Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem sokat játszik számítógépes játékokkal, így keveset foglalkozik velem és a kisfiammal. fórum

A férjem sokat játszik számítógépes játékokkal, így keveset foglalkozik velem és a kisfiammal. (beszélgetős fórum)


1 2
57. NomNom (válaszként erre: 55. - JoNaLu)
2021. aug. 16. 11:52
Akkor neked is kitartást, nem könnyű időszak.:)
56. JoNaLu (válaszként erre: 54. - NomNom)
2021. aug. 16. 11:38
Igen èrtelek. Sok sikert kívánok a beszoktatashoz! Remélem zökkenőmentes lesz. 😊 Jövőre nálunk is esedékes lesz. 😊
55. JoNaLu (válaszként erre: 54. - NomNom)
2021. aug. 16. 11:35
Mi is külföldön élünk, a családom messze, èvente-kétévente egyszer tudunk csak találkozni. Igen, nálam is ez ugyan így van mint nálad. Csak este mikor alszik a pici van nekem is időm. Igen, de nem tudom a férfiak miért gondolják azt hogy nekünk olyan jó, meg egyszerű. Tisztelet a kivétel.
54. NomNom (válaszként erre: 50. - JoNaLu)
2021. aug. 16. 11:14

Szerintem nem nehezebb neki, sőt...

Én egyedül vagyok szinte egész nap az 1 évessel, a családunk 2000 -re. Akkor van én időm mikor este leteszem őt, ami meg utána az én alvás időmből megy el.

Az apukák ki tudnak szakadni az otthoni mókuskerékből, nekünk minden nap ugyan az. Szerintem ez elég nehéz.

Most szokatom bölcsibe, ez sem lesz könnyű, hogy dolgozni is járok, őt viszem hozom.

53. JoNaLu
2021. aug. 16. 10:58
Jó leirni a gondolataimat nektek. Panaszkodni nem szoktam a szüleimnek se, ès az anyosomèknak se.
52. JoNaLu
2021. aug. 16. 10:56
Tudom van ez a mondás: "Amilyen virágot szakítasz, olyat szagolsz."
51. JoNaLu
2021. aug. 16. 10:53
Apukám is rengeteget dolgozott, mèg most is dolgozik pedig már 63 èves. Sehova se vitt bennünket, mert hogy ő eleget ül kocsiban nap mint nap cimszoval. Viszont minden kirandulasra elengedett, táborokba... de azért jó lett volna ha együtt is mentünk volna. Anyukámat se vitte sose sehova. Hátha majd ha nyugdíjas lesz. Bár nem hinném.
50. JoNaLu
2021. aug. 16. 10:47
Nem is a játékkal van baj, hogy játszik, hanem a mennyiségével. Regen, mikor mèg nem volt babánk a szabadidonket együtt töltöttük és csak akkor játszott amikor én is főztem vagy a saját elfoglaltságommal voltam elfoglalva. Mivel mindenkinek kell egy kis èn idő. Mióta megszuletett a kisfiúnk azóta nekem sincs szabadidőm, a kicsivel töltöm azt az időt, ezért ő játszik. Imádok a kisfiammal lenni,jövőre már ovis lesz és akkor megyek én is vissza dolgozni. Néha ez is baj neki hogy itthon vagyok pedig mindent megcsinalok. Nem fekszem egész nap... de tudom tudom ő dolgozik, az nehezebb mint itthon lenni.
49. trapiti (válaszként erre: 26. - Epresturmix)
2021. aug. 16. 10:07
Nagyon igaz. Egy olyan tars-ferj-apa aki a csaladjaval akar lenni, az veluk lesz. Aki nem az meg megtalalja a modjat. Anno nagyapam vadaszni jart, pentektol vasarnapig minden egyes hetvegen. Het kozben meg dolgozott ugye... Az en szuleim egesz eletukben rengeteget dolgoztak, mindkettonek volt masodallasa is legtobbszor, volt epitkezes tobb menetben stb. Megis mindeig sok idot toltottek egyutt es velunk gyerekekkel, egy csomo kozos emlekem van, kirandulasokrol, nyaralasokrol, egyutt voltam apukammal a muhelyben, amikor nagyobb voltam anyukammal egyutt dolgoztunk a masodallasban stb. A sogorom 3 gyerek es feleseg mellet gepezik minden aldott nap, hetente jar a haverokkal sorozni es nozik. A tesom meg turi, mert az is fenyegeti hogy elveszi a gyerekeket (meg jogasz is raadasul), meg ugye van hazuk csok-ra, auto hitelre... vitt mar haza nemibetegseget is, de megteheti, mert a felesege turi. Nalunk egeszen mas, a ferjem ugyanugy kiveszi a reszet az otthoni dolgokbaol, haztartas, gyerek, kozos programok. Minden aldott nap van ido beszelgetni, egyutt lenni, filmezni stb. Nem jatszik, nem nozik, nem maszkal el nelkulunk. Ez dontes kerdese, ki mit valaszt. Pedig nalunk is van szamitogep is, meg x-box is meg midnenfele, de pl. az x-boxot egyikunk sem hasznalja egyedul, vagy ketten-harman jatszunk egyutt, vagy a gyerek tancol a Just-dance jatekkal es ennyi. En tuti hogy nem maradnek olyannal aki le se szarja a csaladot... kozosen vallaltunk gyereket, kozos eletet terveztunk, egymast valasztottuk, hat tartsa is magat ahhoz, ha meg valami miatt mar nem akarna akkor viszont elje mindenki a maga eletet de ne tegye tonkre a masiket. Szerencsere a ferjem is egyetert ebben, 15 eve mukodik jol a hazassagunk... de ez tenyleg az embertol fugg.
48. JoNaLu (válaszként erre: 46. - Sütikee)
2021. aug. 16. 06:50
Aranyos vagy, köszönöm! 😘🙏😊
47. Sütikee (válaszként erre: 45. - Sütikee)
2021. aug. 15. 23:33
Jav.: megvolt már a gyerekem
46. Sütikee (válaszként erre: 42. - JoNaLu)
2021. aug. 15. 23:32
Legyen szerencséd, szívből kívánom! És ne csak üres ígéret legyen, hanem tényleg tartsa is be!
45. Sütikee (válaszként erre: 44. - JoNaLu)
2021. aug. 15. 23:30
Nekem is volt már gyerekem. Három évig gyerek nélkül majd újabb három év gyerekkel együtt játszott. Semmi de semmi nem érdekelte akkor. Persze éjjel egykor sz.xre kellettem volna, miután felkelt a gép elől. Nagyon de nagyon megutáltam, undorodtam tőle. Aztán miután "kijózanodott" lelki terrorban tartott! Nyomozott utánam stb. Rémálmaimban ne jöjjön elő a házasságom. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy gyerekkel is lehet ill kell lépni, mert a gyerek fogja előbb utóbb ennek a levét meginni! Hidd el, tapasztalatból mondom. Utólag már nagyon bánom, hogy nem előbb léptem, pedig nekem is van gyerekem.
44. JoNaLu (válaszként erre: 40. - Sütikee)
2021. aug. 15. 23:03
Igen, de ha már az embernek gyermeke van nem úgy lèp. Meggondolja kétszer is ... 😊
43. JoNaLu (válaszként erre: 41. - Liliom10)
2021. aug. 15. 23:01
Pontosan... jól mondod 😊👍
42. JoNaLu (válaszként erre: 41. - Liliom10)
2021. aug. 15. 22:58
Hát jahh... de ma leültem vele és megbeszéltem vele a problémákat. Változtatni fog, majd kíváncsi leszek. Jót filmeztunk együtt az elébb, mint régen. 🥰🙏
41. liliom10 (válaszként erre: 34. - JoNaLu)
2021. aug. 15. 22:05

Azt nem a férjed mondaná meg ! Nem sok fogalma van a törvényekről. Csak nem hiszi, hogy egy játékfüggő apának ítélné a bíróság a gyereket, amikor pont amiatt ment tönkre a házassága, hogy szabadidejét a családja helyett a számítógép előtt tölti ?

" a férjem mondogatja, hogy ha nagy lesz a kisfiunk majd megtanítja őt is játszani.." Kinek mit jelent a " nagy lesz" ? Már elég kis korban használják a gyerekek a gépet, már most is túl sokat, gondolom, 10 év múlva még többet. Már sok gyerek is függő kezd lenni, nem akar olvasni, tanulni, kint játszani, csak a gép előtt ülne folyton. :(

40. Sütikee (válaszként erre: 34. - JoNaLu)
2021. aug. 15. 21:09
Mi az hogy a fiad nélkül? Na akkor fogtam volna meg a gyereket és már ott sem vagyok a gyerekkel együtt!! 😡 És mielőtt becsuktam volna az ajtót magunk mögött, visszaszóltam volna, hogy minek hagyjam ott, ha le se sz.rja??
39. JoNaLu (válaszként erre: 36. - Epresturmix)
2021. aug. 15. 20:56
Hát igen, én is remélem. 🙏🙏😘😘
38. Epresturmix (válaszként erre: 37. - JoNaLu)
2021. aug. 15. 20:56
Nektek is. 😊
37. JoNaLu
2021. aug. 15. 20:55
A kisfiam alszik, játszott a férjem és mondtam neki most, hogy nézzünk meg egy filmet. Mondta hogy jó. Mióta megvan a pici nem sok kettecskès filmnezesunk volt. Mindenkinek szép estét kívánok! Most megyek... 😘🙏
36. Epresturmix (válaszként erre: 32. - JoNaLu)
2021. aug. 15. 20:54

Remélem lesz alkalmatok ezt megbeszélni és helyrejöttök. Ez így olyan szomorú. 😑

Nyilván kell szórakozás is, de kell, hogy legyen egyensúly. Iszonyatosan haragudnék az emberre, ha hasonlóan viselkedne velem. Pláne gyerekkel. Ez csak rajta múlik.

Mindig lesznek új játékok, megunni nem fogja az biztos.

35. JoNaLu
2021. aug. 15. 20:53
Köszönöm hogy írtok és válaszoltok. 🥰
34. JoNaLu (válaszként erre: 27. - Sütikee)
2021. aug. 15. 20:52
Igen, volt már példa hogy ezt mondtam, de annyit mondott erre hogy mehetek de a fiam nélkül. 🤦‍♀️😯
33. JoNaLu (válaszként erre: 31. - NomNom)
2021. aug. 15. 20:50
Látja igen, és a férjem mondogatja, hogy ha nagy lesz a kisfiunk majd megtanítja őt is játszani... hát mondom biztos nem. Inkább a szabadban játszon a barátaival majd a kisfiam, mintsem a gèp előtt üljön.
32. JoNaLu (válaszként erre: 26. - Epresturmix)
2021. aug. 15. 20:48
Igazad van teljes mértékben. Tudom... orulok hogy nálad minden rendben. Bízom benne, hogy megunja egyszer, vagy én unom meg ès akkor...
31. NomNom (válaszként erre: 29. - JoNaLu)
2021. aug. 15. 20:46
Hát igen úgy tényleg nem jó, főleg ha a fiad is látja. :/
30. JoNaLu (válaszként erre: 25. - Bichi)
2021. aug. 15. 20:46
Hát igen, tudom ... 😦
29. JoNaLu (válaszként erre: 28. - NomNom)
2021. aug. 15. 20:42
Októberben lesz 2 èves a kisfiam. Már lehet vele jókat játszani.
28. NomNom
2021. aug. 15. 20:27

Mennyi idős a kicsi?

Az én férjem is játszott de engem nem zavart mert pár hónapos volt a baba és mindig akkor játszott mikor lefeküdtem vele. Ahogy nagyobb lett eladta a konzolt és mondta, hogy nem akarja, hogy annyi időt elvigyen.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook