Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfiak megbánják, vagy hogyan élik meg később? fórum

A férfiak megbánják, vagy hogyan élik meg később? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 25. 15:44
Gabi is nagyon jól mondja..
25. 679f54a054 (válaszként erre: 1. - Zizike babu)
2011. ápr. 25. 15:10

Szerintem tök mindegy, hogy megbánják - e vagy sem, mert akkor és ott úgy döntöttek valami miatt. Viszont Te ne változtass a döntéseden szerintem, csak azért, mert hátha megbánja a férfi ... Ez olyan mondvacsinált önvígasztalás lenne, és a baba szempontja a legfontosabb!!! Főleg, ha ezt egy orvos is mondja :(

Sajnálom:(

24. timycat (válaszként erre: 21. - Zizike babu)
2011. ápr. 25. 15:07

Szia!

Ha az orvos azt mondja, hogy vetesd el akkor szerintem minél előbb tedd meg... hiszen minél többet vársz annál "nagyobb" a baba és bár én nem tudom, de szerintem neked is és lehet neki is fájdalmasabb...

Ami a párodat illeti, nem írtad, hogy mióta vagytok együtt, de gondolkozz el azon, hogy valóban neki szeretnél majd gyerekeket szülni. Ha most nem áll ki melletted vajon később ki fog?

23. clugie (válaszként erre: 19. - A14deb9047)
2011. ápr. 25. 14:55
Egyetértek veled!!!!
2011. ápr. 25. 14:46

Megbánják - e nem tudom.

De ha a doki azt mondta el kellene vetetni, és meg is indokolta, belemennék, még ha fáj is.

A párod hogy nem akarja az " csak " hab a tortán..

Figyeld meg mennyire működik veled együtt? Ha a műtét napján hazaengednek, szakít e időt, és elmegy Érted?!

Sok mindnet kikövetkeztethetsz ebből a viselkedésből. Otthon hogyan áll a dolgokhoz? Illetve nem laktok még együtt, csak tervbe volt.

Ezt neked kell érezni.

Max 1 hónapos " próbaidőt " hagyjatok egymásnak, mert ez akkor is új helyzet. ( Ő se akarja, ráadásul beteg is ) És azután még mindig ráérsz dönteni : Vele, vagy nélküle..

Nekem is volt sajna, de e.ü okból + anyagilag is meg kellett lépni. Ő eljött értem a kórházba. Igaz nem is beszéltünk erről azóta se. De biztosan bántotta : Lehet hogy a lány után, öcsi lett volna...

21. Zizike babu (válaszként erre: 18. - Lov.ildi)
2011. ápr. 25. 14:24
Őszintén sajnálom, és valahol átérzem a fájdalmad. Pedig én még adtam is neki választási lehetöséget, amint megtudtam az nap este leültem vele és higgadtan probáltam vele beszélgetni, de 3 orás veszekedés lett a vége. Az a baj hogy én az utobbi időbe 3 féle erös antibiotikumot szedtem és fogamzásgátlot. És annak ellenére hogy beteg lenne a pici nekem még csak fizetnem is kell azért amit nem szeretnék megtenni. Én imádom már most és beszélgetek vele. És télleg remélem hogy neki nem fog fájni. Az nem is érdekel hogy nekem mennyire fog csak ö ne érezze. :'( Szegénykém nem érdemli ezt. ö nem tehet semmiröl :(
20. Lilimami (válaszként erre: 19. - A14deb9047)
2011. ápr. 25. 14:24
Ez az első mondat nagyon igaz.
19. a14deb9047 (válaszként erre: 4. - Zizike babu)
2011. ápr. 25. 14:21

Akinek nem kell a gyermeked, akinek ő az apja, annak igazából te sem kellesz. Elgondolkodnék a továbbiakon. A férfinak is felelősséget kell vállalni a szexuális életben, - mert ugye annak a legtöbbször lesz kézzelfogható gyümölcse -, nem csupán a nőnek. És azt is tudnia kellene, hogy sajnos "a nő viszi el a balhét", a testi-lelki-érzelmi következményeket akár egy életen keresztül.

Azt hiszem, ő inkább megkönnyebbül, ha elveteted, mert akkor neki nincs kötelezettsége... de felelősségérzete sem. Aki igazán szeret, az vigyáz rád, óv, védelmez, segít, támogat, melletted van, nem pedig... Elvégre a baba fele az övé...

2011. ápr. 25. 14:15

Sziasztok!


Én voltam hasonló helyzetben.

Amikor megtudtam,hogy babát várok,akkor közöltem az akkori párommal,hogy tudom hogy nem szeretne már babát és ha választanom kell,akkor a babát választom. Ő totál kiakadt,hogy a döntés jogát is elvettem tőle. De én makacsul tartottam magam a döntésemhez.

De azt tudni kell,hogy a várokvárandósság elején 3 hétig nagyon magas lázam volt. Többször is elájultam,stb.

A Belgyógyászom kapásból azt mondta,hogy nem szabad megtartanom. Ez volt a Nőgyógyász véleménye is. Én még ekkor is makacsul ragaszkodtam a Picihez. A folyamatos ájulás,stb miatt kórházba kerültem. Elküldtek Genetikushoz is.

A Genetikus véleménye egyértelmű volt. Ő azt mondta,hogy biztos,hogy beteg a magzat és ráadásul nagyon kevés az esély rá,hogy mind a ketten túlélnénk a szülést.

Így fájó szívvel beleegyeztem,hogy elvegyék Babócát.

Ha eü alapon veszik el,akkor is a terhes nőnek kell kérnie,de nem kell érte fizetni.

Zokogtam amikor alá kellett írnom a papírokat.

A párom végig mellettem voltde bennem ott volt a tüske,hogy Ő nem akarta a Babócát.

Rá nem sokkal szét is mentünk.

Én még magamnak se tudtam sokáig megbocsátani,hogy elvetettem a babát. Neki meg pláne nem,hogy nem is akarta.

A mostani párommal sokáig próbálkoztunk,hogy összejöjjön a baba. Bianka a 7. terhességemből született meg. Előtte 6 hetes kor körül mindig elvetéltem.

Minden vetélésnél felszakadtak a régi sebek. Mindig magamat marcangoltam,hogy mi lett volna,ha ....... .

A volt párommal pár éve beszéltünk a történtekről. Úgy éreztem,hogy sajnálja,hogy nem született mag Babóca. De ő azóta egyedül van. Lehet,hogy a magány miatt gondolja most másképpen a dolgokat.

Én csak abban vagyok biztos,hogy nagyon bánom,hogy így kellett döntenem,de nem tehettem mást. Ha megtartottam volna és betegen megszületik és én tényleg meghalok,akkor ki nevelte volna fel?

Egy beteg gyermek fájdalmát látni és a kínlódását végig nézni is szörnyű lett volna.

Azt,hogy mennyire lett volna beteg,csak születéskor derült volna ki. De a 3 hét 41 fokos láz miatt nagyon komoly károsodás érhette.

A lányom születése enyhítette a "fájdalmamat", de sohase fogom elfelejteni.

17. Zizike babu (válaszként erre: 16. - Clugie)
2011. ápr. 25. 13:53
Nem de tervezzük az össze költözést már a közel jövöben, de ö nagyon nehezen határozza el magát. sajnos :( Bár már kezdek nem sok reményt füzni a kapcsolathoz, pedig ö az életem. És sajnos anyámra nem számithatok semmiben.
16. clugie (válaszként erre: 14. - Zizike babu)
2011. ápr. 25. 13:50

És együtt éltek?

Az igaz, hogy így nem sok választásod van, de nem is ez volt a kérdés. Inkább a kapcsolatod az ami elgondolkodtató, főleg az, hogy nem rád bízta a döntést, hanem rád erőltette.


Amúgy a pasikat alapból nem viseli meg egy megnem született gyermek. Mi a párommal 3 babát veszítettünk el 12 hét alatt spontán vetélések miatt, és hiába akarta ő is, hogy megszülessenek, soha nem ejtett egyetlen könnycseppet sem értük és nem is beszélt arról, hogy neki ez mennyire fáj.

A megszületett 2 kisfiunkért viszont minden nap hálát ad, imádja őket és azt mondja simán jöhetne mégegy :)))

15. 1da9380ac7 (válaszként erre: 14. - Zizike babu)
2011. ápr. 25. 13:44
MAJD!
14. Zizike babu (válaszként erre: 13. - Clugie)
2011. ápr. 25. 13:43
Majd el kar venni, és évek mulva szeretne gyereket de nem most, nem érez magában elég felelösséget, és valahol megértem de ö nem ért meg engem ez az a helyzet ahol nincs köztes megoldás.
13. clugie (válaszként erre: 10. - Zizike babu)
2011. ápr. 25. 13:40
Ilyen kapcsolaton jobb túllépni, bár nem írtad vannak-e tervei a jövőre? Akar majd tőled gyereket később? együtt éltek?
12. Szuzi78 (válaszként erre: 7. - Zizike babu)
2011. ápr. 25. 13:39

Én megpróbálnám indulatok nélkül megbeszélni vele a dolgokat. Lehet, hogy csak fél, szorong valamitől (anyagiak, felelősség, stb.) és neki nincsenek anyai ösztönei, nem érzi a változásokat.

Ha normális, később biztos megbánta volna. Legkésőbb, mikor meglátja az ultrahangon, vagy mikor a kezében tartja. Az én páromnak (külön élünk) akkor esett le, hogy apa lesz, mikor meglátta a 4D-s ultrahangon.:)

11. clugie
2011. ápr. 25. 13:38

Én is azt javaslom, minél előbb ess túl rajta, hamár meghoztad a döntést.

Aztán azon gondolkodj akarsz e egyáltalán kapcsolatot ezzel a pasival. Szeret-e egyáltalán, ha ennyire semmibe veszi az akaratodat.

Nem minden antibiotikumtól születik beteg baba.


Megbánja-e? Lehet, hogy csak 50 évesen amikor elgondolkodik miért nem született sosem gyereke...

10. Zizike babu (válaszként erre: 8. - Niqvero)
2011. ápr. 25. 13:34
ez a baj. ugy érzem hogy nem szeret, vagy nem tudom. Puszilgat meg simogat kedvesen beszél velem mégis sokszor nem érzem hogy szeretne. vagy csak a lelki ismerete gyötri. De én mondtam is nem egyszer hogy nem érzem hogy szeret. ö meg csak mondja hogy szeret.
2011. ápr. 25. 13:33
Egy lány 17 évesen elvetette,pedig komolynak mondható kapcsolata volt...pár év múlva szakitottak és akkor a srác a fejéhez vágta ezt a dolgot!Mintha ez mérgezte volna meg a kapcsolatot.Szóval nem az abortuszt bánta,hanem hogy "megesett".Nem valószínű,hogy aki nem akar kötelezettséget az később bánná!Szerintem erre a pasira Te ne alapozz.
2011. ápr. 25. 13:31
inkább melletted kéne állnia. gondolod igazán szeret?
7. Zizike babu (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2011. ápr. 25. 13:27
Na igen egyre jobban kezdem ugy érezni hogy csalodtam benne és kezdem megutálni, de ugyan akkor szeretem is. iszonyatosan haragszom rá, és nemtudom hogy ezt ki e birja a kapcsolatunk. De közöltem vele hogy soha többet nem akarok ezen át esni.
6. a0c1361e44 (válaszként erre: 4. - Zizike babu)
2011. ápr. 25. 13:20

Ez sok dologtól függ. Van amelyik rosszul érzi magát, hogy ezt kell választania, de van amelyiknek ez semmi.

Én azt tanácsolom, ha mindenképp el kell vetetni, akkor próbálj meg mielőbb túl lenni rajta és gondolkodj el rajta, hogy ettől a pasitól akarsz gyereket.

2011. ápr. 25. 13:18
Sztem elég kockázatos egy babát megtartani sok antibiotikum szedése mellett.
2011. ápr. 25. 13:14
A történet lényege hogy 7. hetes terhes vagyok, és nagyon szeretném megtartani, de nem tehetem 2 okból. Az elsö ok volt az hogy a páromnak nem kell és 10 körömmel tiltakozik ellene, és tulajdonképpen rám eröszakolta az abortuszt. A másik hogy kiderült hogy nem lenne egészséges mert mostanság sok káros antibiotikumot szedtem, és igy az orvos is tanácsolta a megszakitást. Az elsö ok fáj a legjobban, és érdekelne hogy legalább párom utána megbánja e és átgondolja a döntése súlyát. Én nélküle nem tudnám eltartani és felnevelni a kis csöppséget, teljesen rá vagyok utalva, de megszakad a szivem hogy a picikémmel ezt kell tennem. Már csak azon reménykedek hogy a picinek nem fog fájni. Utálkozó megjegyzésekre nem vagyok kiváncsi, és sajnálkozással se tudok mit kezdeni. inkább tapasztalatokat kérnék. Hogy remélem ö igy olyan mocskosul érzi magát mint én. :'(
3. 9242a6388c (válaszként erre: 2. - T.Ili)
2011. ápr. 25. 13:12
szerintem irja:)
2011. ápr. 25. 13:10
Mit?
2011. ápr. 25. 13:08
A férfiak megbánják, vagy hogyan élik meg késöbb?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook