Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfiak ismerkedéskor csak a testiségre gondolnak? fórum

A férfiak ismerkedéskor csak a testiségre gondolnak? (beszélgetős fórum)


1 2
6. Hollyka (válaszként erre: 4. - A1baa7edcc)
2009. máj. 15. 22:00
Azért én megértem. Ismerjük az első szerelem varázsát. :)
2009. máj. 15. 21:59
Abból, amit leirtál, nekem eléggé ugy tünik :S régen nem is volt köztük semmi konkrét, csak távolrol kerülgették egymást?
4. a1baa7edcc (válaszként erre: 1. - Hollyka)
2009. máj. 15. 21:58
Mit var a lany, ha egyszer o is ferjnel van?
3. Hollyka (válaszként erre: 2. - Linda111)
2009. máj. 15. 21:55
De Ő egy aranyos lány, egy pici babával. Tényleg megteszi a pasi, hogy bekavar az életébe csak a szex miatt?
2009. máj. 15. 21:52
Hát ha a szexről szóltak az sms-ek, ráadásul a pasinak komoly kapcsolata van, akkor azt hiszem, nem sok mindenről kell gondolkodni :S Azt hiszem, a barátnőd minnél távolabb marad tőle, annál jobb!
2009. máj. 15. 21:35
Van egy ismerősöm, de nem túl közeli. A minap a játszótéren elmesélte, hogy van egy férfi, akivel évek óta kerülgetik egymást, de nem történt semmi. Most újra feltűnt, hívogatja, smsezget neki, de az utolsó pár sms már egyértelműen a szexről szól. Szegény lány szereti a férjét, de a "régi szerelmét" is, és azon agonizál, mit is akar valójában a pasi. Úgy tudjuk, van komoly kapcsolata. Én elmondtam a véleményem, de nem akarok senkit befolyásolni. Megígértem, közkézre adom itt a kérdést, pártatlanul könnyebb dönteni. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook