Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A kapcsolat szüneteltetése fórum

A kapcsolat szüneteltetése (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
68. urbanszkyviki (válaszként erre: 67. - Weedra)
2011. júl. 19. 13:59
Hát nem is kell olyannak lenned.:) Ha egy embert megpróbálnak bezárni, akkor rögvest kitör.....és ez így is van jól...
67. Weedra
2011. júl. 19. 13:04
Azt még hozzáteszem, hogy nem vagyok az a "bezárlak,nem mész sehova" típus, mert mellettem is nyugodtan mehet buliba stb..szóval ezen nem múlik.
66. Weedra (válaszként erre: 65. - Vigyorex6)
2011. júl. 19. 13:02
Talán a dolog mögött az áll, hogy első komoly és hosszú kapcsolat..és azért kért időt mert össze van zavarodva...és azért van összezavarodva mert szeret, de egyúttal nem tudja mi lenne a jó neki: az, hogy velem maradjon, vagy az, hogy kötöttségek nélkül éljen még. Ha erre rájön, hogy mit akar, akkor megkapom én is a választ. Lehet se veled se nélküled dolog ez...de mindenesetre roppant lassan telik ez a szünet-idő...
65. Vigyorex6 (válaszként erre: 63. - Weedra)
2011. júl. 19. 12:47
Egyébként az érdemi kérdésekre a válaszok már benned vannak, mert mindannyian magunkban hordozzuk őket. Kérdés még, hogy az érzelmi elfogultságunk miatt észre akarjuk-e venni a jeleket, megakarjuk-e válaszolni a kérdéseket. Megértelek, hogy keresed a kapaszkodót, a pozitívumokat, mert menteni akarod a dolgokat. Azt hiszem mind ezt tennénk, viszont egy bizonyos szint után már nyisd ki a szemed!
64. e705905164 (válaszként erre: 63. - Weedra)
2011. júl. 19. 12:34
értem,hát de most valami oknál fogva elérkezett mégis a "szünet ideje":S
63. Weedra (válaszként erre: 62. - E705905164)
2011. júl. 19. 12:30
De a másfél év alatt szerencsére havonta egy-egy hétvégét együtt tudtunk lenni, mert hazajött miattam.
62. e705905164 (válaszként erre: 1. - Weedra)
2011. júl. 19. 12:23

"Én nem hiszek ebben a szünet dologban, picit úgy érzem magam mint egy tárgyat, amit meguntak és egy időre beraknak a fiókba és később lehet hogy elővesznek, lehet hogy nem. "

amúgy nem szerelmes az aki szüneteltetést akar:D és hagyjuk ezt a nem akar más után nézni dolgot is..dehogynem...:S 4 év sok idő és hát nem véletlenül most állt elő a szünettel ezzel,azzal unja a dolgot szerintem..

Távkapcsolat alatt nem is találkoztatok 1,5 évig?Hát nem vok féltékeny típus de hát egyikőtöknek sem volt senkije ez alatt...?az a másfél év igen kő keményen szét tudja rombolni a dolgokat és felejtetni is tudja az érzelmeket..

Amúgy a szünetnek legtöbbször végleges szünet a vége,mert hát ahogy te is mondtad megszokja a különlétet...meg hát közben jöhet új szerelem ez az..és nem is számít megcsalásnak,mert hát szünet volt:D

na magad megválaszoltad ezeket a kérdéseket:)

61. Rozinante (válaszként erre: 54. - Weedra)
2011. júl. 19. 12:15
Várj, ha azt mondta, hogy szeret, akkor min kell gondolkodnia??! Vagy ez olyan "se veled, se nélküled" dolog?
60. playgirl22 (válaszként erre: 59. - Weedra)
2011. júl. 19. 12:11
Ez az elsö komoly kapcsolata, nemlehet , hogy még élni akar,ez elég gyakori..
59. Weedra (válaszként erre: 57. - Playgirl22)
2011. júl. 19. 12:08
24
58. Zsú1965 (válaszként erre: 52. - Bucóka20)
2011. júl. 19. 11:59
Szerintem itt pont az a lényeg,hogy kívülről adunk tanácsot, mert így valóban könnyebb. Könnyebb rálátni a dolgokra, és sokféle képpen látunk rá. Aki tanácsot kért, az pedig a sokféle szempont alapján valószínűleg megalapozottabb, de legalábbis sokrétűbben átgondolt döntést hozhat.
57. playgirl22 (válaszként erre: 56. - Weedra)
2011. júl. 19. 11:57
hány éves a barátnöd?
56. Weedra (válaszként erre: 55. - 937a2a883a)
2011. júl. 19. 11:36

Nahát, a Te sztoridat(első hozzászólásodat) csak most láttam. Igen ez az első komoly kapcsolata neki is meg nekem is. Neki 5 hónap volt eddig a leghosszabb, nekem picit több mint fél év.

Valahogy úgy érzem, rávilágítottál a lényegre...hogy miért akar szünetelni.

Tudod, nagyon összeillünk, szeretjük egymást és jó kapcsolatot ápolunk. Remélem ez fogja vezérelni a döntését...de ha mégis szakít, akkor...sajnos el kell engedni.

55. 937a2a883a (válaszként erre: 53. - 937a2a883a)
2011. júl. 19. 11:27
De persze azért ott van az is,hogy úgy dönt,legyen vége a kapcsolatnak.De nekem eddig akárhány ismerősöm kapcsolatában szünet volt,utána kibékültek :) Volt,aki egy év után jött rá,hogy mégis szereti a pasiját és vele akar lenni.Persze ez már rekord idő szerintem,de a lényeg,hogy mindketten szerették még egymást és kibékültek és megint boldogok :)
54. Weedra (válaszként erre: 52. - Bucóka20)
2011. júl. 19. 11:27

Várok...mert tudom, hogy szeret. (Ő is mondta vasárnap telefonban, barátnőjétől is hallottam). Egyik barátnője mondta, hogy abban az időszakban van, amikor szeretné eldönteni magában, hogy tovább fejlődjön a kapcsolatunk, valóban engem akar-e vagy csak a megszokott szeretet miatt vagyunk együtt.


Nagyon jó hozzászólást írtál, nem pesszimista, nem optimista...reális hozzáállásod van.

2011. júl. 19. 11:23
Mint lejjebb írtam,a mi kapcsolatunknak jót tett a szünet,azóta is együtt vagyunk.Szerintem nem igaz,hogy nem szeret,ha szünetet akar.Attól még szeret,csak nem tudja mit akar.Bármi oka lehet.Esetleg ez az első komoly kapcsolata és megijedt,mert ő nem akart még ennyire komolyat.Általában ez a leggyakoribb.És igen,a kapcsolatban közösen kell megoldani a dolgokat,de ha könnyebb egyedül gondolkozni,akkor könnyebb,ez van.Nem vagyunk egyformák.Szerintem az ember először magában próbálja megoldani a dolgokat,mert hiába próbálja mással megoldani,ha még maga sem tudja mit akar.Nem vesztek össze semmin,hogy közösen kelljen megoldani.A lányban belülről nincs rendben valami és ha nem "teszi rendbe" magát,akkor a másik fél sem tud neki segíteni.
2011. júl. 19. 11:19

Szia!


Szerintem varj egy par napot,esetleg egy hetet.Idot kert,az meg nem azt jelenti,h nem szeret..en is kertem mar idot es megis szerettem a baratom,csak valami miatt osszezavarodtam.

1,5 honap az tenyleg sok ido,annyi ido alatt boven ra kell jonnie arra,h szeret-e vagy sem...veled akar e lenni vagy netan megsem.



Baratom 6hetre ment ki kulfoldre es a kimenetel elotti ejszaka (amikor mar sirtam neki) mondta el,h elbizonytalanodott es nem tudja h hogyan tovabb(?)

Azt hittem a helyszinen meghalok,hiszen soha nem emlitette,h el akarna hagyni.Tudtam,h szeret,de megis vmiert "idot" kert.


Hosszu lenne elmondani,de vegul...egyutt maradtunk es nagyon nagyon boldogok vagyunk.Pedig en is szenvedtem (es nem 1-2-3 napot)!!!



Aki azt mondja,h mar nem szeret..az -hulyeseget- beszel,honnan is tudna valaki,h szeret e teged a parod...(?) hiszen nem is ismerjuk.


Az mondja,h hulyeseg idot kerni,aki meg sose kert es sosem adott idot.Kivulrol konnyu tanacsokat osztogatni...amikor mar benne van a szituba az ember,akkor mar egy kicsivel nehezebb!!


Kitartas...probald lefoglalni magad,de azt ne hagyd h netan hulyenek nezzen!

51. Rozinante (válaszként erre: 49. - Urbanszkyviki)
2011. júl. 19. 11:18
Szerintem is kérdezz rá. Megkönnyebbülsz te is, ő is, és kiderül, hogy hogy áll a helyzet. Legalább nem örlődik egyikőtök sem.
50. 04e95f637a (válaszként erre: 46. - Vigyorex6)
2011. júl. 19. 11:15
Mert túl divatos lett a női büszkeség,és az álszentség...ezek a dolgok nem férnek másnak bele.Ilyenkor jön egy másik nő,aki megérti őket. :)
2011. júl. 19. 11:15

Na, én a helyedben rákérdeznék egyenesen. Ha habozik, vagy még nem tud semmit, akkor abból nem is lesz semmi. Ha szeret, akkor meg is fogja mondani, hogy szeret.

3. lehetőség, hogy téged tesz próbára, nem a kapcsolatotokat. (én nő vagyok, de hát mindenki tudja, a nőket sokszor a hormonjaik irányítják...)

48. Weedra (válaszként erre: 45. - Urbanszkyviki)
2011. júl. 19. 11:13
Köszönöm, többnyire csak kételkedések vannak, meg is értem mert én sem vagyok híve ennek. De ha ezen múlik a kapcsolatunk, akkor férfiasan helytállok. Remélem nem kell sokat várni,mert nagyon lassan telik az idő így (nekem is,neki is).
47. Rozinante (válaszként erre: 45. - Urbanszkyviki)
2011. júl. 19. 11:12
Csak egy kérdés: ha együtt vannak nem tud gondolkodni? Miért kell ahhoz felesleges kételkedést, idegeskedést és álmatlan éjszakákat adni a másiknak arra, hogy esetleg tönkre menjen a kapcsolat?
46. Vigyorex6 (válaszként erre: 44. - 04e95f637a)
2011. júl. 19. 11:06
Szerintem igen. Ilyenkor érzik, hogy milyen fasza, amikor egy nő nem kezdi el fújjolni a dolgaikat hallgatva. Mi nők is rühelljük, amikor a pasik kifikáznak minket, mégis a nők úgy érzik, hogy szapulhatják a pasi viselkedést büntetlenül.
45. urbanszkyviki (válaszként erre: 1. - Weedra)
2011. júl. 19. 11:03

Szia!

Nem olvastam még ugyan el az összes hozzászólást, de egyet már most leszögezek: ne halgass a kételkedőkre, mert megmérgezheti a kapcsolatotokat!

Mi ugyanezt játszottuk el a férjemmel az évek alatt kétszer is 7 éven belül (fiatalok vagyunk egyébként). És közben rájöttem valamire: az egyáltalán nem baj, ha az ember időt kér, hogy tisztába tegye gondolatait és érzéseit, a baj ott kezdődik, ha erre nem elég pár nap. Ha az ember szeret valakit, akkor az már órák múltán, esetleg 2-3 nap múltán is már iszonyú kínként éli meg az elszakadást. De türelem!!!!! Ha szeret, akkor visszamegy hozzád! :)

44. 04e95f637a (válaszként erre: 38. - Vigyorex6)
2011. júl. 19. 11:03

DETTO :DDD

Basszus ez durva nem?Lehet,hogy pont azért mondják el nekünk a dolgaikat,mert így állunk hozzá?

Nekem mindenesetre jól esik,hogy beavatnak,így jobban megismerhetem a másik oldalt is.

Máár tudom,miket nem szabad elcsesznem :P

43. Vigyorex6 (válaszként erre: 41. - Weedra)
2011. júl. 19. 11:02
Jaaaaa, ez amolyan vegyünk egy könyvet és neveljünk belőle gyereket, mert valami okos kitalálta, hogy így kell. Sajnos az élet, az érzelmek nem ilyen egyszerűek.
42. Rozinante (válaszként erre: 36. - Weedra)
2011. júl. 19. 11:01

Akkor kérdezz rá! Ha nem szeret mondja meg, ha szeret legyen veled. De ha nem tudja...hát az már szerintem régen rossz. Van biztos valami oka. Lehet, hogy nincs megelégedve Veled (bocs, ha durván hangzik), vagy ez egy hülye szeszély most nála, ki tudja? Csak akkor fog kiderülni, ha rákérdezel. Nyilván azért van szünet, mert "ő sem tudja". De könyörgöm! Valamit biztos érez, olyan nincs, hogy gondolkodni kell. Ha gondja van, ott vagy neki, beszéljétek meg, kitaláltok rá megoldást, hisz erről szól egy kapcsolat, nem? Na mindegy, én már nem értek semmit :D


Azt a könyvet, vagy cikket, vagy mit én is elolvasnám, amit épp most készültök megírni :P

41. Weedra
2011. júl. 19. 11:00

Nézzétek mit találtam:

[link]

40. ice kuszi (válaszként erre: 36. - Weedra)
2011. júl. 19. 11:00
Nem akarlak elkeseríteni, de legfeljebb akkor mondanék ilyet, ha szakítani akarnék, csak nem merném megmondani.
39. playgirl22 (válaszként erre: 36. - Weedra)
2011. júl. 19. 11:00
nekem is volt ilyen, nálunk is pár hetet kért, aztán 2hét után beállitott hogy vége. Én ezalatt a pár hét alatt már probáltam beletörödni hogy vége lessz, szinte tudtam, mert nemhittem sosem ebben ,,tartsunk szünetet ,,dologban...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook