

Szerintem, ha ő ennyire kerüli a szexet, neked jogod van lépni, hisz természetes dolog, hogy kívánod a szexet és nem akarsz lemondani róla. Szóval nem kell válni, de ha igényed van és igenis van rá, akkor keress hozzá partnert!!

2008. szept. 7. 07:25

Hát ez egy érdekes tapasztalat nekem ! Van egy gondom ,amire szeretne tanácsot kérni a "szeren-

csétlen" férfi,mivel mint írtam véletlenül tévedtem erre az oldalra /egy receptet keresva

írányitott ide a google/ beleolvastam sok-sok témába ,itt ragadtam és leírtam az én gondomat.

Néhány jószándéku hozzászólás kivételével,megál-

lapitható,hogy felületesek ,mások problémáján él-

vezkedő "tanácsokat" kaptam. Nem vagyok nagy nete-

ző,de már hallottam ,hogy sokat nem lehet várni az

ilyen fórumoktól. Hogy lehet felnőtt embernek ennyire felületesen olvasni,ill. nem megérteni,

hogy a férjet összekeverik a feleséggel !!!!!!!

És az Ő tanácsát fogadjam el ! ? Ó de nagy csalódás ez nekem ! Arra vigyázzatok,hogy ha nektek lesznek igazi gondjaitok,akkor innen ne

várjatok sokat,mert kandúrkáék és a többiek kiélvezik magukat a Ti problémáitokon!

Annyit azért szeretnék kiegészitésképpen elmondani,hogy a vidéki nevelés hagyományai : a

szülők tisztelete,a család összetartó ereje,a val-

lásos nevelés gyermekkorban,bízonyos prüdség tetten érhető az életünkben /annak ellenére,hogy

én pld.-ul 25 évet Pesten dolgoztam /.Feleségemet igen,szeretem,mert szépen nevelte a gyerekeinket,

most az unokák felé is ezt próbálja átadni,lehet rá számitani bajban-betegségben,tiszta,rendszerető

asszony. A gondok a klimax kezdetével jelentkeztek

,fiatal korunkban semmi gondunk nem volt a szex terén.Sajnos,vagy hál'Isten,én még kivánnám az

összebújást.Ez van ! Mindenesetre köszönöm azoknak

,akik jó szándékkal közeledtek ,ill. adtak tanácsot.

2008. szept. 6. 21:33

Csak remélni tudom, hogy már nem olvassa a fórumot.......... Szörnyűek vagytok!!!!!


Különösen maga, kedves harmincheteske :o)))

37. ec63a7fc29 (válaszként erre: 34. - Coline)
2008. szept. 6. 21:21

Bár, ha ő a férj, akkor ez a csiga meg a mérete...


S milyen kicsi a fogyasztása!


Na, ok vége a csigatémának....

36. ec63a7fc29 (válaszként erre: 35. - Ac1096844d)
2008. szept. 6. 21:20
tuggggggyuk!
2008. szept. 6. 21:18
Lököttek vagytok;)
34. coline (válaszként erre: 33. - Ec63a7fc29)
2008. szept. 6. 21:14
Hű ez izmos beszólás/írás volt!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
33. ec63a7fc29 (válaszként erre: 29. - Coline)
2008. szept. 6. 21:03
Ő is a méreteknél és a fogyasztásnál tart, csak neki lassan tankolnia kellene.:))
32. ac1096844d (válaszként erre: 29. - Coline)
2008. szept. 6. 21:03
:DDDDDDD
31. coline
2008. szept. 6. 21:03
Vagyis hibryd!
30. coline (válaszként erre: 28. - 6a062297d0)
2008. szept. 6. 21:03

:)

Nem benzines és nem is diesel hanem hibrid!:DDDDDDDDDD

29. coline (válaszként erre: 27. - Ec63a7fc29)
2008. szept. 6. 21:00

Neked is tetszik?;)))

Keveset eszik!Százon a fogyasztása 2 salátalevél 3 karika ubi és pár hari szépia!:DD


Jól eltértünk a témától. Szegény férj tanácsot kérni jött, és mi már a méreteknél és a fogyasztásnál tartunk!:)))

28. 6a062297d0 (válaszként erre: 27. - Ec63a7fc29)
2008. szept. 6. 20:59

Mármint százon.:D

És benzines, vagy diesel?:D

Na, elég vót az offból, csigatéma lezárva.:D

27. ec63a7fc29 (válaszként erre: 26. - Coline)
2008. szept. 6. 20:49

Ez aztán méret!!!


Mennyit eszik?

26. coline
2008. szept. 6. 20:38

Csak azért, mert ehető?:)

Szereted a csigát? Kell egy év, mire ekkorára nő!Ja és ezek régi képek! 16 centis már a háza.

25. 6a062297d0 (válaszként erre: 24. - Coline)
2008. szept. 6. 20:30

Király!:D

Akkor nekem is kell.:D

24. coline (válaszként erre: 23. - 6a062297d0)
2008. szept. 6. 20:27
Igen!:)
23. 6a062297d0 (válaszként erre: 22. - Coline)
2008. szept. 6. 20:14
Ehető?:DDD
22. coline (válaszként erre: 20. - 6a062297d0)
2008. szept. 6. 19:41

A csigámra gondoltál:DDDDDDDDDDDD

Afrikai achat csiga!:DDDDD

21. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 18. - 6c5f346e46)
2008. szept. 6. 19:38

Vajon mi nem stimmelhet fejben a topicot indító FÉRFI férjének??? :o)))


Hogy mik vannak a mai világban.......... :DDDD

20. 6a062297d0 (válaszként erre: 17. - Coline)
2008. szept. 6. 19:34

Cinizmus? Igen, cinikus vagyok, meg még sokminden más is. Olyan vagyok, mint Pom-pom, hol ilyen, hol olyan.:)

De inkább meséld már el, hogy mi az a szörnyeteg.:D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook