Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A kakaóvajról mit tudtok mint napozószerről? fórum

A kakaóvajról mit tudtok mint napozószerről? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2010. júl. 19. 16:30
Régi, elavult.
2010. júl. 19. 13:31
GYEREKEK FÉNYVÉDŐ NINCS BENNE CSAK EGY ÖNÁLLÓ KÉSZÍTMÉNY AMI EREDETI ÁLLAPOTBAN NAP HATÁSÁRA ZÁP TOJÁS ILLATOT ÁRASZT!!! A MANIPULÁLT SZEREK MÁR JOBBAK!NEM JAVASOLJÁK ORVOSI KÖRÖKBEN!BŐRTÁPLÁLÓ ENNYI! DE NAPOZÁS KILŐVE! ELŐSEGÍTHETI PLD EGY KAPSZULA AMI VÉNY NÉLKÜL KAPHATÓ ÉS CSODÁS BARNA A BŐRSZÍN!!!PRIVIBEN MEGÍROM AKIT ÉRDEKEL!!!JA NINCS ÉRDEKELTSÉGEM A TERJESZTÉSÉBEN, MIELŐTT VALAKI......
65. zsu5
2010. júl. 19. 11:57

Sziasztok!

Én tegnap kentem be magam kakaóvajjal és bár kételkedtem a hatásában de gyönyörű barnaságot adott nekem. Igaz nehéz volt meggyőzni a patikust de végül csak adott úgy hogy nekem bevált :)így csak ajánlani tudom.

64. 4fe1fc4818 (válaszként erre: 59. - 492f392029)
2010. júl. 10. 08:36

Helló!


Most néztem erre a fórumra véletlenül. A XVII. kerületben van ez a gyógyszertár. Nem tudom mennyire vagy erre felé ismerős. Csak azt szokták mondani rákosborzasztó, az Isten háta mögött. 98-assal Kőbánya Kispestről megközelíthető. A templomtérnél kell leszállni. Ha konkréttabban érdekel, leírom részletesen. Nem tudom megéri-e neked ide kijönni.

Szia

2010. júl. 7. 14:02

motanában reneszánszát élheti a kakaóvaj, mert megjelentek a kakaóvajas krémek és testápolók ismét.

Én nemrég vettem tusfürdőt a DM-ben, annyira tetszik, hogy ma megvettem a hozzá való testápolót is. De volt még tégelyes krém is ugyanabból a márkából.


Nagyon finom az illatuk!

2010. júl. 7. 13:43
nehezen fogtok már találni, mivel a hatályos gyógyszerkönyvben már nem szerepel, így elég keveset tartanak belöle a patikák, mert föként házi kúpalapanyag inkább...abból meg egy-két gramm kell és piszok gyorsan avasodik
2010. júl. 7. 13:38

Mennyi minden jutott eszembe erről! Boldog középiskolás korunkban napoztunk vele, isteni színt csinált legtöbbünknek, de volt, aki sárgára "barnult" tőle.


Napozáshoz a sör is jó, de csak ha bírod a büdöset. Szépen barnít, de a napon egész egyszerűen hányadék szaga lesz:D

60. globus (válaszként erre: 59. - 492f392029)
2010. júl. 7. 13:17
Receptre kell felíratni (butyri cacao), tudtommal fényvédő faktora nincs.
59. 492f392029 (válaszként erre: 56. - 4fe1fc4818)
2010. júl. 7. 13:16

Szia Egy Csajszi!


Kérlek mondd meg, hol találom meg azt a gyógyszertárat, ahol lehet venni, mert bárhol kérdeztem nem adtak vagy nem adhattak.


köszi

2010. jún. 15. 08:39
Szerintem nincs benne semmilyen UV sugárzás elleni védőanyag. Bár nem néztem utána a kémiai összetételének, csak tapasztaltam... Ha nem félted nagyon a bőröd, akkor próbálkozhatsz, de ne vidd túlzásba (idő), mert leéghetsz.
57. Dóra.
2010. jún. 14. 10:12
Szolizáshoz használta már vki? szerintetek jó lenne oda is?
56. 4fe1fc4818 (válaszként erre: 55. - Lilliana88)
2010. jún. 12. 07:49

Helló!


Lehet azóta már neked is sikerült beszerezni. Én tegnap találtam ki, hogy nekem kell kakaóvaj és a gyógyszertárban simán beszerezhető. Tégelyben kaptam, lereszelve. Pedig nem egy húúú de felkapott hely.

Vigyázz vele, ha napozáshoz használod, én kicsit leégtem, mert csak ezt kentem magamra, de legalább van egy kis színem... igaz piroska. :)

Sok sikert a beszerzéshez vagy a használatához!

Szia

2010. máj. 25. 19:45

Sziasztok!

Elég régi már az utolsó bejegyzés a témában, de hátha tud valaki segíteni!:)


Szeretnék kakaóvajat venni, de nem tudok beszerző helyet. Van valakinek címe, telefonszáma....??

Ugyanis -míg régen simán vehetett az ember, manapság- azt mondják alapanyag és nem lehet eladni!

:( Ötlet?

sziasztok

2009. jún. 6. 18:02
sziasztok csajok már tényleg kivaok akadva, 2 hete járok a gyógyszertárba kakaóvajárt de mindig azt mondják jöjjek vissza holnap mert nem tudták még felvágni már kezdek ideges lenni, nem értem miért ilyen lusták nekik eladó akkor miért nem vágják már fel blööööööö
2009. máj. 25. 17:29
oké lehet h most hülyén fog hangzani a kérdésem de az étkezi olivaolajat nyugodtan a bőrömre kenhetem mert az 100% tiszta kell legyen
52. a1baa7edcc (válaszként erre: 49. - Kiscsaj16)
2009. máj. 24. 18:22
Inkabb csak a szuz oliva olajat kend az arcodra, de az testre is mehet, a repat hagyd ki :)
51. daroki
2009. máj. 24. 17:30
Tavaly arról írtam ide,hogy nem adtak kakaóvajat a gyógyszertárban amiben próbálkoztam.Idén nem próbálkoztam,de a barinőm akivel elkezdtem napozgatni járni,neki van és egy gyógyszerész ismerősétől szerzi be mindig a folyékony kakaóvajat.Én is rendeltem,így most már nekem is lesz.Egyik nap használtam,nem kell belőle vastagon kenni magunkra és tényleg szép barna színt ad.Arcra sosem kenek semmi napozószert,könnyen leszek én is pattanásos,így az marad mindig szárazon.
50. zsuzso100 (válaszként erre: 49. - Kiscsaj16)
2009. máj. 24. 16:43

A sárgarépát inkább edd meg, és napozás után igyál sárgarépatartalú italt vagy egyél répát, az is szép színt csinál.

Ezt amit írtál, még nem hallottam, hogy lesz ebből védőfaktor?

2009. máj. 24. 16:34
köszönöm akkor az arcomat nem kenem be vele még hallottam az olivaolajról h jó napozásra, az olivaolajba sárgarépát reszelsz 4-5 napig ázni hagyod majd leszűröd és jó naptej helyett,na ehez mit szóltok ezt kenhetném az arcomra ugye?
2009. máj. 24. 13:36

Én arcomat nem kentem be.

1-1 óra teljesen jó, én nyaralásra vittem és több órát voltam kint.

47. a1baa7edcc (válaszként erre: 46. - Kiscsaj16)
2009. máj. 24. 12:42
Pattanasos borre nem ajanljak. Testre mehet, arcra inkabb nem tennek.
2009. máj. 24. 12:41
ja és nekem mitesszeres az állam ettől nem leszek mitesszeresebb szerinted?
2009. máj. 24. 12:40
oké kösz és kb mennyi ideig szoktál napozni 1 óra szembe 1óra háttal az sok szerinted?
44. zsuzso100 (válaszként erre: 43. - Kiscsaj16)
2009. máj. 24. 10:34

Én úgy kezelem, mint a napteje, nem mosom le.

De ne ijedj meg, ahol kakaóvajat kensz magadra, pirosabb leszel, de én másnapra egyenletes színű lettem.

2009. máj. 24. 10:11
Sziasztok én is szeretnék kakaóvajat venni holnap megyek is a gyógyszertárba remélem h kapok mert több helyen olvastam h nem adnak egyes helyeken csak receptre vagy mert gyógyszeralap, de nem adom fel valahonnan akkoris szerzek:)) azt szeretném kérdezni h ki mennyi ideig napozik a kakaóvajjal és napozás után lemossátok magatokról vagy magatokonhadjátok és csak este mossátok le?
2008. nov. 2. 19:10
Most látom, hogy ezt már írtam!
2008. nov. 2. 19:09
Nekem végül mikor bekentem magam, estére nagyon látszott a délután strandolás után, hogy hova jutott, hova nem...nagyon gáz volt...de reggelre szépen kiegyenlítődött! :-)
2008. nov. 2. 19:08
Jó az illata.
2008. szept. 24. 18:39
Nekem a párom vette, és azt mondták neki, hogy el fogok égni...de persze használtam hozzá naptejet, és semmi gáz nem volt, csak akkor este nagyon látványos volt, hogy hol kentem be magam vele, de reggelre egyenletesebb lett! Ha meg nem adhatnak ki, akkor miért van?
38. daroki
2008. szept. 24. 17:12

Én nyár elején próbáltam venni gyógyszertárban kakaóvajat(igaz csak egyben próbálkoztam)de nem adtak kakaóvajat,mert már nem biztonságos,ezért nem adhatják ki.Én is évekig használtam,teljesen megvoltam vele elégedve.

Akkor keresnem kell majd egy másik gyógyszertárat.Jövőre persze:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook