Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A föld nemsokára belemegy a null síkba. Hallottál róla? fórum

A föld nemsokára belemegy a null síkba. Hallottál róla? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
119. megi04
2012. nov. 13. 16:46

Nem tudom,lenne-e kedvem röhögni,ha itt jókat hülyéskedünk,és tényleg bekövetkezne...?:DDDDDDDDDD

Végül is...Lehet,hogy a dínók se hittek benne,meg az ősfickók sem...:DDDDD

Miért NE lehetne igaz???:DDDD

2012. nov. 13. 14:23

:)))) kiköltöztök az erdőbe egy fa odvába ???

jó móka lesz :))))...

117. bd55e3f068 (válaszként erre: 116. - Banyaci)
2012. nov. 13. 14:01
A másik energetikai probláméra visszaugorva, életszerű javaslat, hogy gyűjtsünk fát, aztán majd azzal fűtünk (véletlenül se meleg ruhát meg extra takarót szerezzünk be). A háztartások nagy részében ez max. egy jópofa szén-monoxid mérgezérse lenne elég, az ügyesebbek meg az egész házat magukra gyújthatják. Bár, ha kimegyünk a természetbe, a lángoló házakat magunk mögött hagyva, akkor legalább a személyi sérüléseket elkerülhetjük.
116. Banyaci (válaszként erre: 113. - Bd55e3f068)
2012. nov. 13. 12:53
Ugye, ugye. Biztos csak áram nemlesz. Akkor sem kell vívni, mert a puskapor nem tűnik el.
115. Banyaci (válaszként erre: 114. - Cicakaktusz)
2012. nov. 13. 12:49
Majd gondolok rád. Érezni fogod, mert megnő a spiritualitás.
114. cicakaktusz (válaszként erre: 109. - Banyaci)
2012. nov. 13. 12:38

De jó neked! Nekem nem elég, hogy tavasszal van a szülinapom, ráadásul a negyedik x-hez még két évem és pár hónapom van!

Na, majd csak túlélem valahogy...

113. bd55e3f068 (válaszként erre: 111. - Zsanci79)
2012. nov. 13. 12:28

Tényleg, a fotonöv! Volt szerencsém olyan háromszázmittudoménhány éves lányhoz, aki azért járt vívás edzésre, mert ő majd ez emberekért fog küzdeni, és ugye akkor majd a modern fegyverekkel nem lehet :D

És abszolút semmilyen elektomos folyamat nem tud majd végbemenni. De akkor tök fölösleges készülni erre az eseményre, mert ugye eletromosság a testünk működéséhez is kell. Összeesünk, és ottmaradunk.

112. 130454e42d (válaszként erre: 111. - Zsanci79)
2012. nov. 13. 12:23
Persze, hogy tudomány, benne van, hogy foton, és tudja, hogy nem lapos a föld, ráadásul mozog is :D
2012. nov. 13. 12:15

"A fontonöv egy a New Age vallási mozgalom által bevezetett fogalom. Hitük szerint a Föld 2011-ben egy fotonövbe kerül, és ennek lelki kihatásai lesznek. Hol különböző jóslatokkal, hol a maja naptárral, hol pedig a földönkívüli élettel hozzák kapcsolatba ezt az hitük szerint három év múlva bekövetkező eseményt. Tudományos megfigyelések ezt a jóslatot nem támasztják alá."


Nahát.....tiszta tudomány, télleg'

2012. nov. 13. 11:59

Null sík, ez komolyan tetszik. Ha már világ vége nem lesz, mert az már sok volt, akkor lesz null sík.

2000-ben leálltak a számítógépek, alig vártuk hogy a suliban lássuk, hogy minden tönkre ment káosz van azt tessék.

109. Banyaci
2012. nov. 13. 11:54
Minden évszázadba belefér egy-két világvége. Amíg az emberek tudatlanok voltak, meg is lehetett érteni. Most áltudománnyal gyártanak maguknak világvége elméleteket. Azért örülök, hogy még a negyedik x-et meg tudom ünnepelni. Gyorsan eladom a lakást, kifizetem a bankot azt a kis időt kihúzzuk a gyerekekkel a híd alatt is. Mekkora öröm lesz, hogy nem kell már többé suliba menni.
108. Kukacc (válaszként erre: 21. - Fc89d63901)
2012. nov. 13. 11:10
Veled meg mivan? Gombát ettél és haluzol, vagy mi????
2012. nov. 13. 11:02

Tehát akkor ma azért sütött ki a Nap, hogy kisüsse a szememet?!


Eszméletlen, hogy mennyi észlény van, vagy csak nagyon ráérnek...

106. 130454e42d (válaszként erre: 102. - Zsüly18)
2012. nov. 13. 10:56

Inkább ekkora baromsággal nem égetik magukat, pedig nem finnyásak.

Annyi kritikai érzék sincs az emberekben, hogy legalább azt észrevegyék, hogy nincs meleg, a jóslat ellenére. ha félni akarsz félj, csak az a szomorú, hogy akik ezt elhiszik azok is szavazhatnak pl.

2012. nov. 13. 09:15

Na, ilyet még nem hallottam. Null-sík.

Valamelyik nap elkezdtem számolgatni, hány világvége, meg történik valami, és az emberiség gyökeresen megváltozik sztorit hallottam, mióta az eszemet tudom. Számlálhatatlan.

Elképzeltem, ahogy néhány fősulis picit mólésan, buli közben kitalálja, hogy vigyenek már egy kis pezsgést az emberiség elszürkült életébe, és neki állnak gyártani egy új világvége elméletet. Amúgy ez a null-sík legalább árulkodik némi kreativitásról.

2012. nov. 13. 07:57
:DDDDDDD..mondom itt tuti lesz valami
103. bd55e3f068 (válaszként erre: 102. - Zsüly18)
2012. nov. 13. 07:55
Az szóba sem jöhet, hogy egy kacsától nem kell félni?
2012. nov. 13. 07:49
nem hallottam semmit a rádióba,nem láttam semmit a tvbe,a null síkról..nem akarnak pánikot kelteni..
2012. nov. 13. 07:44
No tessék, már megint egy apokaliptikus hírrel indult a napom.
100. bd55e3f068 (válaszként erre: 99. - Zsüly18)
2012. nov. 13. 07:44
A null síktól vagy a sok hülyétől, aki ezt is elhiszi?
2012. nov. 13. 07:28
én mindenesetre félek:(
98. 130454e42d (válaszként erre: 96. - Hannababa13)
2012. nov. 13. 06:48
Intelligensek, az biztos, ilyen baromságot úgy leírni, hogy sokan elhiggyék, ehhez okos ember kell. Viszont akik elhiszik és terjesztik azok bizonyítják, hogy van élet az agyhalál után.
97. 298b15dfdd (válaszként erre: 96. - Hannababa13)
2012. nov. 13. 03:53
Na még egy tudóscsemete...
2012. nov. 13. 02:40

Sziasztok!


Hol nevetve,hol mosolyogva olvastam az üziket.


Nem tudtok az égvilágon semmit.


"null-sik " mint olyan nem létezik.


Buta szóhasználatok helyett inkább a neten található :Alaja üzenete cimü irásokat olvassátok!

Nagyon okos inteligens emberek elmagyarázzák mi lesz december 21-ig.A lámpa világitás helyett,inkább az agyatokat Alaja irásaival töltsétek meg,és ne a sötétség uralkodjon benne!!!!!!!!

NEM SÉRTÉSNEK SZÁNTAM!

TÖBBET SZERETNÉL TUDNI A JÖVÖRŐL ÉS NEM TALÁLOD A ITT A FÓRUMON,SZIVESEN SEGITEK!

KÖSZÖNÖM!


ZSUZSÓ MAMA

2012. nov. 13. 02:32
...és még számtalan ilyen oldal, ahol leírják ezt az "agyrémet", csak azokat nem engedi belinkelni a Hoxa-fórum..
94. 36a26f5226 (válaszként erre: 93. - 36a26f5226)
2012. nov. 13. 02:24

.

.

.

.

Kihuny a nap, vagy mi? A hang egyébként a levegő rezgése által keletkezik. Akkor eltünik a levegő is?

.

.

.

.

A népfény hova bújt el? A nap fény is félt, vagy mi történt vele? Leállt a nap mag fúziója a félelemtől? Az állatok bizonyára számtalan kozmikus sötétséget átéltek már, hogy öszönösen féljenek tőle, bizooonyára! Téboly az már most is van a fejekben, attól nem kell félni.

.

.

.

.

Miért, mi szüksége van a ciklus váltásnak a mi tartozásainkhoz? Kapcsolatban áll a bankokkal? Vagy titkos szervezetek irányítják a galaxist is?

.

.

.

Miért jobb a természetben, mint a saját lakásunkban ha egyikben sincs áram? Mivel jobb építeni gyorsan egy fakuckót? jajj

.

.

Jó ha otthon lesz vízkészlet, tüzifa, gyertya világításra,tűzhely, mivel december 21-től nem fog működni az elektromos hálózat.


Én: Na most akkor menjünk az erdőbe, vagy maradjunk otthon? Döntsd már el!

.

.

.

meghalok ezen, komolyan Szóval ott tartunk most, hogy menjünk ki az erdőbe, de gyüjtsünk otthonra vizet, viszont ne menjünk ki mégse, mert nem fogjuk látni a kezünket! – miközben pedig az elöbb már úgy volt, h “visszabújt” a nap az égre. jajj ember.

.

.

.

Most megint azt akarja hogy menjünk az erdőbe… Érdekes a repülők, és vonatok is számítógép vezéreltek, a számítógépekhez meg kell áram, az irányításhoz pedig internet. Tehát akkor minden működni fog már? Vagy a kozmosz csak eme gépjárműnek engedi a számítógép használatot?

.

.

.

.

8. A világ minden kormánya megkapta ezt az információt a „null síkról“ kűlönböző forrásokból, de az embereknek nem tudnak vagy nem akarnak segíteni. A polgári védelem és a kitelepítés nem fog működni az áram, a távközlés és a közlekedés meghibásodása végett. Csakis saját magunkra hagyatkozhatunk.


Én: Kitől kapták meg, tőled?

.

.

.

.

.

9. A Föld áthatolása a „ galaktikus null síkon“ kialakult helyzet végett megváltoztatja az embereket úgy, hogy sprituális beállítottságúak lesznek. Az emberek számára új fontossági sorrend alakul ki. A fejlett és fejlődő országokban új tudományos és spirituális nézetek, új egészségvédelmi rendszerek és új emberi viszonyok (becsület, tisztesség) fognak kialakulni. Ez lesz az emberiség hosszú fejlődésének egy újabb szakaszának a kezdete.


Én: Jó lenne ha nem ilyen agyas emberek beszélnének szellemi fejlődésről, akik még egy nyamvadt álhírt sem tudnak úgy leírni, hogy a legcsekélyebb logika is legyen benne…


Köszönöm hogy elolvastad:))

2012. nov. 13. 02:18

[link]


Elemezzünk ki egy idióta álhírt!


.

.

.

.

Mi a fene az a galaktikus null sík? Google keresés csak gagyi oldalakat dobot be eme kulcsszavakra, egy hivatalos tudományos oldalt se!

.

.

.

.

2012. nov. 13. 02:16

Ti hisztek ebben a dologban hogy"null-sík"?


[link]

91. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 87. - Val88)
2012. nov. 13. 01:17
Dehogy! Gyújtassz gyertyát! :))
90. cicakaktusz (válaszként erre: 89. - Pink sunrise)
2012. nov. 12. 22:35
Ha meg bejön, ujjonganak, hogy épp elegen lájkolták!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook