Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem csak színleli az orgazmust! fórum

A férjem csak színleli az orgazmust! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. nov. 13. 14:54

Szerintem semmi köze a korához. Én nem mesélem a saját nemi életemet, mert fórumon prűd vagyok. Inkább menjen el orvoshoz, mert lehet, hogy egyszerűen a prosztatával van gond, az pedig gyógyszeresen kezelhető. VAn olyan, hogy prosztata gyulladás, akkor nehezebben is megy, és a végén fáj a férfinak.

De mindenképp megbeszélés kell egymással.

minden jót.

31. b59d693a46 (válaszként erre: 29. - B59d693a46)
2007. nov. 13. 14:44
bocs: legcélravezetőbb
30. spinneli (válaszként erre: 27. - ***Katuska***)
2007. nov. 13. 14:44
Így nem, csak egyoldalúnak tűnt a dolog, azért tettem fel provokatívan a kérdés:)
29. b59d693a46 (válaszként erre: 23. - ***Katuska***)
2007. nov. 13. 14:42

Hát így tényleg nem könnyű. :-(


Tudod, mikor kelnék fel hajnalban pudingot főzni...:-)) Tényleg nagyon szereted és biztos érzi is. :-)


Akkor marad a beszélgetés, nincs jobb ötletem. Talán úgyis az a legcélraveteőbb.

28. 0260f21e84 (válaszként erre: 23. - ***Katuska***)
2007. nov. 13. 14:41

dog faradt, napi 16 ora az nagyon sok. Mindenbol, nemhogy munabol.

talan hetvegen konnyebben menne, amikor kipihentebb, van ido..

27. ***Katuska*** (válaszként erre: 24. - Spinneli)
2007. nov. 13. 14:40

Te el sem tudod képzelni milyen jó érzés, hogy mikor szabadideje engedi (mert mondjuk délelőtt otthon van) reggel kávéval kelt, aztán elmegyek dolgozni, kitakarít, elmosogat, megfőz, és úgy megy el dolgozni, hogy még meg is terít nekem, hogy ha hazamegyek csak le kell ülnöm, gyönyörködnöm a rendben és ennem a finom kaját amit főzött.


Lehet nagyon ritkán van ilyen, mert nagyon ritkán ér rá ilyenekre, de ez akkor sem tipikus férfi tulajdonság szerintem.


Hát nem érdemli meg azt, hogy én is kicsit a kedvére tegyek? Nekem nem fáradtság. Nekem ez természetes.

26. ***Katuska*** (válaszként erre: 24. - Spinneli)
2007. nov. 13. 14:37

Szerintem normális. Én elítélem, ha a nő a fene nagy egyenjogúságára hivatkozva nem tesz meg mindent azért a férfiért akit szeret / akihez hozzáment.


Ugyanis erről szól, az, hogy szeretek valakit. Hogy a csillagokat lehoznám az égről érte.


De ez nagyjából fordítva is igaz. (egy-két dolgot leszámítva)

25. Ancika (válaszként erre: 23. - ***Katuska***)
2007. nov. 13. 14:36
akkor lehet hogy csak sziplán fáradt..
24. spinneli (válaszként erre: 23. - ***Katuska***)
2007. nov. 13. 14:33
És szerinted normális, hogy ennyire alá van rakva minden?
23. ***Katuska*** (válaszként erre: 22. - B59d693a46)
2007. nov. 13. 14:18

Azt hiszem, ha valaki nálam jobban érezteti a férjével, hogy ő a nagy Ő, az már nem is ember! :DDD


Nagyon szeretem, ezért nincs semmi, amit ne tennék meg érte. Csak ki kell ejtenie a száján.


(pl. hajnali fél 2-kor felébredt, mert szomjas, felébredtem én is, vittem be neki inni. Erre mondta, hogy úgy enne egy kis pudingot. Felöltöztem, ki a konyhába, puding főzés. Persze, mire kész lett a puding, ő már megint javában aludt! :DDD )


Sajnos a kikapcsolódásra se időnk, se pénzünk. Ő váltott műszakban 8 órát dolgozik, 8 órát túlórázik. Szóval napi 16 órát dolozik. Én 8 órában dolgozom, de mellette délutánonként iskolába járok. Szóval nem könnyű.


Néha, ha ellentétesen dolgozunk több mint egy hétig nem is látjuk egymást, pedig hát együtt lakunk! :DD

22. b59d693a46 (válaszként erre: 19. - ***Katuska***)
2007. nov. 13. 14:12

Akkor nagyon is lehet, hogy ez a baj. Az egész probléma lelki eredetű és tényleg csak akkor tudtok rajta változtatni, ha sokat beszélgettek. Éreztesd vele, hogy ő a nagy Ő, mennyire szereted és hogy vele képzeled el a jövődet. Gondolom, ez a legtöbb hasonló párkapcsolatban felvetődik, nálunk is problémázott a párom eleinte. Aztán összeházasodtunk, boldogok vagyunk és van egy 2 éves tündérkénk. :-) A köztetetk lévő korkülönbség nem is sok. :-)


De az biztos, ha ezen görcsöl, egyre rosszabb lesz. Na, meg nyilván a fáradtság sem tesz túl jót. Nem tudtok elmenni kicsit kikapcsolódni, más környezetben feltöltődni és csak egymással foglalkozni? Ha csak egy-két napra is...

21. delike
2007. nov. 13. 14:06

ilyenkor az a leggyakoribb ok szerintem, hogy lelkileg valami nagyon aggasztja. vagy ha szed valami gyógyszert az elég durván tudja befolyásolni a libidóját. én a fogamzásgátlóval vagyok így, valószínű, hogy az okozza a hasonkó problémáimat.


mindenféleképpen próbálj vele beszélni. fektetsd oda az öledbe este, kezdjetek el beszélgetni a napról, ha az könnyebb akkor úgy, hogy ne lássa az arcod, akkor könnyebb kimondani, utána biztos hogy fogja keresni veled a szemkontaktust, vagy te vele, de onnan már simán megy a beszélgetés.


nálam ez be szokott válni, ha komolyabb dolgokat szeretnék megbeszélni, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá.

20. hetessycintia (válaszként erre: 19. - ***Katuska***)
2007. nov. 13. 14:05
Ez néha nálunk is így van.Főleg ha valaki RÁMNÉZ!!!De különös,hogy neki beszoktak szólni fiatalcsajok.A multkor PL:a Pólusban sétáltunk,és fagyit akart venni a lányunknak,és kérdezte az eladó csajt,hogy nincs-e madártejes fagyijuk,és erre a csaj:AZ NINCS?DE TÚRÓRUDI AZ VAN!!!De olyan hanglejtéssel mondta a csajszi,hogy nem lehetett nem félreérteni.Amúgy is olyan MISS.-volt a csaj.NEM is voltam pipa.Gondolhatod:(
19. ***Katuska*** (válaszként erre: 17. - B59d693a46)
2007. nov. 13. 14:01

Engem sose zavart a korkülönbség. Sőt, nekem ő a NAGY Ő !!!!!!


Neki viszont néha igenis problémát okoz, mert azt hiszi majd ha nagyon öreg lesz elhagyom egy velem egy-korúért.

18. hetessycintia (válaszként erre: 16. - ***Katuska***)
2007. nov. 13. 14:01
Nem nem volt ilyen még soha,hála istennek.Olyankor szokott ez előfordulni,amikor másodszor,és harmadszor is bepróbálkozik,és harmadjára ugyan ez az állapot,mint nálatok,de ő nem színleli.Nem megy,és kész.:)Beszéljétek meg szerintem.Nehogy utánna az legyen hogy PERSZE TE MÉG AZT SEM VESZED ÉSZRE HOGY......
17. b59d693a46 (válaszként erre: 12. - ***Katuska***)
2007. nov. 13. 14:00
Áááá, ne mondd, hogy egy 37 éves férfi már "öreg". Köztünk 22 év van, de nincs semmi gond. :-) De ha lenne, biztos megbeszélnénk. Próbáld úgy, hogy ne számonkérésnek tűnjön, hanem segítségnyújtásnak, megértően, de ne lekezelően, bár a hozzászólásaidból nem ez tűnik ki, nyilván nem is vagy olyan. De még fiatalok vagytok, meg kell beszélni. Őt zavarja a köztetek lévő korkülönbség?
16. ***Katuska*** (válaszként erre: 14. - Hetessycintia)
2007. nov. 13. 13:57
Akkor kb. nálatok is annyi a korkülönbség, mint nálunk. Nem akarok indiszkrét lenni, de nálatok soha nem volt még ilyen? Mert akkor lehet, nem kellene a korára fogni. :(
15. ***Katuska*** (válaszként erre: 13. - 4912cc9864)
2007. nov. 13. 13:54

Dehogynem, biztos érzi. De szerintem pont azért választja az action lezárását ily módon, hogy ne kelljen róla beszélni. Szerintem ő maga is nehezen ismeri be, hogy gondjai vannak.


De minél jobban rágörcsöl, annál inkább rosszabbodik a helyzet. :(

2007. nov. 13. 13:51
Hát ezt mindenféleképpen meg kell beszélnetek.Nehogy később elfajuljanak a dolgok.Még az is lehet,hogy valami betegség áll a háttérben.Éreznie kell,hogy te mindíg mindenben melette állsz.Köztünk is nagy a korkülömbség.Én 28,ő 43é.Mindíg mindent megbeszélünk,és remekül működik a kapcsolatunk.Nem számít a korkülömbség.
2007. nov. 13. 13:49
DE Ő AZT NEM VÁGJA, HOGY NEM VAGY HÜLYE ÉS ÉRZED, HOGY NINCS AZ????
12. ***Katuska*** (válaszként erre: 11. - B59d693a46)
2007. nov. 13. 13:48

Persze, hogy értem! :DDD


De ha a végén rápirítok, hogy miért nincs nála végeredmény, az olyan mint amikor a kisgyerekeket leszidják. Fordított helyzetben én is a föld alá süllyednék. :(


De érzem, hogy ő is érzi, hogy már nem úgy teljesít, ami talán fogható a korára, és a heti 80 óra munkavégzésre.


Ezért nem akarok nagy ügyet csinálni belőle, csak szeretnék neki valahogy segíteni.


Mert minél inkább rágörcsöl a dolgokra, annál kevésbé jön össze. :(

11. b59d693a46 (válaszként erre: 10. - ***Katuska***)
2007. nov. 13. 13:26
Finoman. Nyilván nem szabad belegázolni a férfiúi önbecsülésébe. De én biztos megkérezném, ha jó volt neki, miért nem "látszik". Tudod a "végeredmény"...:-) Biztos érted, mire célzok...;-)
10. ***Katuska*** (válaszként erre: 9. - B59d693a46)
2007. nov. 13. 13:22

Hát pont ez az.

Ezért nyitottam a fórumot. Mert nem tudom ,hogy kezdjek neki, hogy mondjam meg neki. Túl sok gátlásosságot neveltek belém a szüleim....

9. b59d693a46 (válaszként erre: 6. - ***Katuska***)
2007. nov. 13. 13:20

Csakhát nem mondhatom neki, hogy: - Figyelj, tudom hogy nem mentél el!!!!"


Dehogynem. Az egy férfinál egyértelmű. Miért nem beszélitek meg?

8. ***Katuska*** (válaszként erre: 7. - Ancika)
2007. nov. 13. 13:17
Na, ennyire azért nem vagyok debil! :))
7. Ancika (válaszként erre: 6. - ***Katuska***)
2007. nov. 13. 13:17

akkor vedd a "kezedbe" a dolgokat :))

segíts neki.. ne mond hogy nem tudod hogyan kérlek!!

6. ***Katuska*** (válaszként erre: 3. - E71af41436)
2007. nov. 13. 13:14

Megjátsza, ahogy leírtam. Egy ideig megy neki a dolog, aztán egyszerűen elveszik minden, addig összeszedett merevedése. Mikor ezt elkezdi érezni, hogy nem megy tovább (ezt persze én is érzem) ahelyett, hogy abba hagyná, és mondaná, hogy "ez most nem jön össze" furcsa - vicces - hangokat ad ki, és úgy csinál mintha olyan fergetegesen jó lett volna neki. Tudom, hogy azért csinálja, hogy "ne égjen be" előttem, mert mostmár kezdi zavarni az a nagy korkülönbség, ami engem egyáltalán nem zavar. :)


Csakhát nem mondhatom neki, hogy: - Figyelj, tudom hogy nem mentél el!!!!"

2007. nov. 13. 12:52
Én szerintem egy férfinek vagy megy,vagy nem.Nem hiszem,hogy ezt tudná szinlelni.Egy férfinál van látszata,vagy nem ismerem a férfiakat,35-éves házasság után?
2007. nov. 13. 12:47
Mindenképp beszélni kellene róla. Nektek. Aztán kitalálni mi a gubanc.
3. e71af41436 (válaszként erre: 1. - ***Katuska***)
2007. nov. 13. 12:32
hogyan játsza meg? mert ugye egy pasinál vannak egyértelmű jelek...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook