Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A hoxán és egyéb fórumokon, miért nézik mumusnak az embert, ha egy zárt klubba szeretne jelentkezni? fórum

A hoxán és egyéb fórumokon, miért nézik mumusnak az embert, ha egy zárt klubba szeretne jelentkezni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
3. zebracsikó (válaszként erre: 1. - 0ddf69367a)
2011. okt. 11. 18:18

miért ne lehetne privát klubja valakinek?

szerintem nincs ezzel semmi gond.

2011. okt. 11. 18:17
Engem sem engedtek be néhány klubba,indoklás általában nem volt.De én ezen nem aggódtam soha.Ha nem,hát nem.Ahol nem látnak szívesen,oda nem is akarok már menni.SZóval ha csukva az ajtó,nem keresem meg az ablakot,hátha ott :)))
2011. okt. 11. 18:15

Téma akkor vetődött fel bennem amikor több zárt klub is visszautasított,mondván nem akarnak új tagokat.

Mintha a marsról jöttem volna úgy éreztem magam az emberek távolságtartása miatt.

Várom a fórumba azokat akik esetleg tudják erre a választ vagy hasonló cipőbe voltak a kezdetek kezdetén.

És várom a tanácsokat,hogyan lehet ezeket kiküszöbölni,hogyan tudom megmutatni,hogy nem a Marsról jöttem és ugyanolyan problémákkal küzdők mint bárki más és esetleg én is tudok a klubba olyat mondani amiből ezek az emberek tanulhatnak....

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook