Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A házasságban élő nők, mennyire figyelnek lelki és testi állapotukra? fórum

A házasságban élő nők, mennyire figyelnek lelki és testi állapotukra? (beszélgetős fórum)


1 2
19. Stella1 (válaszként erre: 15. - 84882672dc)
2009. dec. 30. 12:17
pedig egy egészséges férfit minden nap meg kell hódítani...:)))))
18. Stella1 (válaszként erre: 16. - Lion83)
2009. dec. 30. 12:15

hogy-hogy az életben???????

én az élettel példálózom.....vannak attól sokkal nehezebb dolgok is,mint nőnek maradni......


nőnek lenni természetes dolog(nekem)

17. 84882672dc (válaszként erre: 16. - Lion83)
2009. dec. 30. 12:14

vannak nők, akikre ha ránézek akkor az az érzésem hogy na ilyen akarok lenni! valahogy sugárzik belőlük a NŐ! nagy betűkkel... és jól néznek ki!


irigylem őket!

16. Lion83
2009. dec. 30. 12:13
Jó dolgokat írtok...:) Csak szerintem az életben nem ilyen könnyen megy minden. Annyi feladattal meg kell küzdeni napi szinten...és mellette nőnek maradni!!!Nagy kihívás! De remélem sikerül :)
15. 84882672dc (válaszként erre: 1. - Lion83)
2009. dec. 30. 12:12

Én még nm vagyok férjnél, de közel 10 éve vagyok a párommal... nyáron azon vettem észre magam h szörnyen elhanyagoltam a testem...és a lelkem is!!!!! elég rossz volt ezt felismerni :(((


udjátok, már nincsen az hogy folyton toppon kell lenni mert hódítani akarok.... pedig de, nagyon szeretnék mindig NŐ lenni...

14. 064209f635 (válaszként erre: 9. - Lion83)
2009. dec. 30. 12:12

Nem fog minden a babáról szólni... ha valaki érdeklődik biztos hogy kettőtökről fog kérdezni...

hogy hogy vagytok?

Ez tuti..

13. Stella1 (válaszként erre: 9. - Lion83)
2009. dec. 30. 12:11

teljes mértékben!


ha lesz egy kisbabád,akkor Te leszel az akinek minden és mindenki másodlagos lesz!

csak benne fogsz gyönyörködni és csak az érdekel majd,hogy mit és hogyan tegyél,h az Ő kis élete vidám és kiegyensúlyozott legyen!

(nekem 8 hónapos a kisfiam,13 hós házasok vagyunk)

na akkor kell majd kicsit apára odafigyelni.......de ez más téma már

12. sütimama (válaszként erre: 9. - Lion83)
2009. dec. 30. 12:11
Ha meglesz a baba kialakul benned egy olyan anyai érzés hogy inkább a babát fogod előnyben részesíteni nem magad. Úgyhogy ne izgulj fel fogod dolgozni. Sőt még örülni is fogsz neki.
2009. dec. 30. 12:10

PERSZE, HOGY LESZ IDŐD MAGADRA... NYUGI... én is azt hittem hogy majd a gyerek megváltoztat és nem fogok sminkelni, stb.. de én most érzem azt hogy minnél jobban kell, hogy tetszek a páromnak és mindíg ki is csípem magam(holott ő nem igényelné), de én is sokkal jobban érzem ezáltal magam:)

Ezt neked kell fejben eldöntened... én is úgy tettem ,hogy csak azért is megmutatom az embereknek,hogy lehet szülés után is vonzónak lenni (remélem sikerült) :))

igaz 12 kiló plussz van rajtam, de marha jól érzem magam:) meg szexynek :) majd csak szépen lassan lemegy...

A házasság meg nem hinném hogy ilyen problémákhoz vezetne:))))

bár erről nem tudok nyilatkozni, mert én nem szeretnék férjhez menni...:)

bár ez már egy másik történet:)))...

10. winny (válaszként erre: 1. - Lion83)
2009. dec. 30. 12:10

A tükör a legnagyobb ellenség 18.-20.év után.A barátok kíméletesek-:)

Mindig legyél nő!

Akkor nem lesz gond.

2009. dec. 30. 12:07
Igen, én is szép kismama szeretnék majd lenni. De a másik legfontosabb kérdés...? Ha megszületik a gyermek, akkor óriási lesz a változás. Most azt kérdezik tőled: Hogy érzed magad? Hogy telik a napod? ....és ha megszületik a gyermek, akkor pedig teljesen megváltozik minden.Akkor mindenki azt fogja kérdezni, mi újság a babával? Ez normális dolog persze, de mennyire lehet feldolgozni, hogy minden a babáról, gyermekről szól? Vagy tévhitben vagyok?
8. Stella1 (válaszként erre: 1. - Lion83)
2009. dec. 30. 12:06

Minden úgy fog alakulni,ahogy Te alakítod!

Sokan abba a hibába esnek,hogy a papír megléte után--mivel már megszerezték a kiszemelt egyedet--nem foglalkoznak magukkal külsőleg!Ezzel nagy hibát követnek el!

Szerintem ha megmarad a tetszeni akarás a párod felé,akkor sohasem válsz "slamposá".


Az állapotosság és a gyermek megszületése után meg természetesen kevesebb időt tölt az ember tükör előtt,de ha valaki igényes magával szemben,akkor az is marad.

A kilók meg másodlagos dolgok,kis odafigyeléssel minden jól alakul!

2009. dec. 30. 12:05
Én 25 éve vagyok férjnél. Rengeteget változtam és még most is változok.Ez az élet rendje. Evvel együtt jár hogy a páromhoz alkalmazkodok meg a gyerekeimhez. Közössen formáljuk egymást.Felveszek tőlük új szokásokat de el is hagyom a régieket. Szerintem ez így jó. Ezért vagyunk még mindig együtt.
2009. dec. 30. 12:04
Nekünk nyáron volt az esküvőnk, remélem nem fogok sokat változni, de sokan tényleg elhíznak, igénytelenek lesznek, és belsőleg is megváltoznak. Persze nem mindenki, de sajnos sokan. Itt a faluban is elfigyelem, h elég sokan amikor teherbe esnek, onnantól nem törődnek magukkal, elcsúnyulnak, és úgy maradnak. Ezt nem értettem soha, h miért van...
5. 656f03db60 (válaszként erre: 1. - Lion83)
2009. dec. 30. 12:04

Szia!


Először is szerintem a tükör soha sem lesz egy nő barátja. :)

Másodszor minden csak rajtad múlik. Ha lesz baba, és a családtagok felajánlják, hogy vigyáznak egy ideig a babára, nyugodtan elmehet a nő kiruccanni vagy csak otthon maradhat feltöltődni. Nem hiszem, hogy a férj tehet arról, ha már nem tesz a feleség azért, hogy jól érezze magát a bőrében. Természetesen nehéz, ha az ember bizonyos anyagi vagy időkorlát közé van szorítva. Esetleg az jelenthet problémát, ha minden háztartásbeli munka rád szakad, mert a szeretett férj nem segít semmit. Na akkor tehet róla ő is. Az pedig nyilvánvaló, hogy ha gyermeke van az embernek, mikor még pár hónapos, nagy valószínűséggel nem lesz sok ideje magára, mert a kicsi sok időt ,energiát és figyelmet igényel. Sok szerencsét! :)

2009. dec. 30. 12:02

Az természetes szerintem, hogy változunk. És nem csak egy házasság, egy munkahely, egy apró változás az életben is alakítgat bennünket. És nem csak a nőket, a férfiakat is!

A gyermek pedig komoly változás minden szempontból, de továbbra is, amire te akarod arra lesz is időd!

2009. dec. 30. 12:00

illetve slampossá

bocsi

2009. dec. 30. 11:59

hát majd ha m,egszületik a gyermek, nyilván az anyukának nem lesz annyi ideje magára

én most kismamaként is járok kozmetikushoz, fodrászhoz, körmöshöz már nem, mert 2 hete leszedettem

de nem hinném, hogy a házasság miatt az ember igénytelenné válik

2009. dec. 30. 11:57

Sziasztok!

Közel fél éve volt az esküvőnk! Nem is olyan régen...Tavaly ilyenkor volt az eljegyzésünk, szinte olyan, mintha tegnap lett volna. Nagyon boldognak érzem magam ebben a párkapcsolatban. Ennek ellenére azért vannak néhányszor gondolataim, hogy mennyiben változtam, mióta házasságban élek.Erre leginkább jó tükrök a barátok, de azért néha jó betekinteni sajátmagunkba. Ha telnek az évek, vajon mennyire változok meg? Annyi nőt ismerek, aki a házasság után évről évre felismerhetetlenné válik, akár külsőben...akár belső tulajdonságait tekintve.Talán a férj hatására változik a nő....vagy egyszűen az élet hozza magával? Kiváncsi vagyok 10 év múlva milyen is leszek ebben a házasságban? Ja és ha gyermek születik, lesz elég idő saját magunkra?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook