Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A főnököm megfenyegetett. fórum

A főnököm megfenyegetett. (beszélgetős fórum)


1 2 3
53. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Hoxari)
2019. máj. 3. 12:38
Állandóan azt nyomják mindenhol, hogy mekkora ember hiány van a kereskedelemben. Én lépnék, és keresnék másik melót.
52. AppIe (válaszként erre: 50. - Hoxari)
2019. máj. 3. 09:54
En sem emlegettem kirugast, mennek en magamtol, tutira nem maradnek ott a szuksegesnel tovabb, ahol ilyeneket megengednek maguknak.
51. hoxari (válaszként erre: 50. - Hoxari)
2019. máj. 3. 09:50

Azért nem rúg ki most, mert amúgy ha kirúgna se kéne kifizetni,csak ha én mondok fel, mert a boltvezető mondta hogy aduász vagyok boltnak. Mindent megtudok az adminisztraciótól a hitelírásig csinálni.

És ezt ő is tudja , az én munkám nem hanyag.


Bár most megint elkalandoztam.

50. hoxari (válaszként erre: 48. - AppIe)
2019. máj. 3. 09:48
Azt már nem bánnám, ha nem kell kifizetnem az iskolát, addig keresek én is mást, itt most nem a kirúgásomról van szó.
49. hoxari (válaszként erre: 47. - AppIe)
2019. máj. 3. 09:43
Bocsánat, hogy csak elsírni nem sírtam el magam akkor éppen. Nem mindenki szokta ám meg, ha így beszélnek vele és ne tud egyből reagálni.
48. AppIe (válaszként erre: 43. - Hoxari)
2019. máj. 3. 09:43
Ez esetben mar azert nem reklamalnek, mert a fel ev leteltevel ugyis bucsut intenek.
47. AppIe (válaszként erre: 39. - Hoxari)
2019. máj. 3. 09:40

Ha ott es akkor mindenki elott nem kerted ki, hogy ne beszeljen igy veled, akkor utana szamolj azzal, hogy ket eselyes, ha bepanaszolod. Egyaltalan nem mondom, hogy ne tegyed, csak merlegelj!

Ha ez egy egyszeri eset volt feled, amugy X idokozonkent megjelenik, es hallgatnod kell a suketeleset, en a helyedben most mar nem pattognek.


Ha az orak elszamolasaval gond van, es tenyleg valaki mas alairt helyetted, az sokkal komolyabb dolog, es mas lapra tartozik.

2019. máj. 3. 09:39
Az ilyet lelőni! De előtte élve megsklapolni!
45. soyle74 (válaszként erre: 43. - Hoxari)
2019. máj. 3. 09:38

Hát ez elég szomorú akkor. :/

Az a baj, hogy ezek kiskirályok ott, nem nagyon lehet mit tenni ellenük, vagyis két dolgot igen, vagy lenyelni mindent, és nem szólni semmiért, és szenvedni, vagy pedig jól beolvasni nekik, és utána kilépni onnan.

44. michelle.r (válaszként erre: 39. - Hoxari)
2019. máj. 3. 09:34

Na az már komoly baj, ha még a szüleid szerint is el kell ezt viselned :(

És ha a főnök is végig hallgatta, és nem állította le, akkor tényleg jobb, elmész egy kulturált helyre. Akkor tényleg nem számíthatsz jóvátételre. Akkora munkaerőhiány van, hogy találsz ennél jobbat is. Ne hagyd, hogy a földbe tiporjanak.

43. hoxari (válaszként erre: 40. - Soyle74)
2019. máj. 3. 09:34
Igen volt, hogy engem is le szukáztak, mert éppen nem mosolyogtam, arra hogy 30 ezerrel kevesebb fizetést kaptam, teljes 31 napos hónapban, és szóvá tettem. És küldtek hóközi utalással 13.000ft-ot, mondván nem számolták el a táppénzt...
42. soyle74 (válaszként erre: 40. - Soyle74)
2019. máj. 3. 09:33
*lenne bőven mit helyre tenni szinte mindenhol
41. Lávli (válaszként erre: 37. - Hoxari)
2019. máj. 3. 09:32
Azigen!!! Az érdekes
40. soyle74 (válaszként erre: 37. - Hoxari)
2019. máj. 3. 09:31

Na ez az igazi megfélemlítés. :/

De szívesen helyre tenném ezt a kis sz**házit, hogy tudja meg végre, hogy hol a helye.

Na nem mintha máshol nem lennének ilyen söpredékek, főleg a kereskedelemben, ott még le is kurvázzák a női beosztottakat... :/

Szomorú, hogy ezt hagyják mások, szóval lenne bőven rendet tenni szinte mindenhol hasonló helyzetekben /is/...

39. hoxari
2019. máj. 3. 09:30

Annyira eltudnám őt szidni mindennek, komolyan szívem szerint világgá üvölteném mennyi fájdalmat okoztak nekem itt.

Még is mindig azt mondják a szüleim maradjak alázatos, tisztelettudó , ne vegyem fel.

Mondani könnyű , benne lenni nem annyira....

38. Nyamitörp (válaszként erre: 35. - Hoxari)
2019. máj. 3. 09:18

Nem tudom, hogy a hr-es foglalkozk-e vele, de elvileg hozzá lehet fordulni ilyen problémákkal. Nyilvános bocsánatkérésre nem biztos, hogy kötelezni fogja.

Még jobb lenne, ha többen is panaszt tennétek, úgy lehet, hogy ki is rúgnák ezt az állatot.

37. hoxari
2019. máj. 3. 09:15
Senki nem állna ki mellettem, mert félnek tőle , valakivel úgy beszélt, hogy elsírta magát , férfi emberként.
36. Nyamitörp (válaszként erre: 34. - Hoxari)
2019. máj. 3. 09:13
Ha vészhelyzet van, akkor próbálj előre szólni, hogy fontos hívást vagy üzenetet vársz. Aztán vagy engedik, hogy használd a telefont vagy nem.
35. hoxari (válaszként erre: 33. - Papája)
2019. máj. 3. 09:12
2*30perc mert 9-től a főnök beszélt utána kérdezték a területist szeretne-e valamit mondani, azt mondta nem, aztán még is elkezdett beszélni. Na mindegy nem gyártok magyarázkodást, tudom mit csináltam. Hr osztály foglalkozna vele? NEM szeretnék perelni, vsak hogy a bolt dolgozói előtt kérjen elnézést.
34. hoxari (válaszként erre: 33. - Papája)
2019. máj. 3. 09:10
Tudom.. legközelebb biztos nem veszem elő a telefont még akkor sem, ha vészhelyzet van.
33. papája (válaszként erre: 29. - Papája)
2019. máj. 3. 09:07
Azért azt még hozzátenném, hogy egy rövid, 30 perces megbeszélést kibírhattál volna telefon nélkül is, még akkor is, ha betegről van szó. Szerencsére nem életveszélyről vártál hírt.
32. michelle.r (válaszként erre: 26. - Hoxari)
2019. máj. 3. 09:05
Nem is kaphattad volna.
31. michelle.r (válaszként erre: 24. - Hoxari)
2019. máj. 3. 09:04

Nem is lett volna értelme. Ha lementél volna erre a szintre, akkor mégis mit reklamálnál?

Az, ahogy ő beszélt, az róla beszél, a te reakciód téged jellemez. Az ilyeneket egyébként nagyon kulturáltan, kedvesen kell rommá égetni ;)


Attól hogy majd' kétszer annyi idős, nem kell befoscsiznod, az életkorban önmagában semmi tiszteletre méltó nincs. A viselkedésben van. Akárki is ő, nincs joga így beszélni a beosztottjával.


Egyébként igaza volt, meetingen nincs telefonálás, mert attól, hogy nem hozzád beszélt, még valószínűleg rád is tartozna. És végül is nem volt vészhelyzet, meeting után is válaszolhattál volna.


Én a helyedben a feletteséhez mennék, megkérném, hogy nézze meg a kamerafelvételt, és tegye helyre. És ha már ott vagy, a bérlapod aláírását is tisztázhatnád. Abból komoly gondja lesz annak, aki helyetted aláírt.

30. Nyamitörp (válaszként erre: 25. - AppIe)
2019. máj. 3. 09:00
Az igaz, hogy meeting alatt nem lehet a telefont használni. Ez meg Hoxari részéről volt tiszteletlenség, de így akkor sem beszélhetnek az emberrel.
29. papája (válaszként erre: 24. - Hoxari)
2019. máj. 3. 08:59

Igazad van, abban amit írtál - munkaügyi dolgok - DE a becsületedbe gázoltak. Helyedben csak elmennék egy ingyenes jogi tanácsadásra, mert ilyen dolgot NEM tehet másik emberrel senki. Igen is kérjen bocsánatot és létezik már olyan, hogy sérelem díj (vagy mi) szóval csak fizessen, akkor megtanulja a bunkója, hogy kell viselkedni.

Lépj gyorsan, el ne tűnjön az a felvétel.

2019. máj. 3. 08:58

Én első körben a cég hr-esét keresném meg.

Többen írták, hogy a cég ügyvédjei..., itt nem a céget perelnéd, hanem konkrétan ezt a vezetőt. A területi vezető egy multinál nem egy nagy beosztás, biztos, hogy a cég jogászai nem fognak foglalkozni az ügyével, max. tanácsot kérhet tőlük, de van nekik elég dolguk.

Nem vagyok jártas bírósági ügyekben, de nem tudom, hogy elég-e a kamera felvétel, illetve kérdés, hogy mennyi ideig őrzig meg a felvételeket. Lehet, hogy szükség lenne tanúkra is, azt viszont nem biztos, hogy a munkatársaid vállalnák.

A bérszámfejtési dolog viszont már a munkaügyi bíróságra tartozó ügy, ott viszont már a céggel állnál szembe.

Gondold át, hogy megéri-e a céggel pereskedni, új munkahelyet keresni stb...

De a hr-esnek én mindenképp szólnék.

27. soyle74 (válaszként erre: 22. - Hoxari)
2019. máj. 3. 08:56

Hát igen, így azért valóban kicsit más a helyzet, hogy vissza kéne fizetned a beiskolázás díját, bár lehet, hogy ezek után még jobban rád fog majd szállni ez a nagypofájú, ki tudja.

Még fél évig ezen a helyen szenvedni..., hát nem tudom, nagyon sok pénzt kéne visszafizetned amúgy?

Valahol megértem a szüleidet is, dehát mindig lenyelni mindent sem igazán jó, főleg így, hogy igazából te nem is követtél el hibát.

26. hoxari (válaszként erre: 25. - AppIe)
2019. máj. 3. 08:54
Visszaírhattam volna később is, nem gondoltam volna, hogy ezt kapom utána.
25. AppIe (válaszként erre: 1. - Hoxari)
2019. máj. 3. 08:51
Normalis helyen igy nem kellene ordobalni sehol, de azert nekem hianyzik a mondandodbol, hogy belatnad, neked meg telefonozgatni nem kellett volna, akkor sem, ha "nem hozzad" beszelt, es szerinted teged nem erinto dolgokrol, es amugy is a beteg anyustol jott (es kesobb is nyugodtan visszairhattal volna).
24. hoxari (válaszként erre: 21. - Papája)
2019. máj. 3. 08:49
Ezért sem láttam értelmét vissza beszélni , mert ha vissza nézik nem tudnak rám mit mondano, hogy én is szidtam vagy ilyesmi.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook