Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem nem változik, hogyan fogadjam el? fórum

A férjem nem változik, hogyan fogadjam el? (beszélgetős fórum)


1 2
3. globus (válaszként erre: 1. - 0dfcfa504e)
2015. okt. 15. 13:58
Nem tudom, hogy hány éves házasok vagytok,de úgy tűnik, ez a valós oldala. Ha valamelyik tulajdonsága csalódást okoz, csak a rózsaszín köd miatt lehetett.
2015. okt. 15. 13:56
Hát ez elég zagyva let.
2015. okt. 15. 13:47

A férjem jó ember, csak nem tudom, mit gondoljak róla.

Csendes, soha nem veszekszik, szereti a gyerekeinket. Jól is keres. Szóval sokan biztos tökéletesnek találnák. Látszólag az is. Nem is néz ki rosszul.

De ha a felszínnel beljebb megyünk, sajnos pl. a gyerekeket a főnökének tekinti, olyan eszement dolgokat enged meg nekik.... Amikből nagyon sok bajunk származott. Például egy napon, míg èn takarítottam otthon, ő elvitte a két gyereket. Mire hazajöttek.... hát.... ahogy ránéztem a kisebbikre, hát megállt a szívem. Ugyanis ömlött az arcából a vér, sokkot kapott- a sokktól egy hétig lázas volt, mert a tesója kikarmolta az arcát..

Vagy például elvileg engem is szeret ugyebár a férjem, de amikor egy betegségemet próbáltam vele megosztani - mondtam neki, hogy a cukorbajomat komolyan kéne venni, diéta, torna, annyit mondott rá, hogy jó, de akkor ő is edzeni fog...

Vagy pl. Irt emailt egy expasim, h találkozna velem.. Nem vagyok olyan típus, soha nem találkoznék vele. Elmeséltem a férjemnek, egy hétre rà már arra sem emlékezett, h ki írt, és hogy én válaszoltam-e rá. Aztán amikor a fiú megint írt, tudom, h a férjem épp olvasta az emailjeimet, de egy szot sem szólt nekem, és nem is kérdezett..

Egyszer amikor beteg volt az egyik gyerek, nyűgösek voltak, otthon kínlódtunk egész nap, szétszedtek a lakást, nekem egy szot sem szólt a ferjem, h miért van rendetlenség, de miközben a szobában épp altattam a gyerekeket, titokban lefotózta a rendetlenséget...

Szeretnek vele boldog lenni, de egyedül érzem magam. Amikor kettesben el tudunk menni moziba vagy vhova, állandóan mögém áll, hogy még csak ne is lássam, ne kelljen beszélgetnie.

Van olyan, h amikor rászólok a gyerekre, a férjem kezd el feleselni velem... a gyerek előtt.

Szeretnek vele boldogan élni, de nem tudom, mit tegyek, hogyan lehetne elfogadni, hogy a férjem nem fog változni soha?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook